Меню
Кошик

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля — це покрівельний та фасадний листовий матеріал оцинкованого, виготовлений з оцинкованого металу з полімерним покриттям, методом холодного прокатування.

Клікфальц — це різновид фальцевої покрівлі, основна особливість цього матеріалу - це спеціальний замок, що дозволяє швидко та просто з'єднувати панелі між собою.


Фальцева покрівля ціна в Луцьку

Фальцева покрівля «Клік фальц» в м.Луцьк та Волинській області - це популярніший вид покрівельного покриття для даху протягом останніх десятиліть. Особливість лінійки «Клік фальц» - особливий замок на торцях. Купити фальцеву покрівлю або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна на фальцеву покрівлю залежить від багатьох факторів:

 1. виробник,
 2. покриття (глянець, мат),
 3. товщина (0.4мм-0.5мм).

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

Класика 0.40мм Китай
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Трапеція 0.40мм Китай
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Хвиля 0.40мм Китай
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Класика 0.47мм Словаччина
від 3-7 днів Стандарт
Трапеція 0.47мм Словаччина
від 3-7 днів Стандарт
Хвиля 0.47мм Словаччина
від 3-7 днів Стандарт
..
ціна
Купити
Класика 0.5мм Польща
Преміум від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Трапеція 0.5мм Польща
Преміум від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Хвиля 0.5мм Польща
Преміум від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Показано з 1 по 9 із 12 (2 сторінок)

5 причин купити фальцеву покрівлю в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 5 важливих моментів, які переконають Вас в тому, що купити фальцеву покрівлю потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:


фальцевий дах


4 виробників

Фальцева покрівля з металу є популярним та ефективним вибором, і вона широко представлена відомими європейськими та азіатськими виробниками металу. Серед європейських лідерів можна відзначити ArcelorMittal, що володіє великим досвідом у виробництві сталі та постачає високоякісні металеві продукти для різноманітних галузей. US Steel Kosice є ще одним визнаним європейським виробником, відомим своєю високоякісною сталлю та технологічними інноваціями. Ці компанії грають ключову роль у забезпеченні ринку металевого фальцевого покриття надійними та стійкими матеріалами.


фальцеві покрівлі


Важливо! Більша кількість цинку у матеріалі сприяє довшому терміну служби фальцевої покрівлі. Збільшення товщини металу робить виріб жорсткішим, що підвищує його стійкість до деформацій та тривалість експлуатації.


Виробник Товщина металу, мм Захисне покриття, гр/м²
Arcelor Mittal (Німеччина) 0.5 цинк 225
Arcelor Mittal (Польща) 0.5 цинк 225
US Steel Kosice (Словаччина) 0.47 цинк 140
Sutor (Китай) 0.4 цинк 40


Важливо! Збільшення кількості цинку та товщини металу підвищує вартість металочерепиці, проте такий матеріал має довший термін служби.


фальцева покрівля купити


Структура фарбування

Глянцеве фарбування металочерепиці приваблює своєю блискучою поверхнею та широким спектром кольорів, хоча вона швидше втрачає колір і менше стійка до ультрафіолету. Матова ж, хоч і дорожча, має кращі характеристики, вона має більшу стійкість до подряпин та ультрафіолету, що компенсує менший вибір кольорів. Crystal Matt, з великими зернами, має насичений колір та високий рівень захисту, що робить його ідеальним вибором для тривалого користування.


фальцеве покриття


Важливо! Глянцеве покриття має товщину 25 мікрон, а матове - 35 мікрон. Більш товстий шар матового покриття сприяє подовженню терміну служби, оскільки забезпечує кращий захист від корозії, ультрафіолетового випромінювання та зношування. Також він забезпечує вищу стійкість до подряпин, зберігаючи естетичний вигляд матеріалу протягом тривалого періоду.

Фальцева покрівля глянцева Луцьк

3 форм фальцевої покрівлі для даху

Фальцеве покриття для даху доступне в трьох формах: Класика, Трапеція та Хвиля. Кожна з цих форм має свої переваги, залежно від естетичних уподобань, функціональних вимог та бюджету. При виборі форми фальцевого покриття важливо враховувати не лише зовнішній вигляд, але й технічні характеристики, такі як міцність(мікрохвилі додають жорсткості), стійкість до погодних умов.

 • Класика
 • Трапеція
 • Хвиля
фальцева кровля
фальцований дах
фальцована покрівля

20+ кольорів

Фальцеве покриття основних відтінків прокату в нашому каталозі по RAL: 3005 (вишневий), 3009 (червоний), 9005 (чорний), 6005 (зелений), 6020 (оливковий), 7024 (сірий, графітовий), 7016 (антрацитовий), 8017 (коричневий), 8019 (темно-коричневий), 8004 (цегельний). Покупці також можуть замовити фальцеве покриття додаткових кольорів 9006 (металік), 5010 (синій), 9010 (білий), 1002 (пісочно-жовтий) та інші.


фальцована покрівля

Система RAL - це міжнародний стандарт стандартизації кольорів, розроблений у 1927 році Німецьким інститутом RAL. Вона включає понад 2000 різних кольорів і використовується у промисловості, дизайні та архітектурі, кожен з яких має унікальний номер з чотирьох цифр, спрощуючи процес вибору кольору для фальцевої покрівлі та спілкування між учасниками проекту.


фальцеві покрівлі
фальцева покрівля купити
фальцева бляха
фальцевий дах
фальцеве покриття
клік фальц
фальцева кровля
клікфальц
фальцева покрівля ціна
клікфальц
клік фальц


Дешеві ціни на фальцеву покрівлю

Ціни на фальцеву покрівлю це перевага нашого інтернет-магазину. Ціна фальцевої покрівлі виходить дешевше ринкової, тому що нам дають суттєві знижки. Знайдете дешевше, ми ще знизимо ціну спеціально для Вас!

Дешева фальцева покрівля


Якісна фальцева покрівля


фальцований дах


20+ видів фальцевої покрівлі

Асортимент фальцевого покриття включає в себе не менше 20 різноманітних варіантів, представлених у різних типах матеріалів та дизайнів, що відкриває широкий спектр можливостей для власників будівель.


фальцеве покриття


Купити фальцеву покрівлю

Фальцева покрівля купити або отримати консультацію в інтернет-магазині "Budtraffic"

UA 43000 УКРАЇНА, ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ, ЛУЦЬК

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76


фальцева бляха


Фальцева покрівля - покриття з металу, в якому картини з'єднані фальцами. Картина, в свою чергу, являє собою частину покриття підготовлену для фальцевого з'єднання. Фальц - це вид шва. Він утворюється, коли з'єднують листи.


фальц панель


Переваги:

 • спеціальна система з'єднання листів дозволяє забезпечити абсолютну водонепроникність;
 • легка вага матеріалу;
 • великий термін служби;
 • великий асортимент кольорів, близько 50-60 всіляких відтінків;
 • фальцеве покриття не горить;
 • фальцеві покрівлі при правильному монтажі не іржавіють;
 • фальцевий дах підійде для дахів зі складною геометрією.


фальц панели


Фальцева покрівля виготовляється із сталі високої пластичності, що робить її ідеальним вибором для покрівельних робіт, включаючи найбільш складні з'єднання на даху. Метал захищений покриттям глянець, матовий, крістал, яке не лише ефективно відстоює атмосферні впливи, а й підкреслює кольоровий відтінок покрівлі на протязі багатьох років. Назва цього матеріалу походить від наявності фальцевих замків, що дозволяють інтегрувати окремі листи в єдину конструкцію. Фальцеві замки формують герметичну структуру, що ефективно захищає від вологи. З правильною професійною установкою, термін служби цієї покрівлі може перевищувати 50 років, не потребуючи додаткового обслуговування. Цей матеріал, у поєднанні з майстерністю покрівельника, створює вражаючі покрівлі, поєднуючи в собі довговічність та винятковий стиль.


фальцева кровля фальцева покрівля ціна

FAQ | Часті питання