Меню
Кошик

Блог

05 Jul Інструкція по монтажу паркану жалюзі
0 114
Інструкція по монтажу секційного паркану жалюзі, що складається з елементів, виконаних з оцинкованої сталі з полімерним покриттям.Комплект секціїМонта..
Детальніше
27 Jan Монтаж сайдинга металевого
0 84
Однією з найпоширеніших фасадних робіт є монтаж сайдинга металевого , фасадний матеріал займає першість з обшиття будинку в м Луцьк Волинської обл. Ук..
Детальніше
17 Jan Монтаж профнастилу на дах
0 132
Одним з найпоширеніших покрівельних робіт є монтаж профнастилу на дах , покрівельний матеріал займає першість з покриття даху в м Луцьк Волинської обл..
Детальніше
31 Dec Огорожа з металевого штахетника
0 115
Огорожа з металевого штахетника (або евроштакетник) є одним з кращих виборів на сьогоднішній день з точки зору естетики, практичності і цінової пропоз..
Детальніше
18 Dec Паркан з сайдинга металевого
0 113
Паркан з сайдинга під дерево став одним з найпопуляріших огорож в Україні, виглядає такий паркан немов огорожа з дерев'яних дощок. Насправді панелі са..
Детальніше
18 Dec Паркан розрахунок ціни секції, площі, кількості
0 198
Для зручності зроблений електронний онлайн калькулятор, який здійснює розрахунк ціни секції, площі, кількості листів, штахет, та комплектуючих: Паркан..
Детальніше
14 Dec Діаметр і розміри водостічних труб та ринв
0 101
Як правильно розрахувати діаметр водостічних труб? Які бувають розміри труб і ринв? Де використовуються?Для того щоб дощ і тала вода не мали можливіст..
Детальніше
05 Dec Товщина металочерепиці
1 162
Товщина металочерепиці для даху може відрізнятися, кожен вид призначений для покриття конкретної споруди, в різних умовахУ Україні в переважній більшо..
Детальніше
17 Oct Ширина металочерепиці
0 143
Розміри листа (ширина) металочерепиці - найважливіший параметр, який необхідно враховувати при розрахунку покрівлі споруди. При цьому під розмірами ма..
Детальніше
20 Jul Монтаж металочерепиці
Andrey 0 366
Одним з найпоширеніших покрівельних робіт є монтаж даху з металочерепиці, покрівельний матеріал займає першість з покриття даху в м Луцьк Волинської о..
Детальніше
03 Mar Скільки коштує покрівля даху?
0 200
Один з найбільш поширених питань при виборі та купівлі покрівельних матеріалів - “Скільки коштує квадратний метр покрівлі? Скільки коштує покрівля дах..
Детальніше
02 Aug Заміна старого даху будинку на новий
Andrey 0 338
Яким повинен бути будинок? В першу чергу він повинен бути сухим і теплим. Якщо покрівля не в порядку, то проблеми не змусять себе чекати. Протікання, ..
Детальніше
02 Aug Монтаж водостічної системи
Andrey 0 419
Одним з фінішних етапів будівництва будинку є монтаж металевої водостічної системи. Давайте розберемо поетапно, так, як металеві водостоки популярні в..
Детальніше
02 Aug Огорожа з профнастилу (металопрофіль)
Andrey 0 394
Огорожа з профнастилу - не тільки гарний, а й практичний і рентабельний спосіб захистити свою ділянку або промислову зону, окресливши периметр, але і ..
Детальніше
15 Sep Монтаж софітів
Andrey 0 13543
Софіти виконують два завдання: надають будівлі більш естетичний вигляд і забезпечують вентиляційний ефект, що продовжує термін експлуатації покрівлі. ..
Детальніше
15 Sep Розрахунок водостічної системи
Andrey 0 8241
Для зручності зроблений електронний онлайн калькулятор "Розрахунок водостічної системи" для розрахунку кількості і ціни елементів. Це швидкий і зручни..
Детальніше
15 Sep Види дахів приватних будинків
Andrey 0 10151
Якщо говорити в цілому, то всі дахи за своїми особливостями в конструктивному плані діляться на скатні і плоскі. І ті, і інші мають ряд переваг і недо..
Детальніше
15 Sep Кут нахилу покрівлі для різних умов і покрівельних матеріалів
Andrey 0 5873
Дах будинку може мати різну форму, а також різний кут нахилу покрівлі. Причому кут нахилу даху покрівлі найчастіше обумовлений не естетичними міркуван..
Детальніше
15 Sep Установка мансардних вікон
Andrey 0 7671
  Бажання збільшити метраж корисної площі зробило мансарду дуже популярним приміщенням. Колишнє холодне горище, завдяки переробці і утепленню стає по..
Детальніше
Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)