Зміст
  1. Чому власники ділянок вибирають паркан з металевого штахетнику?
  2. Вартість паркану з металевого паркану
  3. Монтаж паркану з металевого паркану
  4. Варіанти оформлення секцій
  5. Варіанти монтажу паркану

Огорожа з металевого штахетника (або євроштакетник) є одним з кращих виборів сьогодні з точки зору естетики, практичності та цінової пропозиції. Його можна виготовляти в різній кольоровій гамі, різного профілю, з імітацією натурального дерева. Виробляється у двох формах (види): прямий або напівкруглий. Також можливе різне оформлення секцій огорожі: від прямокутної до дугоподібної. У нашій компанії Ви можете замовити паркан з металевого штахетника під ключ в будь-якій бажаній Вами комплектації. Завдяки  перевіреним постачальникам ми виготовимо для Вас огорожу високої якості в стислі терміни.
Чому власники ділянок вибирають паркан з металевого штахетника?

  • ПРАКТИЧНІСТЬ Такий паркан являє собою надійну перепону від вторгнення, сторонніх поглядів, а також негативного впливу зовнішнього середовища. При цьому внаслідок зазорів між штахетинами забезпечується нормальна циркуляція повітря на ділянці.
  • ДОВГОВІЧНІСТЬ Паркани з металевого штахетника мають відмінну стійкість до будь-яких агресивних впливів зовнішнього середовища: вони не іржавіють, не вигоряють на сонці, стійкі до різких перепадів температур і опадів.
  • ЕСТЕТИЧНІСТЬ Металоштакетник відрізняється класичним і естетичним зовнішнім виглядом. Огорожа з даного матеріалу облагороджує ділянку і підкреслює хороший смак його власника.
  • НАДІЙНІСТЬ На штахетник наносять шар оцинкованого покриття та полімерне покриття, що захищає його від корозії. Він легко очищається від пилу і бруду, а окремі штахетини без проблем замінюються на нові в разі їх пошкодження.


Вартість паркану з металевого паркану

Вартість паркану з євроштакетника залежить від: висоти, типу профілю, ширини штахетин, способу установки стовпів, типу покриття. Зазвичай він має висоту від 1,5 до 2,5 метрів, найбільш поширений - у 2 метри. Зазор між штахетин роблять 20-100 мм. Ціни за метр погонний євроштахетника можете в каталозі Металева огорожа. Також розроблений онлайн калькулятор розрахунку паркану.

Монтаж паркану з металевого паркану

1.) Розмітка території Для розмітки території ділянки використовуються кілочки, рулетка і шнурка. На цьому етапі будівництва забору проводиться виставляння кілочків на тому місці, де буде встановлено кутові стовпи і стовпи для воріт і хвірток.

2.) Встановлення стовпів В першу чергу встановлюються кутові стовпи. Далі між ними натягується капронова нитка і проводиться розмітка й установка інших стовпів. Стовпи встановлюються з кроком 2,5 м. На глибину 1,2 м. Щоб уникнути потрапляння опадів всередину стовпів, на них встановлюються пластикові заглушки.


3.) Способи монтажу стовпів Залежно від типу ґрунту установка стовпа в ґрунт проводиться на глибину 1200 мм за допомогою забивання, бетонування дрібним щебенем фракції 5-20 мм. Для цього в заздалегідь пробурений шурф діаметром 200 мм вставляється стовп і пошарово трамбуються щебенем. Даний спосіб підходить для всіх типів ґрунтів, в тому числі для болотистих місцевостей, а також для ділянок з великим вітровим навантаженням.
4.) Монтаж поперечки Цей етап будівництва паркану передбачає установку поперечок на зварювання. Їх може бути дві або три в залежності від побажань замовника. Поперечки приварюються до стовпів паралельно один одному з дотриманням оптимального рівня. Потім виконується зачистка та обробка зварних швів ґрунтовкою або фарбою, яка забезпечує антикорозійний захист огорожі.Чим довша ширина і висота огорожи, тим більший металевий стовп застосовується.


5.) Монтаж штахетини до поперечок Монтаж металевого паркану може бути виконана за допомогою кріплення штахетин або з одного боку паркану, або по обидва боки в шаховому порядку. При установці євроштакетника в шаховому порядку забезпечується вільне проходження повітря (продувність) і захист ділянки від сторонніх очей.


На один погонний метр рекомендується встановлювати 7 штахетин.


6.) Встановлення воріт і хвіртки На цьому етапі проводиться монтаж воріт і хвіртки.  Рекомендується установка стовпів на щебінь і використання укосин для зміцнення стовпів. Після завершення процесу кріплення рами до стовпів проводиться обшивка рамки воріт і хвірток металевим парканом.Варіанти оформлення секцій

Класика. Верхній край паркану розташований на одній горизонтальній площині, створюючи пряму лінію.

Трапеція. На середній ділянці секції висота планок дещо довше, ніж у крайніх.

Хвиля. Середні планки довше крайніх, з плавним переходом у вигляді хвилі.

Драбинка. Паркан чергується по висоті через один.

Каньйон. Середні планки секції коротше крайніх, з плавним переходом.Варіанти монтажу паркану

1) Односторонній європаркан - металоштахетник кріпиться з одного боку горизонтальних лагів.

Кількість сонячного світла обумовлюється шириною просвіту - проміжок між штахетинами. Ми радимо вибирати 3-4 см.


Переваги:

- Легка і світла огорожа.

- Доступна вартість.

- Відкритість прибудинкової території.
2) Двохсторонній паркан "Шахматка" - штахетник кріпиться з однієї й іншої сторони горизонтальних лагів. Між передньою і задньою планкою може бути зазор від 10 до 30 мм.


Переваги:

- Багатий і естетичний зовнішній вигляд.

- Вентиляція ділянки.