Меню
Кошик

Модерн

Modern Словаччина 0.47мм
від 3-10 днів
..
ціна
Купити
Modern Корея 0.45мм
від 3-10 днів
..
ціна
Купити
Modern Італія 0.47мм
Hot від 3-10 днів
..
ціна
Купити
Modern Україна 0.45мм
від 3-10 днів
..
ціна
Купити
Modern Польща 0.5мм
від 3-10 днів
..
ціна
Купити
Modern Німеччина 0.5мм
від 3-10 днів
..
ціна
Купити
Modern Crystal Польща 0.5мм
від 3-10 днів
..
ціна
Купити
ModernCrystal Voestalpine Австрія 0.5мм
від 3-10 днів
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Модерн — форма металочерепиці, купити який пропонує наша компанія. Ми реалізуємо продукцію відомих виробників.

Металева черепиця Модерн виготовляється зі сталевого листового прокату, який додатково піддається оцинкування. Цей покрівельний матеріал має багатошарову структуру, яка забезпечує необхідні захисні властивості основі.

«Modern» відрізняється класичною формою профілю, який копіює вид натуральної керамічної черепиці. Робиться це шляхом профілювання листової заготовки, де їй надається потрібна геометрія. Крім гарної форми, цей тип обробки підвищує міцність металочерепиці та стійкість її до навантажень.


Металочерепиця Модерн ціна

Металочерепиця "Модерн" є популярним вибором для покрівельних робіт в Луцьку та Волинській області завдяки своїй надійності та естетичному вигляду. Основні фактори, що впливають на ціну: виробник металу, тип покриття (глянець або матове), товщину металевої бляхи та кількість цинку. 


Технічні характеристики

Загальна ширина
1220мм
Робоча ширина
1150мм
Крок обрешітки
350мм
Висота
30мм
Технічна інформація Металочерепиця Модерн


Для виготовлення металочерепиці з цією формою профілю використовуються листи товщиною 0,4-0,5мм. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете металеву черепицю «Modern» виробництва ArcelorMittal, Arvedi, U. S. Steel Košice та інших відомих виробників. Для цього покрівельного будматеріалу ми пропонуємо різні типи полімерних покриттів (глянець, мат, крістал), завдяки чому ви зможете зробити надійний дах будинку за прийнятною ціною.

FAQ | Часті питання