Меню
Кошик

Сходи на другий поверх, масарда, горище Луцьк

Гвинтові / спіральні сходи VENECIA BUCHE Гвинтові / спіральні сходи VENECIA BUCHE
Новинка
Ціна за: шт.
Гвинтові сходи VENECIA BUCHEГвинтові сходи VENECIA BUCHE з масивними дерев'яними сходами і поручнями, елементи конструкції з нержавіючої сталіГвинтові / спіральні сходи з базовою висотою 309 см і можливістю збільшення висоти до 356 см. Дерев'яні сходи і поручні виготовлені з бука і покриті спец..
ціна
50276.52грн
Гвинтові сходи RONDO ZINK PLUS Гвинтові сходи RONDO ZINK PLUS
Ціна за: шт. Код: 000144
Гвинтові сходи RONDO ZINK PLUS для вулиці і сирих приміщеньПри великій вологості і сирості, в лісовій місцевості або на відкритому вітряному просторі - підійдуть гвинтові сходи для вулиць Рондо Цинк Плюс. Всі металеві частини покриті цинком і спеціальною сріблястою порошковою фарбою, що переважно ви..
ціна
48169.12грн
Гвинтові сходи SPIRAL EFFECT (Австрія) Гвинтові сходи SPIRAL EFFECT (Австрія)
Ціна за: шт. Код: 000136
Гвинтові сходи SPIRAL EFFECTГвинтові сходи SPIRAL EFFECT (Австрія) з масивними дерев'яними сходами і алюмінієвим поручнемКомпактність і зручність є переважними факторами при виборі сходів Спірал Ефект для невеликих приміщень. Чорний, срібний і білий - три базових кольори, які підійдуть до інтер..
ціна
43653.27грн
Дерев'яні сходи BORAS (Австрія) Дерев'яні сходи BORAS (Австрія)
Ціна за: шт. Код: 000059
Дерев'яні сходи BORAS (Австрія)Одномаршові відкриті дерев'яні сходи BORAS з натуральної сосниСтаціонарні, прямі, одномаршові сходи з дерева - для невеликих приміщень (з розмірами отвору від 175 х 63 см в перекритті), де простір обмежений настільки, що немає можливості встановити сходи будь-якого інш..
ціна
7225.37грн
Драбина на горище Hot Step LONG (Теплі Сходи ЛОНГ)
Ціна за: шт. Код: 000019
Драбина на горище Hot Step LONGДрабина на горище Hot Step LONG (Теплі Сходи ЛОНГ) - комплектуються та виконуються за однаковими параметрами по якості, утепленні та фурнітурі змінюються лише розміри короба.Серія сходи на горище Hot Step LONG - це вид сходів на горище з невеликими розмірами. Криш..
ціна
2700.00грн
Драбина на горище Hot Step MINI (Теплі Сходи МІНІ)
Ціна за: шт. Код: 000020
Драбина на горище Hot Step MINIДрабина на горище Hot Step MINI (Теплі Сходи МІНІ) - комплектуються та виконуються за однаковими параметрами по якості, утепленні та фурнітурі змінюються лише розміри короба.Серія сходи на горище Hot Step MINI - це вид сходів на горище з невеликими розмірами. Криш..
ціна
2700.00грн
Драбина на горище Hot Step PREMIUM (Теплі Сходи ПРЕМІУМ)
Ціна за: шт. Код: 000021
Драбина на горище Hot Step PREMIUMДрабина на горище Hot Step PREMIUM (Теплі Сходи ПРЕМІУМ) - комплектуються та виконуються за однаковими параметрами по якості, утепленні та фурнітурі змінюються лише розміри короба.Серія сходи на горище Hot Step PREMIUM - це найпопулярніший вид сходів на горище виход..
ціна
2350.00грн
Модульні сходи JOKER (Австрія) Модульні сходи JOKER (Австрія)
Ціна за: шт. Код: 000134
Модульні сходи JOKERМодульні сходи JOKER в сучасному дизайніКомпактні розміри, австрійське виробництво і доступна ціна - очевидні плюси для модульних сходів Джокер від компанії Мінка. Дана модель може бути, як з лівим, так і правим кутом повороту. За варіантами установки: буквою «Г» або «П», з прими..
ціна
42147.98грн
Модульні сходи TWISTER (Австрія) Модульні сходи TWISTER (Австрія)
Ціна за: шт. Код: 000132
Модульні сходи TWISTERМодульні сходи TWISTER (Австрія) - оптимальний варіант з мінімальною втратою простору, в поєднанні з привабливим дизайномДля господаря будинку, дизайнера або архітектора, які працюють з обмеженим простором в приміщеннях - модульні сходи Твістер - ідеальне рішення, оскільки їх к..
ціна
21073.99грн
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ