Меню
Кошик

Фасадні матеріали Луцьк

Консультація

Розрахунок

Виробництво

Монтаж

Фасад будівлі - це візитна картка власника. Стіни будівлі повинні бути рівними, ніяк не мати тріщин, відколів та інших недоліків. Художній вигляд будівлі також повинен відповідати статусу власника. Власне фасадні матеріали для оздоблення будівлі можуть додати конструкції особливий тон, зробити витонченіше споруда, побудована згідно стандартного плану.

Європанель металева
-3 %
Ціна за: м² Код: 000283
Європанель металева - сучасний матеріал для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, унікальне рішення для облагородження фасадів будівель. Найбільш часто европанель застосовують для зовнішньої обробки стін, карнизів, підшитий даху (европанель з перфорацією) і стель приватних будинків, відкритих і..
ціна
160.00грн 165.00грн
Вентильована фасадна Панель-Жалюзі Вентильована фасадна Панель-Жалюзі
Новинка -25 %
Ціна за: м.кв Код: 000392
Вентильована фасадна Панель-Жалюзі - застосовуватися в промисловому та приватному будівництві. Ламелі жалюзі рівномірно пропускають світло, і одночасно, не пропускають сонячні промені. У даного типу фасадних панелей відмінна вентиляція.Застосування:Вентильована фасадна панель-жалюзі оптимально підхо..
ціна
450.00грн 600.00грн
Металева фасадна панель Елегант Металева фасадна панель Елегант
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000395
Металева фасадна панель Елегант - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фасади. Фасадні панелі Елегант, відрізняються високою міцністю і чудовими естетичними параметрами. Дані матеріали застосовуються для облицювання не тільки зовнішньої частини будівлі, а й д..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Ліберті Металева фасадна панель Ліберті
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000399
Панель фасадна Ліберті - металева панель, призначена для зовнішнього облицювання будівель. Металеві фасадні панелі Ліберті можуть розміщуватися, як вертикально, так і горизонтально.Фасадні панелі - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фасади. Фасадні панел..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Прованс Металева фасадна панель Прованс
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000397
Металева фасадна панель Прованс - металева панель, призначена для зовнішнього облицювання будівель. Металеві фасадні панелі Прованс можуть розміщуватися, як вертикально, так і горизонтально . Фасадні панелі - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фаса..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Сіті Металева фасадна панель Сіті
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000396
Металева фасадна панель Сіті - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фасади. Фасадні панелі «Сіті», відрізняються високою міцністю і чудовими естетичними параметрами. Дані матеріали застосовуються для облицювання не тільки зовнішньої частини будівлі, а й для в..
ціна
60.00грн
Металевий сайдинг корабельна дошка Металевий сайдинг корабельна дошка
-3 %
Ціна за: м² Код: 000286
Сайдинг корабельна дошкаМеталевий сайдинг корабельна дошка - це класичний профіль, який є одним з найбільш популярних в місті Луцьк, Волинської області. Візуально він являє собою «здвоєну двухполочная дошку». Габаритні розміри профілю у різних виробників можуть несуттєво відрізнятися на кілька мм. ..
ціна
160.00грн 165.00грн
Несуча стінова касета НСК 110/600 Несуча стінова касета НСК 110/600
Новинка
Ціна за: м² Код: 000412
Несуча стінова касета НСК 110/600 застосовується в каркасному будівництві і є основним елементом поетапної зборки «сендвіча». Внутрішня частина касети має привабливий вигляд, а зовнішня обшивається «профнастилом».Внутрішні стінові касети представляють собою симбіоз внутрішньої обшивки і системи для ..
ціна
333.63грн
Несуча стінова касета НСК 160/600 Несуча стінова касета НСК 160/600
Новинка
Ціна за: м² Код: 000412
Несуча стінова касета НСК 160/600 застосовується в каркасному будівництві і є основним елементом поетапної зборки «сендвіча». Внутрішня частина касети має привабливий вигляд, а зовнішня обшивається «профнастилом».Внутрішні стінові касети представляють собою симбіоз внутрішньої обшивки і системи для ..
ціна
333.63грн
Несуча стінова касета НСК 210/600 Несуча стінова касета НСК 210/600
Новинка
Ціна за: м² Код: 000411
Несуча стінова касета НСК 210/600 застосовується в каркасному будівництві і є основним елементом поетапної зборки «сендвіча». Внутрішня частина касети має привабливий вигляд, а зовнішня обшивається «профнастилом».Внутрішні стінові касети представляють собою симбіоз внутрішньої обшивки і системи для ..
ціна
405.92грн
Сайдинг металевий блок хаус Сайдинг металевий блок хаус
-6 %
Ціна за: м² Код: 000284
КонсультаціяРозрахунокВиробництвоМонтаж Сайдинг Блок хаус металевий (металлосайдинг) – це порівняно нова розробка. Цей профіль знайшов широке застосування для обробки житлових будинків і будівель промислового та адміністративного призначення. Геометрично панелі імітують форму колоди і можуть бути з..
ціна
150.00грн 160.00грн
Сайдинг під брус металевий (євробрус) Сайдинг під брус металевий (євробрус)
-6 %
Ціна за: м² Код: 000285
Сайдинг під брус металевийСайдинг під брус металевий (євробрус) - імітують дерев'яну обшивку панелі з металу. Їх роблять з оцинкованої сталі (холоднокатаної), яка покрита полімером. Також він має високу термостійкість, великим терміном експлуатації, пожежостійкість. За допомогою сайдинга металевого ..
ціна
150.00грн 160.00грн
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ