Меню
Кошик

Ворота розпашні

Ворота розпашні - це конструкція, яка складається з двох забетонованих стовпів і двох стулок, які забезпечуються системою замків. Стулки воріт закріплюються на стовпах за допомогою петель. Стовпи та стулки воріт виготовляються з металу, що забезпечує їхню міцність. Ворота розпашні вважаються найпростішою і найпопулярнішою конструкцією воріт. У їх основі лежить каркас із профільних труб, у той час, як обшивка виготовляється Жалюзі, Ранчо, Горизонт та металеві штахети.


Купити ворота розпашні

 1. Онлайн замовлення сайті
 2. ☎ +380662911952 ☎+380683397376
 3. Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60


Ворота розпашні ціна

Ціна на розпашні ворота залежить від багатьох факторів:

 • Наповнення
 • товщина
 • вид
 • розмір


Причини купити автоматичні розпашні ворота в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають Вас в тому, що купити автоматичні розпашні ворота потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Власне виготовлення

Індивідуальний підхід до виробництва дозволяє нам створювати продукцію, яка відповідає стандартам якості. Завдяки нашим розпашним воротам ви отримаєте не лише вишуканість, а й високий рівень безпеки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб враховувати ваші унікальні потреби та вподобання.


Дешеві ціни на розпашні ворота

Ціни на розпашні ворота це перевага нашого інтернет-магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві автоматичні ворота розпашні вартість якої нище ринкової.


Ціни на розпашні ворота своїми руками


Ціни на готові ворота розпашні


Заповнення

Виберіть ідеальне заповнення для ваших воріт з різноманітних варіантів заповнення:

 • Жалюзі: Лайт, Оригінал, Преміум, Лонг, Лонг Плюс
 • Ранчо: Дакота, Монтана, Юта
 • Горизонт
 • Металеві штахети
 • Профнастил
ворота розпашні купити
розпашні металеві ворота
розпашні ворота луцьк
ворота розпашні
розпашні ворота
ворота металеві розпашні
купити розпашні ворота
ворота розпашні ціна
розпашні ворота цінаПрофільна труба

Ворота розпашні "Жалюзі" та "Ранчо" виготовляються із профільної труби розміром 60x40 мм. "Горизонт", з металевих штахет та профнастилу виготовляються із Т-профілю.


профіль для ворітрозпашних


20+ кольорів

Відкатні ворота основних відтінків прокату в нашому каталозі по RAL: 3005 (вишневий), 3009 (червоний), 9005 (чорний), 6005 (зелений), 6020 (оливковий), 7024 (сірий, графітовий), 7016 (антрацитовий), 8017 (коричневий), 8019 (темно-коричневий), 8004 (цегельний). Покупці також можуть замовити ворота відкатні додаткових кольорів 9006 (металік), 5010 (синій), 9010 (білий), 1002 (пісочно-жовтий) та інші.


ворота розпашні
розпашні ворота
ворота металеві розпашні
ворота розпашні фото
купити розпашні ворота
ворота розпашні ціна
розпашні ворота ціна
розпашні ворота купити
розпашні металеві ворота ціна


 

Великий каталог

Наш каталог розпашних металевих воріт налічує 20 різновидів товару, кожен з яких вражає своєю унікальністю. Асортимент включає в себе продукцію з різних стилів і видів, дозволяючи вам знайти ідеальний вибір, який відповідає вашим унікальним потребам і естетичним уподобанням.

 

Ворота розпашні купити

Купити розпашні ворота можете скористатися послугами нашого інтернет-магазину "Budtraffic". Замовлення можна зробити по телефону, а також отримати консультації від наших фахівців. Звертайтеся за номерами ☎ +8(066) 291-19-52 та ☎ +8(068) 339-73-76, і ми з радістю допоможемо вам з вибором та оформленням замовлення, також можете зробити замовлення онлайн через наш інтернет-магазин "Budtraffic".

FAQ | Часті питання