Меню
Кошик

QUEENTILE Луцьк

Купити продукцію QUEENTILE в Луцьку
Композитна черепиця QUEENTILE CLASSIC Композитна черепиця QUEENTILE CLASSIC
Ціна за: модуль Код: 000112
Композитна черепиця QUEENTILE CLASSIC Елегантність і досконалість класики…QUEENTILE Classic — дизайн, що втілив ідеї класичного архітектурного стилю Північної Європи.Висота профілю 50 мм. Характеризується більш виразним видом на покрівлі в порівнянні з аналогами (глибина вигину 24мм). Збільшена жорс..
По запиту
Композитна черепиця QUEENTILE SHAKE Композитна черепиця QUEENTILE SHAKE
Ціна за: модуль Код: 000113
Композитна черепиця QUEENTILE SHAKE Благородство давніх традицій...Вибираючи композитну черепицю SHAKE ви створите особливу елегантність і унікальну привабливість будинку, а імітація структури дерева і витримані тони підкреслять образ багатовікової історії.Переваги QUEENTILE SHAKE:Черепиця здатна пр..
По запиту
Композитна черепиця QUEENTILE STANDARD Композитна черепиця QUEENTILE STANDARD
Ціна за: модуль Код: 000114
Композитная черепица QUEENTILE CLASSIC ДОСКОНАЛІСТЬ В ІННОВАЦІЯХ…Головною відмінною рисою QUEENTILE STANDARD є виразна геометрія, яку гарантує висота профілю 60 мм. Завдяки технології прокатки, тайли в цьому дизайні мають ідеальну геометрію як на поверхні, так і з внутрішньої сторони. Особливість ви..
По запиту
Композитна черепиця QUEENTILE VERONA Композитна черепиця QUEENTILE VERONA
Ціна за: модуль Код: 000115
Композитна черепиця QUEENTILE VERONA Ваш індивідуальний стиль, оптимальна геометрія…Композитна черепиця QUEENTILE VERONA – дизайн, що втілив ідеї середземноморського стилю. Ефект натуральної черепичної покрівлі з напівкруглим перетином хвилі. Форма профілю створена на підставі порівняльного аналізу ..
По запиту
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ