Меню
Кошик

Фасадна панель - вентфасад Луцьк

Металевий вентильований фасад (Вентфасад) - система, що складається з облицювальних матеріалів, які кріпляться на сталевий оцинкований, сталевий нержавіючий каркас до несучого шару стіни або до монолітного перекриття. За зазору між облицюванням і стіною вільно циркулює повітря, який прибирає конденсат і вологу з конструкцій.

Вентфасад сприяє збереженню тепла в приміщенні, перешкоджає появі вогкості і істотно зменшує кількість будівельного матеріалу, необхідного для зведення стін будівель, що веде до економії коштів при будівництві, полегшення всієї споруди і можливості збільшення поверховості будівлі.

Повітряний зазор між стіною і декоративною панеллю значно зменшує тепловіддачу будівлі


Основні переваги металевих вентильованих фасадних систем:

  • широка можливість колірних комбінацій - фірмові карти кольорів виробників, RAL
  • високі тепло- і звукоізоляційні характеристики системи
  • завдяки шару утеплення, «точка конденсації» виноситься за межі несучої стіни будівлі
  • значне скорочення витрат на опалення будівлі
  • довговічність: термін безремонтної експлуатації систем навісних вентильованих фасадів - до 50 років
  • стійкість фасадної системи до атмосферних впливів
  • швидкий монтаж фасадної системи в будь-який час року
  • Застосування навісного фасаду знімає проблему перегріву стін в літні місяці
  • Ремонтопридатність в разі часткового пошкодження
Вентильована фасадна панель-жалюзі Вентильована фасадна панель-жалюзі
Новинка -33 %
Ціна за: м.кв Код: 000392
Панель-жалюзі - вентильовані панелі фасадів. Може застосовуватися на будь-якій стороні будівлі. Ламелі жалюзі рівномірно пропускають світло, і одночасно, не пропускають сонячні промені. У даного типу фасадних панелей відмінна вентиляція.Застосування:Вентильована фасадна панель-жалюзі оптимально підх..
ціна
400.00грн 600.00грн
Металева фасадна панель Елегант Металева фасадна панель Елегант
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000395
Металева фасадна панель Елегант - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фасади. Фасадні панелі Елегант, відрізняються високою міцністю і чудовими естетичними параметрами. Дані матеріали застосовуються для облицювання не тільки зовнішньої частини будівлі, а й д..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Комплект Металева фасадна панель Комплект
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000400
Панель фасадна Комплект - металева панель, призначена для зовнішнього облицювання будівель. Металеві фасадні панелі Ліберті можуть розміщуватися, як вертикально, так і горизонтально.Фасадні панелі - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фасади. Фасадні пане..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Ліберті Металева фасадна панель Ліберті
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000399
Панель фасадна Ліберті - металева панель, призначена для зовнішнього облицювання будівель. Металеві фасадні панелі Ліберті можуть розміщуватися, як вертикально, так і горизонтально.Фасадні панелі - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фасади. Фасадні панел..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Ліберті безшовна Металева фасадна панель Ліберті безшовна
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000398
Панель фасадна Ліберті безшовна - металева панель, призначена для зовнішнього облицювання будівель. Металеві фасадні панелі Ліберті безшовні можуть розміщуватися, як вертикально, так і горизонтально.Фасадні панелі - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фас..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Прованс Металева фасадна панель Прованс
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000397
Металева фасадна панель Прованс - металева панель, призначена для зовнішнього облицювання будівель. Металеві фасадні панелі Прованс можуть розміщуватися, як вертикально, так і горизонтально . Фасадні панелі - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фаса..
ціна
60.00грн
Металева фасадна панель Сіті Металева фасадна панель Сіті
Новинка
Ціна за: метр погон. Код: 000396
Металева фасадна панель Сіті - сучасний облицювальний матеріал, який дозволяє створювати довговічні і якісні фасади. Фасадні панелі «Сіті», відрізняються високою міцністю і чудовими естетичними параметрами. Дані матеріали застосовуються для облицювання не тільки зовнішньої частини будівлі, а й для в..
ціна
60.00грн
Фасадна касета з відкритим кріпленням (металокасета) Фасадна касета з відкритим кріпленням (металокасета)
Новинка
Ціна за: м.кв. Код: 000403
Фасадна касета з відкритим кріпленням (металокасета) - облицювальний матеріал, різновид фасадного покриття. Зовні являє собою загнуту з боків завершену металеву конструкцію. Широко використовується в системі вентильованого фасаду.Металокасета кріпиться жорстко на саморіз або заклепку до фасаду, що з..
ціна
250.00грн
Фасадна касета з прихованим кріпленням (металлокассета) Фасадна касета з прихованим кріпленням (металлокассета)
Новинка
Ціна за: м.кв. Код: 000402
Фасадна касета з прихованим кріпленням (металокасета) - облицювальний матеріал, різновид фасадного покриття. Зовні являє собою загнуту з боків завершену металеву конструкцію. Широко використовується в системі вентильованого фасаду.Металлокассета кріпиться жорстко на саморіз або заклепку до фасаду, щ..
ціна
250.00грн
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ