Меню
Кошик

Arvedi Луцьк

Купити продукцію Arvedi в Луцьку
Металочерепиця Diament Arvedi (Італія) Металочерепиця Diament Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000180
Металочерепиця Diament Arvedi (Італія)Італійська металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,45 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щільність цинкового..
156.00грн
Металочерепиця Diament Crystal Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000163
Металочерепиця Diament Crystal Arvedi (Італія)Італійська металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щільність ци..
165.00грн
Металочерепиця JASPIS Arvedi (Італія) Металочерепиця JASPIS Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000168
Металочерепиця JASPIS Arvedi (Італія)Італійська металочерепиця JASPIS (Яспіс) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,45 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю JASPIS до преміум класу, так як щільність цинкового покр..
160.00грн
Металочерепиця JASPIS Crystal Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000169
Металочерепиця JASPIS Arvedi (Італія)Італійська металочерепиця JASPIS Crystal (Яспіс) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,45 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю JASPIS до преміум класу, так як щільність цинков..
170.00грн
Металочерепиця POLA Arvedi (Італія) Металочерепиця POLA Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000185
Металочерепиця POLA Arvedi (Італія)Особливістю металочерепиці POLA Arvedi (Італія) - є додаткові поглиблення (ребра), які забезпечують підвищену жорсткість листа. Коштувати також відзначити збільшену корисну ширину, що дозволяє їй бути більш економічною. Виразний зовнішній вигляд не залишить нікого ..
159.00грн
Металочерепиця POLA Crystal Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000186
Металочерепиця POLA Crystal Arvedi (Італія)Особливістю металочерепиці POLA Crystal Arvedi - є додаткові поглиблення (ребра), які забезпечують підвищену жорсткість листа. Коштувати також відзначити збільшену корисну ширину, що дозволяє їй бути більш економічною. Виразний зовнішній вигляд не залишить ..
167.00грн
Металочерепиця Альпіна Arvedi (Італія) Металочерепиця Альпіна Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000193
Металочерепиця Альпіна Arvedi (Італія)Металочерепиця Альпіна виробляється з високоякісного металу з підвищеною жорсткістю. Сировиною для продукції є високоякісний метал з вмістом цинку 225гр /м2 європейського виробника стали Arvedi (Італія). Це підвищує опір покрівлі вітровим, сніговим і температурн..
162.00грн
Металочерепиця Альпіна Crystal Arvedi (Італія)
Ціна за: м² Код: 000194
Металочерепиця Альпіна Crystal Arvedi (Італія)Металочерепиця Альпіна виробляється з високоякісного металу з підвищеною жорсткістю. Сировиною для продукції є високоякісний метал з вмістом цинку 225гр /м2 європейського виробника стали Arvedi (Італія). Це підвищує опір покрівлі вітровим, сніговим і тем..
175.00грн
Металочерепиця Венера Arvedi (Італія) Металочерепиця Венера Arvedi (Італія)
Новинка
Ціна за: м² Код: 405
Металочерепиця Венера - це металочерепиця в середземноморському стилі, яка виглядає на покрівлі як натуральна керамічна черепиця.Італійська металочерепиця Венера виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє..
162.00грн
Металочерепиця Мадера Arvedi (Італія) Металочерепиця Мадера Arvedi (Італія)
Новинка
Ціна за: м² Код: 406
Металочерепиця Мадера вирізняється стильним та сучасним зовнішнім виглядом. Елегантна форма хвилі та досконалий дизайн Мадери довершать архітектурний вигляд будинку, підкреслять його унікальність і витонченість.Італійська металочерепиця Мадера виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і по..
165.00грн
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ