Огорожа з профнастилу - не тільки гарний, а й практичний і рентабельний спосіб захистити свою ділянку або промислову зону, окресливши периметр, але і створивши надійну захисну зону від вітрових навантажень і цікавих поглядів. Конструктивно, паркан з профнастилу є суцільною огорожею з металевого листа, посиленого поздовжнім профілюванням.


Огорожа з профнастилу


Особливості конструкції передбачають підвищений рівень парусності, тому від характеристик профнастилу залежить довговічність забору, його декоративні та захисні властивості й ціна. Який профлист краще для забору - визначається конкретними умовами експлуатації. Цей матеріал відрізняється різноманітністю варіантів, які характеризуються різною механічною і атмосферною стійкістю.


Висота профілю визначає жорсткість листа. Тому високі профілі (20-75 мм) застосовують в навантажених конструкціях (покрівлі). Для будівництва паркану підійдуть профільовані листи з висотою профілю 8 мм (T8), максимум 12 мм (T12) (при сильних вітрах в даній місцевості). Застосовувати профілі висотою більше в конструкції огорожі не економічно.

 

Ціна профнастилу для огорожі

профнастил для огорожі

профнастил для огорожі


Профнастил для забору може бути з одностороннім і двостороннім декоративним покриттям. Для забору, де видно тільки лицьова сторона, використовують однобічно пофарбовані профільовані листи. Лист металопрофілю (профнастилу) для забору проглядається з зовнішньої і внутрішньої сторони  - двостороннє.

Серед новинок листи металопрофілю для забору з покриттям 'під дерево', 'під камінь', 'під цеглу'. На поверхню аркуша наносять фактурне (імітує текстуру деревини) або звичайне (матове, глянцеве) покриття.

 

 

Глянець

Глянець

Мат

Мат

Crystal

Crystal

Оцинковка

Оцинковка

Алюмоцинк

Алюмоцинк

Під дерево

Під дерево


Переваги паркану з профнастилу (металопрофілю):

  1. Довговічність (10-50 років) обумовлена ​​стійкістю до корозії завдяки захисному шару цинку, нанесеному в заводських умовах.
  2. Незмінний зовнішній вигляд - не вицвітає, не гниє, не покривається мохом.
  3. Пожежна безпека.
  4. Зручність транспортування, зберігання і монтажу - питома вага металопрофілю 3-5 кг / м2.
  5. Швидкість зведення - листи профнастилу легко кріпляться, без застосування спеціальних інструментів і будівельної техніки.
  6. Різноманітність зовнішнього вигляду: фарбується в заводських умовах в кольори палітри Ral, профілюється декількома видами профілю. Встановлюється з фундаментом або без. Декоративні стовпи для забору з профнастилу виконують з цегли, каменю, бетону, з комплектних металевих труб, розміщених з тильного боку.
  7. Комплектність: добірні елементи (саморізи, накривки на стовпи, фундамент) випускають в колір профілю.
  8. Вибір висоти паркану: листи металопрофілю випускають довжиною 0,5-6 м.