Меню
Кошик

Мінвата (Мінеральна вата)

Мінвата (мінеральна вата) — це ізоляційний матеріал, виготовлений з розплавлених гірських порід, скла або шлаків, який має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості, широко використовується для утеплення стін, дахів, підлог і фасадів будівель.


Мінвата ціна в Луцьку

Мінеральна вата (мінвата) в м. Луцьку та Волинській області - це найпопулярніший утеплювач для будинку протягом останніх десятиліть. Купити утеплювач для будинку або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна на мінвату залежить від багатьох факторів:

 • виробник
 • плотність
 • товщина (50мм, 100мм, 150мм).

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.


Причини купити мінеральну вату в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають Вас в тому, що купити мінеральну вату для утеплення будинку потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Дешеві ціни на базальтовий утеплювач

металочерепиця ціна Ціни на базальтову мінвату це перевага нашого інтернет-магазину. Ціна утеплювача виходить дешевше ринкової, тому що нам дають суттєві знижки. Знайдете дешевше, ми ще знизимо ціну спеціально для Вас!

 

Доставка

Ми поставляємо базальтову мінвату в усі регіони Волинської області, перевірену часом надійну мінеральну вату з кращих на сьогодні матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на базальтовий утеплювач для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Доставка по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратне, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна залежить від місцезнаходження.

 

Застосування:

 • Вата мінеральна використовується в якості ізоляції горизонтальних, вертикальних і похилих будівельних конструкцій всіх типів будівель.
 • Зовнішнє утеплення будинку мінеральною ватою штукатурного типу (мокрий фасад, СФТК).
 • Як теплоізоляційний шар в навісних вентильованих фасадах з пресованої мінеральної вати.
 • У системах з утеплювачем із внутрішньої сторони огороджувальної конструкції використовується мінвата листова
 • У системах з утеплювачем мінераловатним усередині захисної конструкції (тришарові бетонні або залізобетонні панелі, тришарові сендвіч-панелі з металевими обшивками, шарувата кладка).
 • В якості теплової ізоляції промислового обладнання, резервуарів і трубопроводів теплових мереж,
 • магістральних нафто- і газопроводів, технологічних трубопроводів електростанцій, металургійних, нафтохімічних і ін. промислових підприємств.
 • У якості нижнього теплозвукоізоляційного шару в багатошарових покриттях плоских покрівель, в тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементного стягування.
 • Як теплозвукоізоляційного шару в покриттях плоских покрівель, в тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементного стягування.
 • мінвата для утеплення як верхній теплозвукоізоляційного шару в багатошарових покриттях плоских покрівель, в тому числі при укладанні на поверхню без пристрою цементного стягування.
 • плити теплоізоляційні із мінеральної вати застосовуються для стін і стелі в сучасних лазнях та як утеплювач для будинку

 

Мінвату купити або отримати консультацію в інтернет-магазині "Budtraffic"

UA 43000 Україна, Волинська Область, М. Луцьк, вул. Глушець 60

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

Технолайт Екстра 50 мм
Новинка від 3-7 днів
..
ціна
Купити
ISOVER EKO 50 мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Техновент Н 50 мм
Новинка від 3-7 днів
..
ціна
Купити
ISOVER KT40 50 мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Технолайт Оптима 50 мм
Новинка від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Техноблок Стандарт 50 мм
Новинка від 3-7 днів
Техноакустик 50 мм
Новинка від 3-7 днів
..
ціна
Купити
ISOVER Domo Plus 50мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
ROCKMIN PLUS 50мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
ISOVER Akuplat+ 50 мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
ISOVER Akusto 50 мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
ISOVER KT40 75 мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Показано з 1 по 12 із 36 (3 сторінок)
FAQ | Часті питання