Меню
Кошик

Рубін

Рубін — форма металочерепиці, купити який пропонує наша компанія. Ми реалізуємо продукцію відомих виробників.

Металева черепиця Рубін виготовляється зі сталевого листового прокату, який додатково піддається оцинкування. Цей покрівельний матеріал має багатошарову структуру, яка забезпечує необхідні захисні властивості основі.

«Rubin» відрізняється класичною формою профілю, який копіює вид натуральної керамічної черепиці. Робиться це шляхом профілювання листової заготовки, де їй надається потрібна геометрія. Крім гарної форми, цей тип обробки підвищує міцність металочерепиці та стійкість її до навантажень.


Рубін ціна в Луцьку

Металочерепиця Рубін в м. Луцьку та Волинській області - це популярний вид покрівельного покриття протягом останніх десятиліть. Металочерепицю Рубін купити або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна на Рубін залежить від багатьох факторів:

  • виробник металу
  • покриття (глянець, мат),
  • товщина металевої бляхи (0.4мм, 0.45мм, 0.5мм).
  • вид хвилі

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.


Технічна інформація

Загальна ширина
1210мм
Робоча ширина
1110мм
Крок обрешітки
350мм
Висота
14мм
Технічна інформація Металочерепиця Рубін


Для виготовлення металочерепиці з цією формою профілю використовуються листи товщиною 0,4-0,5мм. В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете металеву черепицю «Рубін» виробництва ArcelorMittal, Arvedi, DONGBY, U. S. Steel Košice та інших відомих виробників. Для цього покрівельного будматеріалу ми пропонуємо різні типи полімерних покриттів (глянець, мат, крістал), завдяки чому ви зможете зробити надійний дах будинку за прийнятною ціною.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
FAQ | Часті питання