Меню
Кошик

Мембрана для фундамента


Мембрана для фундаменту ціна в Луцьку

Мембрана для фундамента (шиповидна мембрана) в м. Луцьку та Волинській області - це популярний ізоляційний матеріал, що застосовується в будівництві для гідроізоляції. Купити мембрану на фундамент або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна на мембрану шиповидну для фундаменту від багатьох факторів. Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.


3 причин купити мембрану для фундамента в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 3 важливих моменти, які переконають Вас в тому, що купити мембрану для гідроізоляції фундаменту потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Дешева ціна на профільовану мембрану

Ціна на шиповану мембрану це перевага нашого інтернет-магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві шипоподібну геомембрану вартість якого дешевше ринкової.

 

Якість

Геомембрана на фундамент виробляється німецьким виробником Interplast Kunststoffe GmbH. Ми продаємо гідроізоляційну мембрану від заводу виробника, тому коштує дешевше ринкової ціни.

 

Доставка

Доставка по Луцьку та Волинській області

Геомембрана для фундаменту доставляється в усі регіони Волинської області, перевірена часом якісна дренажна мембрана з кращих на сьогодні матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на мембрану для гідроізоляції фундаменту  для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Доставка платна по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратне, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна залежить від місцезнаходження.

 

Шипоподібна геомембрана - полімерний водонепроникний геосинтетичний бар'єр. Являє собою водонепроникну рулонну геомембрану з опуклими секціями у вигляді усіченого конуса діаметром 18 мм і висотою 8 мм, виготовлену з поліетилену високої щільності.

Дренажна мембрана виробляється компанією Interplast Kunststoffe GmbH (Німеччина) за методом екструзії, внаслідок чого плівка з пупиришками досягає однорідності та рівномірності властивостей в поздовжньому і поперечному напрямку.

Шипована мембрана володіє високими механічними та експлуатаційними характеристиками, що підтверджується 20-річною гарантією. Геомембрана для фундамента володіє високими характеристиками міцності, хімічної та біологічної стійкості.

 

Переваги:

 • хімічна стійкість
 • біологічна стійкість
 • стійкість до УФ-випромінювання
 • поверхню під укладання не вимагає спеціальної підготовки
 • легкий і швидкий монтаж.

 

Області застосування:

 • захист основної гідроізоляції від механічних пошкоджень
 • пристінний і пластовий дренажі в комбінації з фільтром з нетканого термічно скріпленого геотекстилю Typar SF
 • зниження гідростатичного тиску на конструкцію в поєднанні з нетканим термічно скріпленим геотекстилем Typar SF
 • захист підвальних приміщень від проникнення радіоактивного газу радону
 • додаткова гідроізоляція
 • вентиляція стін підземних і напівпідземних частин будівель і споруд.
FAQ | Часті питання