Інструкція по монтажу секційного паркану жалюзі, що складається з елементів, виконаних з оцинкованої сталі з полімерним покриттям.


Комплект секції
Монтаж паркану


Обшивка стовпчика

При необхідності встановіть декоративні накладки на стовп (обшивка стовпчика). Накладки не фіксуються кріпленням, просто щільно притискаються до стовпа з двох сторін.


Направляючі

Закріпіть направляючі до стовпа саморізами 4,8х19 з кроком 40-50 см, як показано на малюнку.

Розмітка для монтажу

Зробіть розмітку для установки ламелей на стійках, враховуючи повний і корисний розміри ламелі - 125 і 100 мм. Монтаж ламелей ведеться знизу - вгору. Точка кріплення до стійки повинна знаходитися на 25 мм вище краю ламелі. Нижній край ламелі - на рівні нижнього краю стійки.

Бажано, щоб по розмітці крайня вищий шар находилась на рівні верхнього краю стійок або нижче, але не більше 20-30 мм.


Монтаж ламелей жалюзі

Встановіть нижню ламель між стійок згідно з розміткою і закріпіть її до стійки з лицьової та зворотної сторони. Для кріплення ламелі використовуйте саморізи з пресшайбою гострі 4,2x16 RAL. Допускається використовувати витяжні заклепки та саморізи 5,5x19 RAL. Контролюйте горизонтальне положення ламелей рівнем.

Вкручуйте саморізи згідно з розміткою з лицьового боку паркану. Також можна використовувати шаблон. Притримуйте ламелі, щоб не було зсуву при вкрученні.

Зі зворотного боку паркану робите кріплення ламелей до центрів полиць, прилеглих до стійок


Посилююча планка

Для посилення конструкції використовуйте посилюючу планку. Вона встановлюється зі зворотного боку, на всю висоту огорожі. Зі зворотного боку, до монтажу посилюючої планки закріпіть Кут зовнішній 50 * 50. Кут кріпиться до направляючих, на рівні нижньої лінії першої ламелі саморізами 4.8 * 16 або витяжними заклепками.


Рекомендована кількість планок:

• 1 шт. на секцію довжиною 2.5 м

• 2 шт. на секцію 3,0 м

Кріплення планки проводиться саморізами або заклепками в кожну ламель і в кут зовнішній.


Закінчення

Як захисна і декоративна планка по верхній лінії всього забору або однієї секції використовуйте закінчення. Закінчення закріпіть до направляючих або стовпів саморізами або витяжними заклепками. При необхідності зніміть зі стовпів пластикові заглушки