Меню
Кошик

Металевий паркан


Металевий паркан – це надійне рішення для огородження територій, яке поєднує в собі міцність, довговічність та естетичну привабливість. Вибір конкретного типу металевого паркану залежить від вимог до безпеки, бюджету та бажаного зовнішнього вигляду.


Металевий паркан ціна в Луцьку

Металевий паркан в м. Луцьк та Волинській області набирає все більшу популярність, як сучасні металеві огорожі для будинку. Купити металеву огорожу або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.


Ціна на металеві паркани залежить від багатьох факторів:

 • виробник металу (Польща, Німеччина, Словаччина, Італія, Україна, Корея, Китай...)
 • фарбування (односторонній, двосторонній)
 • товщина металевої бляхи (0.4мм, 0.45мм, 0.5мм).
 • форми (Жалюзі, Ранчо, Горизонт, Штахети металеві, Дизайнерський паркан)
 • захисне покриття металу (кількість цинку від 40 - 225 грамів на метр квадратний)

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.


Дешеві ціни на паркани металеві

Ціни на паркани металеві це перевага нашого інтернет-магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві паркан металевий вартість якого нище ринкової.


паркан з металу


Власне виробництво

Ми продаємо залізні огорожі власного виробництва. Продаж залізних огорож власного виробництва — це гарантія якості та індивідуального підходу до клієнтів. Виробництво дозволяє нам контролювати кожен етап виробництва, починаючи від вибору матеріалів і закінчуючи контролем якості.


забор металевий секційний


10 видів

10 видів сучасних металевих огорож. Металеві огорожі не лише ефективний захист, так і стильний елемент екстер'єру для будь-якого простору. Ламелі з металу надають огорожі сучасний індустріальний вигляд, дизайн вигідно поєднується з сучасними архітектурними стилями.


металеві секційні забори
купити забор металевий
металічний паркан
металічні паркани
паркани металеві
металічна огорожа
металевий паркан купити
огорожі металеві ціна
металічні забори
залізна огорожа

6+ виробників металу

Металеві секційні забори виробляється з продукції відомих європейських виробників сталі Arcelor Mittal(Польща), Arcelor Mittal(Німеччина), Arvedi(Італія), US Steel Kosice(Словаччина) так і азійськими.

Більший вміст цинку забезпечує ефективніший захист від корозії, збільшує термін служби. Чим товстіший метал тим жорсткіший виріб.

Чим більше цинку і товщина металу, тим дорожче металевий паркан, відповідно тим довше прослужить.


Виробник Товщина металу, мм Захисне покриття, гр/м²
Arcelor Mittal (Німеччина) 0.5 цинк 225
Arcelor Mittal (Польща) 0.5 цинк 225
Arvedi (Італія) 0.47 цинк 140
US Steel Kosice (Словаччина) 0.47 цинк 140
Модуль (Україна) 0.45 цинк 140
Union Steel (Корея) 0.45 цинк 60
Sutor (Китай) 0.4 цинк 40


20+ кольори Ral

Металевий паркан основних відтінків прокату в нашому каталозі по RAL: 3005 (вишневий), 3009 (червоний), 9005 (чорний), 6005 (зелений), 6020 (оливковий), 7024 (сірий, графітовий), 7016 (антрацитовий), 8017 (коричневий), 8019 (темно-коричневий), 8004 (цегельний). Покупці також можуть замовити паркани з металу додаткових кольорів 9006 (металік), 5010 (синій), 9010 (білий), 1002 (пісочно-жовтий) та інші.


купити металевий забор


Стандарт RAL є міжнародною системою стандартизації кольорів, яка була розроблена Німецьким інститутом RAL у 1927 році. Вона включає понад 2000 різних кольорів і відтінків, широко використовується в промисловості, дизайні та архітектурі. Кожен колір має унікальний номер, складаючись з чотирьох цифр, що дозволяє однозначно ідентифікувати його. Використання системи RAL спрощує вибір кольору для металевого паркану та полегшує спілкування між дизайнерами, виробниками та споживачами.


металеві паркани ціни
залізний паркан
сучасні металеві паркани
купити металеву огорожу
металічний забор
металевий забор ціна
металевий паркан купити ціна
купити металевий паркан
металеві секції для огорожі
залізний забор
металеві огорожі ціни


Структура фарбування

Глянцевий металевий паркан приваблює своєю блискучою поверхнею і широким спектром кольорів. Вона не збирає бруд і пил, що робить його ідеальним варіантом для будинків. Проте, він має невеликий опір ультрафіолетовому випромінюванню і швидше втрачає колір. Незважаючи на це, різноманіття вибору кольорів роблять його популярним в будівництві.

Матовий металевий паркан коштує дорожче, але має кращі характеристики. Завдяки товщині фарби в 35 мікрон, її поверхня практично неуразлива для подряпин та інших механічних пошкоджень і має більшу стійкість до УФ-променів. Хоча вибір кольорів обмежений у порівнянні з глянцевим покриттям, матова черепиця надає паркану оригінальний та престижний вигляд завдяки матовості.

Crystal Matt - це новаторська структура з великими зернами, яка надає насичений колір і захоплюючий блиск, подібний сяйву кристалів. Завдяки присутності магнієво-цинкованого металу, Crystal Matt має значно більший термін служби - на 60% довше, надаючи вам надійність та високий рівень захисту.


Структура фарбування металевий паркан


Важливо! Необхідно врахувати, що глянцеве покриття паркану має товщину 25 мікрон, тоді як матове - 35 мікрон. Більш товстий шар матового покриття сприяє підвищенню терміну служби, оскільки він забезпечує кращий захист від агресивних впливів навколишнього середовища, таких як корозія, ультрафіолетове випромінювання та зношування. Товший шар покриття також забезпечує вищу стійкість до подряпин, що сприяє збереженню естетичного вигляду матеріалу протягом тривалого періоду часу.


металеві огорожі ціна


Каталог нараховує понад 50 металевих парканів

Каталог металевих парканів пропонує різноманітність стилів та конструкцій, щоб задовольнити різні потреби та смаки клієнтів. Металеві паркани виготовлені з високоякісної оцинкованої сталі та мають стильний вигляд. У нашому каталозі ви також знайдете різноманітні моделі, які відповідають сучасним стандартам комфорту. Наш каталог регулярно оновлюється новими моделями та дизайнами, щоб відповідати сучасним тенденціям та вимогам клієнтів.


забор з металу


Доставка

Доставка металічної огорожі в усі регіони України, яка забезпечує доступність та зручність для клієнтів. У цьому контексті, співпраця з відомими службами доставки, такими як "Нова Пошта" та "Делівері", гарантує швидку доставку товару.

металеві забори


Металева огорожа

Металева огорожа — одне з найпрактичніших рішень, металічний паркан довго служить, не потребує додаткового догляду, забезпечує надійний захист ділянки.

Металевий паркан виготовляється будь-якого типу, виду і розміру за стандартним проєктом або виконаємо на замовлення.

Залежно від особливостей конструкції на всі виготовлені металеві огорожі ціна формується також з урахуванням витрат на матеріали, що застосовуються в процесі виготовлення.


забор з металу


Переваги огорож з металу

 • Недорого. Коштують паркани з бляхи недорого, а виглядають гарно
 • Надійність. Сучасні металеві огорожі мають стійкість до корозії, впливу вологи, перепадів температури, механічних навантажень.
 • Безпека. Висока огорожа металева біля будинку забезпечує хороший захист приватної території і є серйозною перешкодою для зловмисників.
 • Простий догляд. Оцинкування і полімерне покриття металу не псуються від дощу, морозу і сонця. Така металева секція огорожі не потребує у фарбуванні, змити пил з поверхні можна звичайною водою зі шланга.
 • Великий вибір. Для дизайну навколо будинку можна підібрати пліт з металу на будь-який смак і гаманець.
 • Тривалий термін служби. За умови точних розрахунків і грамотно монтажу паркан з металу простоїть не менш 30 років.

Металічні паркани це надійно, довговічно та естетично. Залізна огорожа використовуються для облаштування ділянок, прилеглих до приватних будинків, офісів, територій шкіл і дитячих садів, автостоянок і спортивних комплексів.


купити паркан металевий


Монтаж

Основна спеціалізація нашої компанії - це виготовлення огорожі з металу. У нас ви можете замовити установку металевого паркану «під ключ». У комплекс послуг входить розрахунок матеріалів, складання кошторису, доставка металоконструкцій на об'єкт, монтажні роботи.

 • Робимо металеві секції огорожі та будь-які комбіновані варіанти.
 • Безкоштовно консультуємо з питань індивідуального підбору огорож. Наші фахівці доступно розкажуть про огорожі металеві їх типи, різновиди захисних покриттів допоможуть вибрати оптимальний металевий пліт.
 • Виготовляємо паркан металічний самі, тому ви не переплачуєте за послуги посередників. Тримаємо розумну вартість на огорожу з металу.
 • Якщо вам необхідно прискорити процес, щоб якнайшвидше ввести об'єкт в експлуатацію, скоротимо до мінімуму терміни виготовлення на металеві забори та їх встановлення.
 • Нами успішно встановлені металічні огорожі в найрізноманітніших умовах і на всіх можливих типах об'єктів.


забори металеві металева огорожа забори з металу паркан металевий металева секція огорожі металевий забор купити залізний паркан купити секції огорожі з металу огорожу з металу паркан металевий купити огорожа металева ціна продаж металевих парканів встановлення металевого паркану сучасні металеві огорожі забор металевий секційна огорожа з металу ціна металевий паркан ціна секційна огорожа з металу металевий паркан ціни металевий пліт огорожа металева секційна

Ранчо Юта Корея 0.45мм
від 7-31 днів Власне виробництво
Горизонт Китай 0.4мм
від 7-31 днів Власне виробництво
Показано з 1 по 12 із 60 (5 сторінок)
FAQ | Часті питання