Меню
Кошик

Вентиляційний вихід на дах

Вентиляційний вихід на дах - це кінцевий елемент вентиляційної або аераторний системи, через який виходить труба. Вироби забезпечують герметичність стику комунікацій з покрівлею, а також забезпечують естетичний зовнішній вигляд вузла. Так звані грибки захищають вентиляційну систему від опадів і задування вітру.

Необхідність проходки труб вентиляції через покрівлю обумовлена ​​тим, що саме такий спосіб дозволяє створити природну тягу в системі. Розташування виведення на висоті забезпечить створення комфортної атмосфери в приміщенні, прискорить відведення перезволоженого і забрудненого повітря з кухні, ванній або майстерні.

Найважливіша перевага грибків на дах для витяжки в тому, що вони виключають необхідність створення громіздкого цегляного стояка. Герметичний вихід дозволяє прокласти труби будь-яким зручним способом. Застосування такої конструкції обходиться значно дешевше, на її монтаж витрачається менше часу і коштів, готове рішення не псує вигляд покрівлі і не потребує будь-якого обслуговування.


Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)