Меню
Кошик

Мансардні вікна

Мансардні вікна в місті Луцьк та Волинській області мають популярність серед вибагливих власників заміських будинків протягом останніх десятиліть. Купити вікна мансардні можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна на мансардне вікно залежить від багатьох факторів:

  • виробник
  • модифікація (однокамерне, двокамерне),

Ви можете отримати консультацію за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

4 причини купити мансардні вікна в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 5 важливих моментів, які переконають Вас в тому, що купити мансардні вікна потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:


Дешеві ціни на мансардні вікна

Мансардні вікна ціна Ціна на мансардне вікно це перевага нашого інтернет-магазину. Ціна мансардні вікна виходить дешевше ринкової, тому що нам дають суттєві знижки. Знайдете дешевше, ми ще знизимо ціну спеціально для Вас!


Великий каталог дахових вікон

Дахові вікна представлені великим каталогом, різними видами та призначенням: для ванни, кухні, коридору, кімнат...


Якісні вікна для даху

  • Конструкція мансардних вікон VELUX спроєктована таким чином, щоб витримати будь-які погодні умови. Більшість вікно оснащені додатковими контурами ущільнення для ще більшого комфорту.
  • ThermoTechnology унікальна система термоізоляції забезпечує екстра захист та високу енергоефективність
  • Готові витримати будь-які погодні умови цілий рік. Протестовано в штормових умовах
  • Доступний двокамерний склопакет в дерев'яному мансардному вікні, вкритому лаком на водній основі, і вологостійкому мансардному вікні дерево в поліуретані. 
  • Вікна з дистанційним керуванням з живленням від електромережі або від сонячного елементу для ще більшого комфорту
  • Мансардні вікна готові до швидкого та легкого встановлення штор завдяки унікальній системі
  • Комплект тепло гідроізоляції BDX 2000 забезпечує надійну тепло гідроізоляція мансардного вікна

Купити мансардні вікна в Луцьку

Купити мансардні вікна в Луцьку і консультацій по інтернет-магазину "Budtraffic"

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76


Мансардні вікна розкривають нові можливості в архітектурі та проєктування кімнат. Через те, що вони дозволяють створити в будинку додаткові кімнати, які можна застосовувати багатопрофільно. У сучасних приміщеннях мансардні вікна вже давно стали обов'язковими. Вони масово застосовуються при перебудові старих мансардних приміщень, а також при новому будівництві житлових будинків, офісних і торгових центрів. З мансардових вікон сонячні промені освітлюють кімнату, й з горища можна спорудити дитячу кімнату, офіс, майстерню або кабінет.

Великий вибір форм, розмірів і кольорів мансардних вікон дає можливість вибрати їх під довільний стиль та оздоблення будинку. Кожен для особистого бюджету може вибрати абсолютно прийнятну ціну на мансардні вікна. Численні господарі своїх будинків віддають перевагу саме таким вікнам, бо вони розкривають необмежений простір для дизайнерських рішень. У наш час є багато форм, в яких можуть бути зроблені вікна мансардні: квадратні, круглі та прямокутні - за дуже доступною ціною.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)