Меню
Кошик

Утеплювач Луцьк

CONLIT 150 P
Ціна за: уп. Код: 000006
CONLIT 150 P - жорсткі теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Можуть випускатися з покриттям стеклосеткой з одного боку для зручності подальшої декоративної обробки або з одностороннім покриттям алюмінієвою фольгою.Застосування CONLIT 150 PВироби CONLIT 150 P..
ціна
По запиту
DACHROCK MAX
Ціна за: уп. Код: 000012
DACHROCK MAX - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполученні, зроблені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи.У плит комбінована структура і вони складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьом..
ціна
По запиту
DACHROCK PROF (Дахрок Проф)
Ціна за: уп. Код: 000013
DACHROCK PROF - дуже жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід.Застосування DACHROCK PROFПлити з кам'яної вати DACHROCK PROF використовують в якості верхнього теплозвукоізоляційного шару в багатошарових або одношарових конструкціях покритт..
ціна
По запиту
FASROCK (Фасрок)
Ціна за: рулон Код: 000014
FASROCK - жорсткі і щільні теплоізоляційні плити, стійкі до деформацій. Виготовляють з кам'яної вати на основі базальтових порід. При виробництві плити піддають подвійному випалу, завдяки чому повністю виключається можливість появи плям на фасаді.Застосування FASROCKПлити з кам'яної вати FASROCK вик..
ціна
По запиту
FASROCK LL (Фасрок ЛЛ)
Ціна за: рулон Код: 000015
FASROCK LL - ламельні плити з кам'яної вати відповідної щільності і застосовуються при розташуванні волокон перпендикулярно поверхні, що ізолюється.Застосування FASROCK LLПлити FASROCK LL призначені для використання в якості теплоізоляційного шару вфасадних системах з обробкою штукатурним шаром або ..
ціна
По запиту
FIREROCK
Ціна за: уп. Код: 000016
FIREROCK - жорсткі теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Випускаються з одностороннім покриттям алюмінієвою фольгою.застосуванняПлити FIREROCK використовують для теплової ізоляції плоских поверхонь камінів, печей, високотемпературного обладнання.Технічні хар..
ціна
По запиту
ISOVER Cкатна покрівля
Ціна за: рулон Код: 000022
ISOVER Cкатна покрівля - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL, що володіють підвищеною вологостійкістю.Призначений для конструкцій зі складним вологісним режимом експлуатації - скатних покрівель і мансард.Техн..
ціна
По запиту
Isover Profi (Ізовер Профі)
Ціна за: рулон Код: 000023
Isover Profi (Ізовер Профі) - спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою пружністю. Поєднує переваги двох типів матеріалу - рулону і плити. Завдяки підвищеній пружності він щільно стоїть в будь-якому вертикальному і похилому каркасі без додаткових кріплень, не сповзаючи і не випадаючи, а низька т..
ціна
По запиту
ISOVER ВентФасад Моно
Ціна за: рулон Код: 000024
ISOVER ВентФасад Моно - одношарове рішення для вентильованих фасадів.Застосовує в якості теплоізоляційного шару при одношарової теплоізоляції без обмежень. Можливо виробництво зі скловолокном.Переваги ISOVER ВентФасад Моно:Виключає можливість «повітряних кишень»Зниження кількості кріплення в 2 разиВ..
ціна
По запиту
ISOVER ВентФасад Оптима
Ціна за: рулон Код: 000025
ISOVER ВентФасад Оптима - одношарове рішення для вентильованих фасадів. Для будівель до 4-х поверхів.Матеріали на основі скловолокна ISOVER Вентфасади відповідають найвищим вимогам, які пред'являються до фасадних матеріалів:Низький коефіцієнт теплопровідності λ 10 = 0,032 Вт/(м•K) забезпечує максима..
ціна
По запиту
ISOVER Звуко Захист
Ціна за: рулон Код: 000036
Значно знижує рівень шуму в приміщенні: до 62 дБ.ISOVER Звуко Захист - легкі звукопоглинаючі плити з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Довгі тонкі волокна тісно сплетені один з одним і створюють однорідну відкриту струк..
ціна
По запиту
ISOVER Каркас-М40
Ціна за: рулон Код: 000037
ISOVER Каркас-М40 - оптимальне рішення для більшості будівель! Застосовують для тепло- і звукоізоляції перегородок, каркасних конструкцій, підлог по лагам, сендвіч-панелей поелементної збірки, в покрівельних покриттях з металевого профнастилу.Переваги ISOVER Каркас-М40:Встановлюється враспор без крі..
ціна
По запиту
Показано з 1 по 12 із 31 (3 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ