Меню
Кошик

Мінвата фасадна

Фасадна мінвата (мінеральна вата для утеплення фасадів) — це спеціалізований теплоізоляційний матеріал, призначений для утеплення зовнішніх стін будівель, виготовлена з гірських порід (кам'яна вата) або скла (скловата), фасадна мінвата забезпечує високу теплоізоляцію, що допомагає зменшити тепловтрати та підвищити енергоефективність будівлі.


Мінвата фасадна ціна в Луцьку

Ціни на мінвату фасадну залежить від багатьох факторів:

 • виробник
 • плотність
 • товщина (50мм, 100мм, 150мм).

Купити мінвату для утеплення фасаду або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.


Причини купити мінвату фасадну в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають Вас в тому, що купити фасадну мінвату потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Ціни на мінвату для фасаду

металочерепиця ціна Ціни на мінвату для фасаду стін це перевага нашого інтернет-магазину. Ціна на фасадну мінвату виходить дешевше ринкової, тому що нам дають суттєві знижки. Знайдете дешевше, ми ще знизимо ціну спеціально для Вас!

 

2 види

Фасадна вата представлена в каталозі 2 видами: скловата і мінвата.

 

4 виробники

Мінвата для фасадів виробляється відомими виробниками: ISOVER(Франція), ROCKWOOL(Польща), IZOVAT(Україна), ТехноНИКОЛЬ (Росія). 

 

Доставка

Ми поставляємо мінеральну вату для фасаду будинку мінватою в усі регіони Волинської області, перевірена часом надійна вата фасадна з кращих на сьогодні матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на фасадну мінеральну вату для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Фасадна мінвата доставляються по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратне, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна залежить від місцезнаходження.

мінвата фасадна ціни

 

Утеплення фасаду мінватою зараз вважається найбільш якісним і поширеним матеріалом утеплення фасаду будинку.

Мінвата для фасаду, нарівні з іншими утеплювачами, застосовуються в системах вентильованих фасадів, а також при монтажі мокрих фасадів із застосуванням штукатурної обробки.

Незважаючи на те, що на сучасному ринку представлена ​​велика кількість різних утеплювачів, утеплення фасаду мінватою використовуються власниками і професійними монтажниками найчастіше.

Популярність мінеральна вата для фасаду набула завдяки відмінним технічним характеристикам і багатьма достоїнствами:

 • Мінвата для утеплення фасадів характерна хорошими показниками повітрообміну, тобто, фасад з мінвати не буде перешкоджати вентиляції зовнішніх поверхонь стін будівлі.
 • Вата для утеплення фасаду виготовляється з натуральних, екологічно чистих матеріалів, тобто,
 • фасад будинку з мінвати не представляє ніякої небезпеки здоров'ю людини і може використовуватися на будівлях і спорудах різного призначення.
 • утеплення фасаду будинку мінватою відрізняється підвищеною стійкістю до горіння і не поширює вогонь, а тому відповідає найсучаснішим нормам пожежної безпеки.
 • Незважаючи на те, що мінвата для утеплення фасаду обов'язково закривається зовнішнім облицювальним шаром, для неї також характерний якісний захист від проникнення вологи.
 • Крім поліпшення теплоізоляційних характеристик об'єкта, мінеральна вата для утеплення стін значно покращує звукову ізоляцію в будь-якому будинку, що буде особливо важливим для власників, будинки яких розташовуються на галасливих вулицях або поруч з автомобільними дорогами.

 

Утеплення фасадів мінватою в різних фасадних системах

 1. Вентильований фасад. У його складі на шар теплоізоляції не діють механічні навантаження, тому щільність, пружність і міцність не мають значення. При цьому важлива паропроникність та пожежна безпека. У складі таких систем використовуються мінеральна вата фасадна (необов'язково максимальної густини, але бажано гідрофобізовані).
 2. Штукатурна система. Мінвата на фасад вибирається за характеристиками основи (матеріал стін). Якщо матеріал є паропроникним (дерево, пінобетон, газобетон тощо), то утеплення фасаду мінеральною ватою також має бути паропроникним. Для утеплення фасадів мінеральною ватою із дерева (у складі будь-якої фасадної системи) використовується лише фасадна мінеральна вата.
 3. Тришарові стіни. У складі такої фасадної системи шар утеплювача знаходиться всередині стіни, а доступ до нього утруднений. Утеплення фасадів мінватою відео не повинне давати усадку, деформуватись. Якщо стіна цегляна, паропроникність не така важлива. Якщо стіни з дерева, мінвата фасадна має бути паропроникною. Для таких конструкцій використовується пінополістирол (виняток - дерев'яні стіни) або гідрофобізована мінеральна вата високої щільності (бажано влаштування додаткового шару пароізоляції).

 

Купити мінвату для утеплення фасадів

Купити мінвату для утеплення фасаду або отримати консультацію в інтернет-магазині "Budtraffic"

UA 43000 Україна, Волинська Область, М. Луцьк, вул. Глушець 60

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

Технофас Коттедж 50мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Технофас Оптима 50 мм
від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Технофас Коттедж 100 мм
Новинка від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Технофас Оптима 100 мм
Новинка від 3-7 днів
..
ціна
Купити
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
FAQ | Часті питання