Меню
Кошик

Комплектуючі Луцьк

Комплектуючі для металочерепиці

Комплектуючі для металочерепиці – невід'ємні елементи установки металочерепиці. Вони призначені для отримання потрібної герметичності і запобігання проникнення атмосферної вологи, пилу, різного сміття і т. п. Комплектуючими компонентами оформляють коньок, карнизи, кромки фронтонів, ендови, внутрішні кути, труби. Для непростих покрівель можливо знадобиться велика кількість комплектуючих, а для звичайних – тільки кілька штук.


Купити комплектуючі для металочерепиці по дешевій ціні

Якщо ви хочете купити комплектуючі для металочерепиці за найнижчою ціною - відповідь проста! Компанія «Budtraffic» продає якісний і недорогий комплектуючі для металочерепиці.

  1. Купити комплектуючі для металочерепиці в нашому онлайн магазині.
  2. Купити комплектуючі для металочерепиці телефонному режимі


Доставка по Луцьку

Вартість доставки по Луцьку 100грн. При сумі замовлення більше 5 000 грн, вартість доставки по Луцьку складає 0 грн.

Алюмоцинк (алюцинк)
Top Brand
Ціна за: м² Код: 000068
Алюмоцинк (алюцинк) - це холоднокатана сталь, покрита сплавом алюцинка (сплав 55% алюмінію, 43,5% цинку і 1,5% кремнію). Це інноваційне покриття вже давно зарекомендувало себе на ринках Європи, США і Канади як найкраща заміна звичайної оцинковки.Алюміній і цинк мають чудові антикорозійними властивос..
ціна
116.61грн
Вентиляційна конькова стрічка
Ціна за: шт. Код: 000072
Вентиляційна гребенева стрічка є невід'ємною частиною системи покрівлі. Це універсальний матеріал, який підходить практично для всіх видів і модифікацій покрівельного покриття і коньків. Конькова стрічка застосовується в якості елемента, що ущільнює і вентилює скатні хребет і коньки. Центральний еле..
ціна
136.09грн
Вентиляційний вихід на дах
Новинка
Ціна за: шт. Код: 000389
Вентиляційний вихід на дах - це кінцевий елемент вентиляційної або аераторний системи, через який виходить труба. Вироби забезпечують герметичність стику комунікацій з покрівлею, а також забезпечують естетичний зовнішній вигляд вузла. Так звані грибки захищають вентиляційну систему від опадів і заду..
ціна
773.23грн
Внутрішній кут для блок хауса
Ціна за: шт. (2м.п.) Код: 000075
Застосовується кут для з'єднання металевого сайдингу у внутрішніх кутах...
ціна
По запиту
З'єднувальна планка для блок хауса
Ціна за: шт. (2м.п.) Код: 000298
З'єднувальна планка для блок хауса використовується для з'єднання блокхауза..
ціна
По запиту
Заглушка конька круглого
Ціна за: од. штуку Код: 000093
Заглушка конька круглого проста Заглушка проста (плоска) закриває торець круглого конька, що утворюється з-за щільного прилягання профілю конька до металочерепиці. В основному її використовують коли коньок розташований горизонтально...
ціна
По запиту
Заглушка конька круглого конусна
Ціна за: од. штуку Код: 000094
Заглушка конька круглого конуснаЗаглушка конька конусна робить торець круглого конька більш об'ємним і виразним. Вона встановлюється частіше за все на похилих коньках (вальмові покрівлі, еркери і т. п.)..
ціна
По запиту
Зовнішній кут для блок-хауса
Ціна за: шт. (2м.п.) Код: 000214
Монтажні роботи виконують наступним чином:Кути блок хауса встановлюються ще перед початком облицювання стін панелями. Профіль має спеціальну виїмку для вкладання облицювальних панелей і фіксації.Профіль встановлюється на зовнішній кут обрешітки. Перевіряється вертикальний рівень в двох площинах. Под..
ціна
По запиту
Зовнішній перегин
Custom Labels
Ціна за: шт. (2м.п.) Код: 000213
Зовнішній перегин - декоративний і функціональний елемент покрівельної системи, призначений для захисту горизонтальних зовнішніх зламів покрівлі від підтікань, в результаті опадів «косого» дощу або задування снігу. Монтується однією полицею під металочерепицю верхнього ската, другий на металочерепиц..
ціна
По запиту
Капельник
Ціна за: шт. Код: 000097
Капельник - це своєрідний «фартух», який призначений для відведення вологи з-під покрівлі або захисту поверхні від її попадання (наприклад, стіни)...
ціна
По запиту
Ковпак на стовп забору
Ціна за: шт. Код: 000101
Ковпаки, встановлені на паркан, надають конструкції завершеного вигляду і оригінальність. Так само, за допомогою ковпаків, можна надати гармонійність...
ціна
По запиту
Коньок круглий
Ціна за: од. штуку Код: 000116
Коньок круглийКоньок круглий служить для захисту від зовнішніх опадів, в місцях з'єднання скатів, і забезпечує вентиляцію покрівлі. Встановлюється на хребтах еркерів і основних скатів. Торці круглого конька закриваються заглушками...
ціна
По запиту
Показано з 1 по 12 із 35 (3 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ