Меню
Кошик

Відповіді на питання


Ви завжди можете задати будь-яке вас питання будь-яким зручним вам способом:

FAQ Металочерепиця

Рахуйте дах в комплексі (металочерепиця + компоненти + водостік ...). Ви заощадите на доставці. Замовляючи все в одного продавця вам непотрібно 2-3 рази переплачувати за доставку. При замовленні даху в комплексі вам дадуть знижку.

1. В першу чергу потрібно дивитися на кількість цинку, цей фактор безпосередньо залежить наскільки довго буде служити металочерепиця. Чим більше цинку в металочерепиці, тим більше у неї опір корозії (не буде іржавіти, а в підсумку прослужить довше).

2. Товщина металу

Металочерепицю умовно можна поділити на три класи:

Преміум. Металочерепиця від найбільшої німецької металургійної компанії ArcelorMittal і австрійського виробника Voestalpine. Кількість цинку 275 грам та магнійцинку 90 грам на метр квадратний відповідно. Товщина металу 0.5мм.

Люкс. Металочерепиця з польської сталі ArcelorMittal. Кількість цинку 225г на метр квадратний. Товщина металу 0.5мм.

Стандарт. Металочерепиця словацького металургійного комбінату U. S. Steel Kosice та італійського Arvedi. Кількість цинку 140 грам на метр квадратний. Товщина металу 0.45мм.

Кіт у мішку. Китайська  металочерепиця. Ну тут як пощастить, металочерепиця може змінити колір покриття, служить не довго від 5 до 10 років.

Все залежить від ваших фінансів, чим більше цинку, тим дорожче металочерепиця, відповідно довше буде служити.


Біль детальніше читайте в статі:


1. Попросіть покрівельників зробити заміри

2. Передзвонити нам і викликати замірника покрівлі.

3. Самим заміряти. Поставтеся відповідально до цієї роботи, тому, що товар виготовляється на замовлення. Вам потрібно поміряти всі скати покрівлі та намалювати схему на площині (3d модель не потрібно малювати, це тільки ускладнює сприйняття).

Ми радимо звернутися до менеджера за розрахунком або попросити у покрівельної бригади зробити розрахунок.

Якщо ви вирішили самі рахувати, то ваш потрібна спеціальна програма Покрівля Профі. Ціна ліцензійної версії від 8000-9000грн, в залежності від функціонала.

Тут вже на ваш смак. Потрібно пам'ятати що глянцеве покриття металочерепиці 25мкм, а матове 35мкм. Більший шар матового покриття впливає на термін служби металочерепиці.

Всі кольори металочерепиці класифікуються по таблиці RAL. RAL - німецький кольоровий еталон, створений в 1927 р. Муніципальним комітетом відповідно до обставин постачання (нім. Reichsausschuß für Lieferbedingungen und Gütesicherung) згідно з побажанням виробників. Таблиця містить тисячу шістсот двадцять п'ять кольорів.

Металочерепиця в основному виробляється з чорного, сірого, синього, червоного, коричневого, зеленого кольору. Основні кольори мають кілька відтінків. Нижче представлені основні кольори, які мати попит в Україні.

RAL 3009

RAL 3011

RAL 3005

RAL 9005

RAL 6005


RAL 6020

RAL 7024

RAL 8004

RAL 8017

RAL 8019

Вага одного квадратного метра металочерепиці близько 4-5 кг/м2. Вага залежить від товщини металу і виду металочерепиці.

Бухти металу закуповуються закордоном, і оплачуються в іноземній валюті. Ціна металу в іноземній валюті змінюється дуже рідко, часта зміна в ціні відбувається через нестабільність гривні. Якщо хочете дізнатися стабільну ціну, скажіть менеджеру, щоб він порахував у валюті яка використовується для закупівлі металу.

Колір не впливає на ціну металочерепиці. Покриття - впливає. Матове покриття дорожче глянцевого.

Термін доставки від 4 до 10 днів. Залежить від наявності металу, виробництва, доставки.

Ні. Металочерепиця виробляється на замовлення, тому, що однакових дахів не буває. Виробляють металочерепицю з бухт (рулонів) металу 5-10 тонн під замовлення. При надходженні замовлення встановлюється бухта металу під ваше замовлення в виробничу лінію. Якщо вам інші компанії говорять що у них є на складі металочерепиця, варто задуматися.

FAQ Профнастил

Рахуйте дах в комплексі (профнастил + компоненти + водостік ...). Замовляйте дах в комплексі, ви заощадите на доставці та можете говорити про знижки. Замовляючи все в одного продавця вам непотрібно 2-3 рази переплачувати за доставку. При замовленні даху в комплексі вам дадуть знижку.
1. В першу чергу потрібно дивитися на кількість цинку, цей фактор безпосередньо залежить наскільки довго буде служити профнастил. Чим більше цинку в профнастилі, тим більше у неї опір корозії (не буде іржавіти, а в підсумку прослужить довше).

2. Товщина металу

Профнастил умовно можна поділити на три класи:

Преміум. Профнастил від найбільшої німецької металургійної компанії ArcelorMittal і австрійського виробника Voestalpine. Кількість цинку 275 грам та магнійцинку 90 грам на метр квадратний відповідно. Товщина металу 0.5мм.

Люкс. Профнастил з польської сталі ArcelorMittal. Кількість цинку 225г на метр квадратний. Товщина металу 0.5мм.

Стандарт. Профнастил словацького металургійного комбінату U. S. Steel Kosice та італійського Arvedi. Кількість цинку 140 грам на метр квадратний. Товщина металу 0.45мм.

Кіт у мішку. Китайська  Профнастил. Ну тут як пощастить, Профнастил може змінити колір покриття, служить не довго від 5 до 10 років.

Все залежить від ваших фінансів, чим більше цинку, тим дорожче Профнастил, відповідно довше буде служити.


1. Попросіть покрівельників зробити заміри
2. Зателефонувати нам і викликати замірника покрівлі.
3. Самим проміряти. Поставтеся відповідально до цієї роботи, тому, що товар виготовляється на замовлення, поміняти на інший розмір не захочуть. Вам потрібно проміряти всі скати покрівлі та намалювати схему на площині (3d модель не потрібно малювати, це тільки ускладнює сприйняття).
Ми радимо звернутися до менеджера за розрахунком або попросити у покрівельної бригади зробити розрахунок.

Якщо ви вирішили самі порахувати, то ваш потрібна спеціальна програма Покрівля Профі. Ціна ліцензійної версії від 8000-9000грн, в залежності від функціонала.
Профнастил для забору підійде будь-яка форма металопрофілю. Самі часто продаються Т8, Т12, Т15, Т14, Т18, тому, що ціна дешевше.

профнастил Т8

Т8

Т12

Т15

Т14

Т18

Т12-Т14-Т15 підійде для невеликих об'єктів (Гараж, кіоск, альтанка, невелика дача) до 100 м.кв.Т18 - найпоширеніша форма покрівельного профнасліла, використовується для покрівлі заміських будинків, складів з майдан покрівлі 150-300м.кв

Т35 - використовуються на великих об'єктах (склади, заводи)
Тут вже на ваш смак. Потрібно пам'ятати що глянсове покриття 25мкм, а матове 35мкм. Великий шар матового покриття впливає на термін служби профнастилу.


Глянцеве

Матове

Всі кольори профнастилу класифікуються по таблиці RAL. RAL - німецький кольоровий еталон, створений в 1927 р. Муніципальним комітетом відповідно до обставин постачання (нім. Reichsausschuß für Lieferbedingungen und Gütesicherung) згідно з побажанням виробників. Таблиця містить тисячу шістсот двадцять п'ять кольорів.

Профнастил в основному робиться з чорного, синього, вишневого, коричневого, зеленого кольору. Основні кольори мають кілька відтінків. Нижче представлені основні кольори, які мали попит в Україні.
Профнастилу під дерево. Профнастилу під камінь. Двосторонній профнастил.

RAL3009

RAL3011

RAL3005

RAL9005

RAL6005

RAL6020

RAL7024

RAL8004

RAL8017

RAL8019Вага профнастилу близько 4-5 кг/м2. Вага профнастилу залежить від товщини металу і виду металопрофілю.
Ні. Профнастил проводиться на замовлення. Проводять профнастил з бухт (рулонів) металу 5-10 тонн під замовлення. При надходженні замовлення встановлюється бухта металу під ваше замовлення в виробничу лінію і проводиться профнастил.

Бухти металу закуповуються закордоном, і оплачуються в іноземній валюті. Ціна металу в іноземній валюті змінюється дуже рідко, часта зміна в ціні відбувається через нестабільність гривні. Якщо хочете дізнатися стабільну ціну, скажіть менеджеру, щоб він порахував у валюті яка використовується для закупівлі металу.
Колір не впливає на ціну профнастилу. Покриття - впливає. Матове покриття дорожче глянцевого.
Термін доставки від 4 до 10 днів. Залежить від наявності металу, виробництва, доставки.
Якщо інші компанії говорять, що доставка безкоштовна - вас обманюють.

1. Ціна доставки вже включена в ціну профнастилу.

2. Везуть попутно товар у ваш регіон (інший клієнт оплатив доставку).

Ні, доставка у нас платна.

FAQ: Водостічні системи

Якісний водостік з металу дорожче пластикового, так як сировина і виробництво дорожче. У хорошій водостічній системі використовується оцинкований метал і надійне покриття. Пластиковий водостік є продуктом хімічного виробництва. Він дешевший у виготовленні.

Розрахувати кількість елементів ви можете нашим онлайн калькулятором

Найбільш ефективним способом боротьби з обмерзанням і промерзанням водостічної системи є її обігрів. Причому для цього розроблені спеціальні системи обігріву покрівлі, що дозволяють проводити процес прогріву труб і інших елементів в мінімальні терміни з оптимальними витратами електроенергії і праці.

Розмірність водостічної системи вибирають з урахуванням розмірів і призначення будівлі, площі і форми покрівлі.  Детальніше можете взнати в статті: "Діаметр і розміри водостічних труб та ринв"


FAQ Металевий паркан

1. В першу чергу потрібно дивитися на кількість цинку, цей фактор безпосередньо залежить наскільки довго буде служити паркан. Чим більше цинку в металі з якого виготовлений паркан тим більший опір корозії (не буде іржавіти, а в підсумку прослужить довше).

2. Товщина металу

Метал умовно можна поділити на три класи:

Преміум. Метал від найбільшої німецьких металургійних компанії ArcelorMittal і ThyssenKrupp. Кількість цинку 250-275г на метр квадратний. Товщина металу 0.5мм.

Стандарт. Паркан з польської сталі ArcelorMittal. Кількість цинку 225г на метр квадратний. Товщина металу 0.5мм.

Економ. Метал словацького металургійного комбінату U. S. Steel Kosice. Кількість цинку 140г на метр квадратний. Товщина металу 0.45мм.


Все залежить від ваших фінансів, чим більше цинку тим дорожче паркан, відповідно довше буде служити.

Ми радимо звернутися до менеджера..

Якщо ви вирішили самі рахувати, https://budtraffic.net/onlajn-kalkulyator-parkanu-zhalyuzi.html.

Тут вже на ваш смак. Потрібно пам'ятати що глянцеве покриття паркану 25мкм, а матове 35мкм. Більший шар матового покриття впливає на термін служби.

металочерепиця глянцева

Глянець

металочерепиця матова Луцьк

Мат

металочерепиця Крістал Луцьк

Crystal

Всі кольори класифікуються по таблиці RAL. RAL - німецький кольоровий еталон, створений в 1927 р Муніципальним комітетом відповідно до обставин поставок (нем. Reichsausschuß für Lieferbedingungen und Gütesicherung) згідно з побажанням виробників. Таблиця містить тисячу шістсот двадцять п'ять кольорів.

Парка в основному виробляеться з чорного, синього, червоного, коричневого, зеленого кольору. Основні кольори мають кілька відтінків. Нижче представлені основні кольори, які користуються попитом в Україні.

RAL 3009

RAL 3011

RAL 3005

RAL 9005

RAL 6005


RAL 6020

RAL 7024

RAL 8004

RAL 8017

RAL 8019

Колір і покриття не впливає на ціну

Термін доставки від 14 до 24 днів. Залежить від наявність металу, виробництва, доставки.

Ні. Паркан виробляеться на замовлення, так як однакових парканів не буває. Виробляємо під розміри.