Меню
Кошик

Софіт металевий

Софіт металевий

Софіти металеві для підшивки даху мають найбільший попит на будівельному ринку - являє собою панель, виготовлену зі сталевого листа, покритого полімерним шаром, що захищає панель від корозії, і спеціальною фарбою різних відтінків, що надає софітам додатковий декоративний ефект.


До переваг даного виду софітів відносять:

  • Висока стійкість до деформації - металевий софіт не «веде» і не «коробить" при впливі високих температур, ідеально захищають підпокрівельний простір, пилу, птахів і комах, перфоровані софіти металеві забезпечують ефективну циркуляцію повітря;
  • стійкі до механічного впливу, хімічних сполук, до грибка і цвілі;
  • довгий термін служби ;
  • дозволяє створити необхідний естетичний ефект для будь-якого типу обробки покрівлі, оскільки за допомогою фарби та зовнішнього покриття металу виробники мають можливість випускати софіти різної кольорової гами, декоровані під дерево;
  • зручність монтажу та економія - можливість виготовлення софіта як стандартної довжини (3 м), так і під замовлення від 0,2 м і до 6 м (кратно 0,02 м);
  • за ними просто доглядати - їх не треба фарбувати, покривати антисептиком.


6 причини купити софіти металеві в Budtraffic

У нашому інтернет-магазині Budtraffic є шість ключових моментів, які переконають вас, що купити софіти металеві варто саме у нас:


Ціни на софіт металевий

ціна софіти металеві Конкурентоспроможні ціни на софіт металевий є перевагою нашого інтернет-магазину. Ціни на металевий софіт в нашому магазині нижчі, оскільки ми користуємося значними знижками.


2 форми хвиль

Нашому асортименті 2 форми:

  • софіт металевий
  • софіт металевий перфорований
софіти металеві
софіти металеві


Кольори

Металева підшивка основних кольорів прокату в нашому каталозі по RAL: 3005 (вишневий), 3009 (червоний), 9005 (чорний), 6005 (зелений), 6020 (оливковий), 7024 (сірий, графітовий), 7016 (антрацитовий), 8017 (коричневий), 8019 (темно-коричневий), 8004 (цегельний). Покупці також можна замовити листи додаткових кольорів 9006 (металік), 5010 (синій), 9010 (білий), 1002 (пісочно-жовтий) та інші.

металевий софіт
софіт металевий ціна
софіт металевий перфорований
металева підшивка
підсофітка металева ціна
підшивка софіт
купити софіти
купити софіт
сайдинг для підшивки даху
софіти купити
металева підшивка
металева підшивка
металевий софіт
металевий софіт
софіт металевий

4 виробника

У нашому асортименті є якісний софіт від відомих європейських виробників, а також економічні варіанти від азійських виробників металу. Ми пропонуємо металевий софіт безпосередньо від заводу-виробника, що дозволяє нам пропонувати її за більш низькими цінами порівняно з ринковими.


Виробник Товщина металу, мм Захисне покриття, гр/м²
Arcelor Mittal (Польща) 0.5 цинк 225
Arvedi (Італія) 0.47 цинк 140
Модуль (Україна) 0.45 цинк 140
Union Steel (Корея) 0.45 цинк 60Купити софіт металевий

Софіт металевий можна купити або отримати консультацію в інтернет-магазині "Budtraffic" за адресою: UA 43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60. Для замовлення чи отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за телефонами ☎ +8(066) 291-19-52 та ☎ +8(068) 339-73-76.