Меню
Кошик

Діамант

Diamant Корея 0.45мм
..
ціна
Купити
Diamant Україна 0.45мм
..
ціна
Купити
Diamant Словаччина 0.47мм
..
ціна
Купити
Diament Італія 0.47мм
..
ціна
Купити
Diament Польща 0.5мм
..
ціна
Купити
 Diament Німеччина 0.5мм
..
ціна
Купити
Diamant Crystal Австрія 0.5мм
..
ціна
Купити
Diament Crystal Польща 0.5мм
..
ціна
Купити
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Diamant — форма металочерепиці, купити який пропонує наша компанія. Ми реалізуємо продукцію відомих виробників.

Металева черепиця Diamant виготовляється зі сталевого листового прокату, який додатково піддається оцинкування. Цей покрівельний матеріал має багатошарову структуру, яка забезпечує необхідні захисні властивості основі.

«Diamant» відрізняється класичною формою профілю, який копіює вид натуральної керамічної черепиці. Робиться це шляхом профілювання листової заготовки, де їй надається потрібна геометрія. Крім гарної форми, цей тип обробки підвищує міцність металочерепиці та стійкість її до навантажень.


Діамант ціна в Луцьку

Металочерепиця Діамант є популярним вибором для покрівельних робіт в Луцьку та Волинській області завдяки своїй надійності та естетичному вигляду. Основні фактори, що впливають на ціну: виробник металу, тип покриття (глянець або матове), товщину металевої бляхи та кількість цинку.


Габарити одного аркуша Діамант

Загальна ширина
1200мм
Робоча ширина
1100мм
Крок обрешітки
350мм
Висота
23мм
Технічна інформація TOPAZ US Steel Kosice (Словаччина)


Для виготовлення металочерепиці з цією формою профілю використовуються листи товщиною 0,4-0,5мм. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете металеву черепицю «Діамант» виробництва ArcelorMittal, Arvedi, DONGBY, U. S. Steel Košice та інших відомих виробників. Для цього покрівельного будматеріалу ми пропонуємо різні типи полімерних покриттів (глянець, мат, крістал), завдяки чому ви зможете зробити надійний дах будинку за прийнятною ціною.

Фото
Діамант
Діамант
Діамант
Діамант
Діамант
Діамант
Діамант
Діамант
Діамант
Діамант
FAQ | Часті питання