Меню
Кошик

Адаманте

Адаманте — форма металочерепиці, купити який пропонує наша компанія. Ми реалізуємо продукцію відомих виробників.

Адаманте виготовляється зі сталевого листового прокату, який додатково піддається оцинкування. Цей покрівельний матеріал має багатошарову структуру, яка забезпечує необхідні захисні властивості основі.

«Adamante» відрізняється класичною формою профілю, який копіює вид натуральної керамічної черепиці. Робиться це шляхом профілювання листової заготовки, де їй надається потрібна геометрія. Крім гарної форми, цей тип обробки підвищує міцність металочерепиці та стійкість її до навантажень.


Металочерепиця Адаманте ціна

Металочерепиця "Адаманте" є популярним вибором для покрівельних робіт в Луцьку та Волинській області завдяки своїй надійності та естетичному вигляду. Основні фактори, що впливають на ціну: виробник металу, тип покриття (глянець або матове), товщину металевої бляхи та кількість цинку.


Габарити листа Адаманте

Загальна ширина
1180мм
Робоча ширина
1150мм
Крок обрешітки
350мм
Висота
27.5мм
Технічна інформація Металочерепиця Адаманте


Для виготовлення металочерепиці з цією формою профілю використовуються листи товщиною 0,45-0,5мм. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете металеву черепицю «Adamante» виробництва ArcelorMittal, Arvedi, U. S. Steel Košice та інших відомих виробників. Для цього покрівельного будматеріалу ми пропонуємо різні типи полімерних покриттів (глянець, мат, крістал), завдяки чому ви зможете зробити надійний дах будинку за прийнятною ціною.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
FAQ | Часті питання