Меню
Кошик

Дизайнерський паркан

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Дизайнерський паркан

Дизайнерський паркан – це неповторний варіант огорожі, що допомагає створити особливу атмосферу для Вашої ділянки. На сьогодні найбільш актуальними технологіями дизайнерського оформлення паркану є лазерне різання та перфорація.

Лазерне різання – це унікальна можливість створення дизайнерської огорожі за допомогою потужного лазерного променя, який легко розрізає металеві панелі. При цьому конструкція зберігає свою міцність та гнучкість. Завдяки можливості перенести будь-яке зображення на поверхню паркану, ви зможете відчути себе дизайнером та комбінувати малюнки, форми та кольори.


Переваги дизайнерських огорож

  • Універсальність. Технології створення дизайнерських парканів здатні відобразити найхитріші візерунки та з точністю перенести ескіз на металеву поверхню.
  • Довговічність. У момент застосування технологій дизайнерського оформлення характеристики металу не погіршуються, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
  • Широка палітра кольорів. Завдяки застосуванню порошкового покриття, Ви зможете підібрати індивідуальний колірний відтінок, який гармоніюватиме з усією архітектурною спорудою.
  • Функціональність. Дизайнерські паркани забезпечують вентиляцію та проникнення сонячного світла на територію ділянки, а також можливість регулювати ступінь прозорості та відкритості огорожі.
  • Точність. Застосування даних технологій дозволяє створити точний малюнок із нульовою похибкою та мінімальною деформацією металу.
  • Різноманітність варіантів комбінування. Поєднувати можна будь-які матеріали, дизайни та стилі.

Декоративні вставки на Ворота Паркан Хвіртку Декоративні вставки на Ворота Паркан Хвіртку Декоративні вставки на Ворота Паркан Хвіртку Декоративні вставки на Ворота Паркан Хвіртку Декоративні вставки на Ворота Паркан Хвіртку

Низькі ціни
Ціни це перевага нашого інтернет магазину
Комфорт
Купити будматеріали не відходячи від комп'ютера
Асортимент
Великий асортимент покрівельних і фасадних матеріалів
Доставка
Економте свій цінний час і зусилля на доставку
budtraffic
Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60
Доставка
Конфіденційність
Оплата
Повернення
FAQ
Відгуки про товари