Меню
Кошик

Блог

27 Aug Кольори RAL
0 7172
Зміст Жовті кольори RAL Помаранчеві кольори RAL Червоні кольори RAL Фіолетові кольори RAL Сині кольори RAL Зелені кольори RAL Сірі ко..
Детальніше
24 Aug Кольори металочерепиці
0 1168
Зміст Таблиця RAL Classic Дах якого кольору кращий? Як колір покрівлі посилить плюси будинку та завуалює мінуси? Які фактори враховую..
Детальніше
22 Aug Як вибрати металочерепицю?
0 1107
Зміст Форма хвилі Вибираємо товщину металочерепиці Кількість цинку Полімерне покриття .article_menu_header{font-size: 26px;font-wei..
Детальніше
16 Aug Як розрахувати металочерепицю на дах
0 2043
Зміст Креслимо схему в площині Приступаємо до вимірів Довжина листів Металочерепиця та добори: як розрахувати їх кількість Рахуємо пл..
Детальніше
11 Aug Види термошайб для полікарбонату
Andrey 0 718
Зміст Конструкція термошайбиДля чого потрібна термошайбаВиди термошайб Способи закріплення .article_menu_header{font-size: 26px;fon..
Детальніше
07 Aug Балкон з профнастилу
0 783
Балкон — додатковий простір, який просто необхідно використовувати грамотно. Якщо ви так і вчинили, вирішивши перетворити приміщення на кімнату для ві..
Детальніше
22 May Як вибрати полікарбонат
Andrey 0 678
Ринок сучасних будівельних матеріалів пропонує багато цікавих варіантів. Серед них можна знайти легкий та зручний для монтажу полікарбонат, що підходи..
Детальніше
21 May Відмінність стільникового полікарбонату від монолітного
0 631
Особливості монолітного полікарбонатуМонолітні полікарбонатні листи за світлопрозорістю не поступаються склу: вони забезпечують теплиці хорошу природн..
Детальніше
05 Jul Інструкція по монтажу паркану жалюзі
0 2177
Інструкція по монтажу секційного паркану жалюзі, що складається з елементів, виконаних з оцинкованої сталі з полімерним покриттям.Комплект секції Цін..
Детальніше
27 Jan Монтаж сайдинга металевого
0 1392
Однією з найпоширеніших фасадних робіт є монтаж сайдингу металевого, фасадний матеріал займає першість з обшиття будинку в м Луцьк Волинської обл. Укр..
Детальніше
17 Jan Монтаж профнастилу на дах
0 2726
Одним з найпоширеніших покрівельних робіт є монтаж профнастилу на дах, покрівельний матеріал займає першість з покриття даху в м Луцьк Волинської обл...
Детальніше
31 Dec Огорожа з металевого штахетника
0 3200
Зміст Чому власники ділянок вибирають паркан з металевого штахетнику? Вартість паркану з металевого паркану Монтаж паркану з металево..
Детальніше
18 Dec Паркан з сайдинга металевого
0 1552
Паркан з сайдинга під дерево став одним з найпопулярніших огорож в Україні, виглядає такий паркан немов огорожа з дерев'яних дощок. Насправді панелі с..
Детальніше
18 Dec Паркан розрахунок ціни секції, площі, кількості
0 2234
Для зручності зроблений електронний онлайн калькулятор, який здійснює розрахунок ціни секції, площі, кількості листів, штахет, та комплектуючих: Парка..
Детальніше
14 Dec Діаметр і розміри водостічних труб та ринв
0 1621
Як правильно розрахувати діаметр водостічних труб? Які бувають розміри труб і ринв? Де використовуються?Для того, щоб дощ і тала вода не мали можливіс..
Детальніше
05 Dec Товщина металочерепиці
1 1216
Товщина металочерепиці для даху може відрізнятися, кожен вид призначений для покриття конкретної споруди, в різних умовахВ Україні в переважній більшо..
Детальніше
17 Oct Ширина металочерепиці
0 1031
Розміри листа (ширина) металочерепиці - найважливіший параметр, який необхідно враховувати при розрахунку покрівлі споруди. При цьому під розмірами ма..
Детальніше
20 Jul Монтаж металочерепиці
Andrey 0 5968
Одним з найпоширеніших покрівельних робіт є монтаж даху з металочерепиці, покрівельний матеріал займає першість з покриття даху в м Луцьк Волинської о..
Детальніше
03 Mar Скільки коштує покрівля даху?
0 943
Один з найбільш поширених питань при виборі та купівлі покрівельних матеріалів - “Скільки коштує квадратний метр покрівлі? Скільки коштує покрівля дах..
Детальніше
02 Aug Заміна старого даху будинку на новий
Andrey 0 1450
Яким повинен бути будинок? В першу чергу він повинен бути сухим і теплим. Якщо покрівля не в порядку, то проблеми не змусять себе чекати. Протікання, ..
Детальніше
Показано з 1 по 20 із 27 (2 сторінок)