Меню
Кошик

Драбина на горище

Драбина на горище ціна в Луцьку

Драбина на горище в м.Луцьк та Волинській області набирають все більшу популярність як вихід на горище приватних будинків. Купити драбину на горище або подивитися зразки можна за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60.

Ціна драбини на горище залежить від багатьох факторів:

  1. виробник,
  2. матеріал (металеві, дерев'яні),
  3. висота драбини.

Купити ви можете за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.

 

6 причин купити сходи на горище в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 6 важливих моментів, які переконають Вас в тому, що купити люк на горище потрібно саме в нашому інтернет-магазині Budtraffic:

 

Дешева ціна на розкладні сходи на горище

Ціна на розкладні драбини це перевага нашого інтернет-магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві розкладну драбину вартість якого дешевше ринкової.

 

6 видів

Складна драбина на горище представлена 6 видами які не залишать вас байдужими

 

 

25+ драбин

Драбини розкладні представлений в каталозі більш як 40 різними видами та покриттям

 

2 виробники

Люки на горище виробляється відомим виробником Оman (Польща) і Hot Step (Україна). Ми продаємо дахові сходи від заводу виробника, тому коштують дешевше ринкової ціни.

 

Доставка

 

Доставка по Луцьку платна.

Складні сходи на горище доставляється в усі регіони Волинської області, перевірені часом якісний вилаз на горище з кращих на сьогодні матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на люк зі сходами для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

 

Купити розкладну драбину на горище в Луцьку

Сходи на горище купити або отримати консультацію в інтернет-магазині "Budtraffic" 

UA 43000 Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60 

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

 

 

Ви шукаєте драбину на горище розкладну, яка була б зручна у використанні, надійна і довговічна, при цьому добре вписувалася б в інтер'єр вашого будинку? Драбина на горище з люками мають кілька важливих переваг, і не дивно, що попит на них з року в рік залишається високим.

По-перше, драбина на мансарду і горище відрізняються міцністю і надійністю - а значить, вони безпечні в повсякденній експлуатації. Різні моделі можуть витримувати навантаження від 160 до 200 кг!

По-друге, розкладна драбина на горище легко встановлюються і дуже зручні у використанні. 

По-третє, драбина на горище розкладна доступні в ціновому відношенні.

 

Сфера використання розкладної драбини на горище

Розкладна драбина на горище, як правило, встановлюються в приватних будинках, вони забезпечують зручний і безпечний підйом на горище або мансарду.

Дозволяє максимально раціонально використовувати корисну площу житлового будинку, а в більшості випадків - ще і гідно прикрасити його інтер'єр.

 

Як правильно вибрати драбина на горище?

Виміряйте висоту від підлоги до стелі та підберіть модель, відповідну отриманого значення. Врахуйте те, що багато моделей можна підігнати по висоті, що дуже зручно.

Вивчіть конфігурацію і площу приміщення в місці установки драбини на горище. Вибирайте таку модель, яку можна буде вільно розкладати та використовувати саме в ваших умовах - так, щоб вам не заважали стіни, меблям та іншим предметам.

Якщо взимку на горищі холодно, виберіть модель з утепленою кришкою люка.

Визначте, з якого матеріалу повинна бути виготовлена ​​конструкція. У дерев'яних будинках гармонійно виглядають моделі виготовлені з дерева. При необхідності, щоб забезпечити максимальну міцність виберіть металеву конструкцію.

 
FAQ | Часті питання