Меню
Кошик

Полікарбонат


Полікарбонат ціна в Луцьку

Полікарбонат в м. Луцьку та Волинській області — це полімерний пластик, який широко використовується у будівництві завдяки низці переваг перед іншими будівельними матеріалами. Купити полікарбонат або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна полікарбонату залежить від багатьох факторів:

 • виробника,
 • виду,
 • товщини.

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

 

 

Виробник

Полікарбонат для теплиціПолікарбонат для даху

6 причин купити полікарбонат в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 6 важливих моментів, які переконають Вас в тому, що купити полікарбонат потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Ціна на полікарбонат

Ціни на полікарбонат це перевага нашого інтернет-магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві вартість полікарбонату якого дешевше ринкової.

 

 

3 види

Полікарбонат листовий представлений в каталозі 3 різними видами та покриттям

 

3 виробники

Полікарбонат виробляється європейськими виробниками: BORREX (Сербія), Ecopol (Румунія), OSCAR (Сербія). Ми продаємо листовий полікарбонат від заводу виробника, тому коштує дешевше ринкової ціни.

 

Доставка

Доставка по Луцьку та Волинській області

Лист полікарбонату доставляється в усі регіони Волинської області, перевірені часом якісний полікарбонатний лист з кращих на сьогодні матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на полікарбонатний листовий пластик для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Доставка платна по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратно, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна залежить від місцезнаходження.

Полікарбонат доставка

 

 

Основні переваги полікарбонату

 1. Висока міцність при невеликій масі. Завдяки своїй незначній вазі лист полікарбонатний відрізняється простотою у перевезенні та укладанні. При цьому полікарбонатні листи мають високі характеристики міцності: 25-міліметрові панелі з нього, маючи масу порядку 3,4 кг/м2, витримують до 200 кг/м2 снігового навантаження. Стійкість до ударів у 20 разів вища порівняно зі склом.
 2. Хороші оптичні характеристики. За цим показником листи полікарбонату не поступаються склу. Залежно від товщини та типу матеріалу коефіцієнт світлопропускання варіюється в межах 35-90%. Прозорий полікарбонат має здатність пропускати сонячне світло до 80-90%, 35-55% - для кольорового та матового. Це дозволяє застосовувати полікарбонат прозорий для теплиць, спорудження будівель з гарним рівнем природної освітленості
 3. Стійкість до зовнішніх впливів та довговічність. Прозорий пластик на дах витримує температури в діапазоні від -100 до +135 °С без втрати стабільності форми, розмірів та експлуатаційних характеристик. Прозоре покриття для даху є вогнестійким (клас горючості - Г1): у разі виникнення пожежі він оплавляється і швидко згасає. Прозора покрівля стійкий до дії солей. Полікарбонатне покриття має додатковий УФ-захист призначений для усунення шкідливого впливу сонячних променів на прозорий дах та збереження його механічних властивостей протягом періоду експлуатації.
 4. Низька теплопровідність. Теплоізоляційні властивості полікарбонату помітно вищі, ніж у скла. Теплопровідність стільникового полікарбонату, залежно від структури стільник, становить приблизно 0,21Вт/м2С, це нижче, ніж аналогічний показник скла 0,7-0,8Вт/м2С (залежить від добавок). Полікарбонат "тепліше".
 5. Хороша звукоізоляція – значення цього показника для стільникового полікарбонату становить 18-22 дБ, залежно від товщини. Для порівняння, звукоізоляція склопакета (два скла +1 повітряний зазор) становить приблизно 26 дБ.
 6. Гнучкість. На відміну від скла листовий полікарбонат гнеться, завдяки чому він знайшов широке застосування у створенні навісів та козирків різних форм. Мінімальний радіус вигину - радіус вигину, при якому в полікарбонаті не утворюються тріщини. Параметр залежить від товщини аркуша.
 7. Широка кольорова гама. Випускається у широкому діапазоні кольорів, серед яких присутні як універсальні кольори (наприклад, білі, прозорі або чорні), так і нестандартні відтінки (коньячні, молочні, сріблясті та ін.).
 8. Простота обробки. Полікарбонат листовий легко нарізається під потрібні розміри та форми, свердлиться та не вимагає спеціальних інструментів для монтажу.
 9. Низька ціна. Вартість полікарбонату значно нижча за скло.

 

Сфери застосування листового полікарбонату

Завдяки високим експлуатаційним якостям полікарбонат знайшов застосування у багатьох сферах діяльності.

Основними областями-споживачами полікарбонату є:

 • Приватне будівництво – для спорудження навісів, козирків, огорож;
 • Громадське будівництво із полікарбонату виготовляють прозорі дахи вокзалів, торгових центрів, павільйонів, зупинки громадського транспорту, навіси тощо;
 • Сільське господарство – теплиці, парники, оранжереї, зимові сади;
 • Виробництво друкованої продукції – рекламні вивіски, світлові конструкції.

 

Купити полікарбонатний лист в Луцьку

Полікарбонат купити або отримати консультацію в інтернет-магазині "Budtraffic"

UA 43000 Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60

☎ +8(066) 291-19-52 ☎ +8(068) 339-73-76

*** продажа полікарбонату під замовлення 3-10 днів.

Показано з 1 по 12 із 26 (3 сторінок)
FAQ | Часті питання