Меню
Кошик

Егерія

Egeria Корея 0.45мм
..
ціна
Купити
Egeria Італія 0.47мм
..
ціна
Купити
Egeria Словаччина 0.47мм
..
ціна
Купити
Egeria Україна 0.45мм
..
ціна
Купити
Egeria Crystal Польща 0.5мм
..
ціна
Купити
Germania Німеччина 0.5мм
..
ціна
Купити
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Егерія (Egeria) — форма металочерепиці, купити який пропонує наша компанія. Ми реалізуємо продукцію відомих виробників.

Металева черепиця Egeria виготовляється зі сталевого листового прокату, який додатково піддається оцинкування. Цей покрівельний матеріал має багатошарову структуру, яка забезпечує необхідні захисні властивості основі.

«Egeria» відрізняється класичною формою профілю, який копіює вид натуральної керамічної черепиці. Робиться це шляхом профілювання листової заготовки, де їй надається потрібна геометрія. Крім гарної форми, цей тип обробки підвищує міцність металочерепиці та стійкість її до навантажень.


Металочерепиця Егерія ціна

Металочерепиця "Егерія" є популярним вибором для покрівельних робіт в Луцьку та Волинській області завдяки своїй надійності та естетичному вигляду. Основні фактори, що впливають на ціну: виробник металу, тип покриття (глянець або матове), товщину металевої бляхи та кількість цинку. 


Габарити листа Егерія

Загальна ширина
1215мм
Робоча ширина
1120мм
Крок обрешітки
350мм
Висота
20мм
Технічна інформація TOPAZ US Steel Kosice (Словаччина)


Для виготовлення металочерепиці з цією формою профілю використовуються листи товщиною 0,4-0,5мм. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете металеву черепицю «Егерія» виробництва ArcelorMittal, Arvedi, U. S. Steel Košice та інших відомих виробників. Для цього покрівельного будматеріалу ми пропонуємо різні типи полімерних покриттів (глянець, мат, крістал), завдяки чому ви зможете зробити надійний дах будинку за прийнятною ціною.

Фото
Егерія
Егерія
Егерія
Егерія
Егерія
Егерія
Егерія
Егерія
Егерія
FAQ | Часті питання