Меню
Кошик

Вентиляційні виходи

Вентиляційні виходи ціна в Луцьку

Вентиляційні виходи (аератори для даху) єлемент покрівельного покриття для забезпечення вентиляції даху. Купити вентиляційні витяжки або подивитися зразки можна за адресою: Волиньска область, м. Луцьк, вул Глушець 60.

Ціна на профнастил залежить від багатьх факторів:

  • діаметру (125, 150)
  • утеплений, не утеплений
  • вид (для металочерепиці, для плоского покрівельного покриття, для черепиці)

Ви можете отримати консультацію за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Вентиляційний вихід на дах - це кінцевий елемент вентиляційної або аераторний системи, через який виходить труба. Вироби забезпечують герметичність стику з покрівлею, а також забезпечують естетичний зовнішній вигляд вузла. Так звані грибки захищають вентиляційну систему від опадів і задування вітру.

Дахова вентиляція  дозволяє створити природну тягу в системі. Вентиляційні грибки забезпечить створення комфортної атмосфери в приміщенні, прискорить відведення перезволоженого і забрудненого повітря з кухні, ванної або майстерні.

Найважливіша перевага грибків на дах для витяжки в тому, що вони виключають необхідність створення громіздкої цегляної шахти. Герметична вентиляційна витяжка дозволяє прокласти труби будь-яким зручним способом. Застосування такої конструкції обходиться значно дешевше, на її монтаж витрачається менше часу і коштів, готове рішення не псує вигляд покрівлі і не потребує будь-якого обслуговування.