Меню
Кошик

Мембрана покрівельна


STROTEX 1300 Basic
..
ціна
Купити
Євробар'єр STROTEX SUPREME
..
ціна
Купити
Дахова мембрана DACHOWA
..
ціна
Купити
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Супердифузійна мембрана

Супердифузійна мембрана (мембрана для даху) на сьогодні завоювали широку популярність через свою високу паропроникність (від 1200 до 3000 г водяної пари на 1 кв. м протягом 24 годин). Вони ефективно виводять водяну пару із приміщення, у той час, як відмінно захищають від вологи, ультрафіолетового випромінювання та інших негативних чинників зовнішнього середовища. Мембрана супердифузійна, складається з кількох шарів, має високу гідроізоляцію та забезпечує велику теплову функцію покрівлі, зменшуючи тепловтрати приблизно на 7%.

Мембрана на дах відрізняються високою шумоізоляцією, що робить її ідеальними для використання на опалювальних горищах та мансардах. Завдяки підвищеній здатності до повітропроникності, вона ефективно захищає від вивітрювання, покращуючи теплові характеристики покрівлі.

Супердифузійні мембрани відзначаються численними перевагами:

  • Супердифузійні мембрани дозволяють подовжити термін служби теплоізоляції та дерев'яних елементів конструкцій, не вимагаючи використання хімічних консервантів.
  • Їх використання дозволяє об'єднати функції гідробар'єру та вітрозахисту в одній мембрані, спрощуючи конструкцію і дозволяючи створювати конструкції без внутрішньої прихованої вентиляції.
  • Супердифузійна мембрана може бути встановлена безпосередньо на теплоізолюючий настил, звільняючи додатковий простір і поліпшуючи ізоляційні характеристики конструкції.
  • Спрощення конструкції, збільшення товщини утеплення та прискорення процесу монтажу призводять до економії витрат.
  • Збереження робочих характеристик при високих температурах у підпокрівельному просторі робить їх ефективними навіть при впливі нагрівання металочерепиці чи профнастилу сонячними променями.
  • Доступна ціна на супердифузійні мембрани робить їх економічно доступними для широкого кола споживачів.


Причини купити супердифузійну мембрану в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 5 важливих моментів, які переконають Вас в тому, що купити мембрану для даху потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Дешеві ціни на покрівельні мембрани

покрівельні плівки ціни ЛуцькЦіни на покрівельну мембрану це перевага нашого інтернет-магазину. Ціна на мембрану супердифузійну виходять дешевше ринкової, тому що нам дають суттєві знижки.


2 виробника

Гідроізоляційна мембрана представлена асортиментом відомими європейськими виробниками:

  • Foliarex (Польща),
  • Marma (Польща).

Виробники володіють високим стандартом якості та визнанням на ринку.

 

Доставка

Мембрана покрівельна безплатно доставляється при придбанні покрівельних матеріалів, таких як металочерепиця чи профнастил. Замовлення можна доставити за допомогою таких служб, як "Нова пошта" чи "Делівері". Вартість та терміни доставки залежать від місцеперебування та обраного постачальника. Деталі щодо умов доставки рекомендується уточнювати у вибраного постачальника перед здійсненням замовлення для отримання повної та точної інформації.

 

Купити супердифузійну мембрану

Ви можете купити супердифузійну мембрану у магазині за адресою Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60 або залишити замовлення в інтернет-магазині Budtraffic. 

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

FAQ | Часті питання