Меню
Кошик

Софіт Луцьк

Софит

Пластикові софіти – це різновид сайдинга, спеціалізований для обшивки горизонтальних площин, повернутіх донизу (карнизи, фронтони, стелі). Існує перфорований, частково перфоровані та софіти.

Перфоровані і софіти з вибірковою перфорацією використовуються в ділянках, де необхідний обов'язковий доступ повітря, наприклад підпокрівельні участки. Внаслідок отворам в софіті у покрівлі не утворюється конденсат і не виникає грибок.

Суцільні софіти застосовуються для облицювання стель у відкритих приміщеннях, таких як веранди, альтанки і т. д. Ще софіти без перфорації використовують для обробки стель в гаражах, службових приміщеннях і т. д.

Преимущества софитов:

  1. Софиты дають спорудження закінчене і вишукане зовнішнє оформлення
  2. підтримується вентиляція підпокрівельного простору
  3. основа покрівельних софітів, витримує пороги температур від пятидесяти до шестьдесяти градусів
  4. час служби софітів 50 років
  5. за софітами не потрібен догляд


Купити софіт по дешевій ціні

Якщо ви хочете купити софіт за найнижчою ціною - відповідь проста! Компанія «Budtraffic» продає якісний і недорогий софіт.

  1. Купити софіт в нашому онлайн магазині.
  2. Купити софіт телефонному режимі


Доставка по Луцьку

Вартість доставки по Луцьку 100грн. При сумі замовлення більше 5 000 грн, вартість доставки по Луцьку складає 0 грн.

H – Профіль BRYZA H – Профіль BRYZA
Top Brand
Ціна за: штуку Код: 000040
H – Профіль BRYZA – має розмір (3m), необхідний як з'єднувальний елемент, для безшовного з'єднання кутів софітів з різних напрямків, матеріал ПВХ (Полівінілхлорид), виготовлений з первинної сировини шляхом коекструзії. 24 шт. в упаковці..
ціна
147.00грн
H – Профіль BUDMAT
Ціна за: штуку Код: 000018
H - Профіль BUDMAT - має розмір (3m) Монтаж H-профілю H - Н-профіль A - Софіт B - J-профіль..
ціна
По запиту
J-профіль BRYZA J-профіль BRYZA
Top Brand
Ціна за: штуку Код: 000027
J – Профіль BRYZA – має розмір (4m), необхідний як напрямна для кріплення бічних частин софітів, матеріал ПВХ (Полівінілхлорид), зроблений з первинної сировини шляхом коекструзії В упаковці 30 шт...
ціна
103.00грн
J-профіль BUDMAT
Ціна за: штуку Код: 000028
J – Профіль BUDMAT – має розмір (3m).J-профіль монтуємо до брусів уздовж краю даху і уздовж стіни, відстань між саморізами мінімум 30 см. Можливо один з країв дошки софіта закріпити до вітрової дошки, яка оформлена металевої лобової планкою.Монтаж J-профілюJ — J-профільA — вітрова дошкаB — дерев'яні..
ціна
По запиту
Софіт BRYZA Софіт BRYZA
Top Brand
Ціна за: штуку Код: 000293
Софіт BRYZA – має розмір (4m*0,305 m), що складається з трьох хвилястих секцій, матеріал ПВХ (Полівінілхлорид), зроблений з первинної сировини шляхом коекструзії. В упаковці 18 шт...
ціна
235.00грн
Софіт BUDMAT
Ціна за: штуку Код: 000294
Софітами в архітектурі (від Італ. Soffito - стеля) називають панелі для обшивки різноманітних горизонтальних поверхонь звернених донизу, таких як звіси, карнизи, стелі у відкритих приміщеннях і т.д.  Звис покрівлі проектується з метою захисту даху від скупчення атмосферних опадів, а відповід..
ціна
По запиту
Софіт металевий перфорований
Ціна за: рулон Код: 000223
Софіт металевий перфорований користуються найбільшим попитом на будівельному ринку - представляє собою панель, виготовлену зі сталевого листа, покритого спеціальним полімерним шаром, що захищає панель від корозії, і спеціальною фарбою різного кольору і відтінків, що надає софітів додатковий декорати..
ціна
160.00грн
Софіт перфорований BRYZA
Top Brand
Ціна за: штуку Код: 000295
Софіт перфорований BRYZA – має розмір (4m*0,305 m), що складається з трьох хвилястих секцій, матеріал ПВХ (Полівінілхлорид), зроблений з первинної сировини шляхом коекструзії, в середній хвилі має перфорацію, для оптимальної вентиляції підпокрівельного простору. В упаковці 18 шт...
ціна
235.00грн
Софіт перфорований BUDMAT
Ціна за: штуку Код: 000296
Софітами в архітектурі (від Італ. Soffito - стеля) називають панелі для обшивки різноманітних горизонтальних поверхонь звернених донизу, таких як звіси, карнизи, стелі у відкритих приміщеннях і т.д.  Звис покрівлі проектується з метою захисту даху від скупчення атмосферних опадів, а відповід..
ціна
По запиту
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ