Меню
Кошик

Стовпчики для огорожі

Стовпчики на паркан ціна в Луцьку

Стовпчики для огорожі в м. Луцьк та Волинській області важливий елемент паркану. Купити стовпчики для огорожі або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна стовпчиків на паркан залежить від багатьох факторів:

  • розмір,
  • матеріал.
  • вид

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

4 причини купити стовпи для огорожі в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 4-ри важливі моменти, які переконають Вас в тому, що купити стовпці для огорожі потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Дешеві ціни на стовпці на огорожу

Ціни на стовпчик для огорожі це перевага нашого інтернет-магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві стовп для огорожі ціна якого дешевше ринкової. Ціна на стовпи на паркан виходить дешевше ринкової, тому що нам дають суттєві знижки. Знайдете дешевше, ми ще знизимо ціну на стовпчики для паркана спеціально для Вас!

25+ видів

Великий каталог представлений більш як 25 різними видами

4 форми

Стовпчик на забор представлений 4 формами

Доставка

Ми поставляємо стовпчики для паркану в усі регіони Волинської області, перевірені часом надійні слупки на паркан з кращих сьогодні матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на стовпчики на огорожу для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Доставка по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратне, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна залежить від місцезнаходження.

Ми пропонуємо збірні стовпи для огорожі. Ми займаємося виготовленням та встановленням парканів, огорож, воріт та хвірток у Луцьку та Волинській області. Виконуємо стовпи для забора будь-якого обсягу та складності. 

Вартість виготовлення та монтажу розраховується індивідуально для кожного проєкту. Стовпчики можна замовити у нашого менеджера.

Стовпчики для забору виготовляють із різних матеріалів. Ідеального варіанта немає. У кожному конкретному випадку стовпчики огорожі підбираються під певний матеріал, кожен варіант має як переваги, так і недоліки.

Стовпи на огорожу відіграють велику роль на довговічність конструкції. При недостатній міцності опор огорожа може покоситись або зовсім зруйнуватися після першої зими. За надмірної міцності збільшується вартість на стовпи огорожі.

Готові стовпчики на паркан виконують роль незнімної опалубки під час монтажу опор. Стовпи для паркану встановлюються у такому порядку. Спочатку заливають фундамент - бетонну стрічку з вертикальними опорами із круглої або профільної труби. Після того, як бетон набере міцність, елементи стовпчика огорожі нанизують і заливають бетонний розчин всередину колони. На стовпчики для забора встановлюють декоративні дашки.

Купити декоративні стовпчики для огорожі

Купити декоративні стовпчики для огорожі по телефону і консультацій по інтернет-магазину "Budtraffic" ☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76


***стовпи робляться під замовлення від 7днів до 14.

FAQ | Часті питання