Меню
Кошик

Автоматика для воріт

Автоматика для воріт – це система, яка забезпечує автоматичне відкривання та закривання воріт за допомогою електричного приводу, широко використовуються для розпашних, відкатних воріт.


Автоматика для воріт ціна в Луцьку

Автоматика для воріт в м. Луцьку та Волинській області є ефективним елементом безпеки для контролю і обмеження доступу на територію, що охороняється або приватну територію. Купити автоматику для воріт або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна на автомат на ворота від багатьох факторів:

  • виробник
  • типу
  • ваги воріт
  • комплектації

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

Edinger A8
..
ціна
Купити
Steelon АNT 500
..
ціна
Купити
Steelon NAVI 600
..
ціна
Купити
Edinger I10
..
ціна
Купити
Edinger I12
..
ціна
Купити
Miller Technics 1000
..
ціна
Купити
Edinger E4
..
ціна
Купити
Edinger E5
..
ціна
Купити
Edinger E6
..
ціна
Купити
Показано з 1 по 9 із 18 (2 сторінок)

Причини купити мотор на ворота в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 6 важливих моментів, які переконають Вас в тому, що купити мотор для воріт потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Дешева ціна на автоматику для воріт

ціна на комплект для відкатних ворітЦіна на автоматика для воріт це перевага нашого інтернет-магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві автоматичне відкриття воріт вартість якого дешевше ринкової.

 

15+ видів

Автоматика воріт представлена в каталозі більш як 15 різними видами

 

Виробник

Автоматика на ворота виробляється європейськими так і азійськими виробниками. Система автоматичного відкривання воріт продається від заводу виробника, тому коштує дешевше ринкової ціни.

 

Доставка

Доставка по Луцьку та Волинській області

Мотори для воріт доставляється в усі регіони Волинської області, перевірені часом якісне автоматичне відкривання воріт з кращих на сьогодні матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на привод на ворота для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Доставка платна по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратне, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна на приводи для воріт залежить від місцезнаходження.

 

Автоматика до воріт

Мотор на браму відповідає за безпечне дистанційне керування конструкцією. Привід для воріт має стильний зовнішній вигляд. Електропривід воріт відрізняються надійністю, довговічністю, функціональністю. Автоматичні системи працюють при напрузі 160-270 В. Автоматичне відкриття воріт відрізняються залежно від конструкції, важливо знати її характеристики


*** автоматика воріт продається під замовлення 3-10 днів.

FAQ | Часті питання