Меню
Кошик

Утеплювач для даху

Утеплювач для даху ціна в Луцьку

Утеплювач для даху (утеплювач покрівлі, утеплювач для горища) в м. Луцьку та Волинській області - це найпопулярніший матеріали щоб утеплити дах. Купити утеплювач для даху або подивитися зразки можна за адресою: Волиньска область, м. Луцьк, вул Глушець 60.

Ціна матеріали для утеплення даху залежить від багатьх факторів:

 • виробник
 • плотність
 • товщина (50мм, 100мм, 150мм).

Ви можете отримати консультацію за номерами ☎ 066 291-19-52 ☎ 068 339-73-76.


Тепловтрати без утеплення криші одноповерхового будинку можуть становити до 30% від загальної кількості, тому до вибору утеплювача висуваються підвищені вимоги.

При підборі матеріалу щоб утеплити дах приватного будинку, перш за все, звертають увагу на тип даху, який буває скатним або плоским. Особливості покрівельної конструкції впливають на вимоги до утеплювача для горища.

Для утеплення криші будинку аналізують низку параметрів:

 • теплопровідність – чим її показник нижчий, тим ефективнішим буде теплоізоляція даху;
 • тривалість терміну експлуатації без втрати якості;
 • вологостійкість;
 • здатність зберігати утеплення мансарди в початкових параметрах;
 • екологічність – утеплювач для криші не містить токсичних речовин;
 • морозостійкість – у разі перепаду температурного режиму теплоізоляційний утеплювач даху не повинен погіршуватися експлуатаційними властивостями;
 • питома вага - утеплення покрівлі з малою щільністю, які не обтяжать покрівельний каркас;
 • вогнестійкість;
 • звукоізоляція – має велике значення при облаштуванні «шумних» покрівельних покриттів, наприклад з металочерепиці.


Причини купити утеплювач для даху в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 6-ти важливих моменти, які переконають Вас в тому, що купити утеплювач для даху потрібно саме в нашому інтернет магазині Budtraffic:


Дешева ціна на утеплення даху

Ціна на утеплювач для покрівлі це перевага нашого інтернет магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві матеріали для утеплення даху вартість якого дешевше ринкової.


Доставка

Доставка по Луцьку та Волинській області

Утеплювач покрівлі доставляється в усі регіони Волинсьської області, перевірене часом якісне утеплення покрівлі з кращих на сьогоднішній день матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на утеплення даху мансарди для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Доставка платна по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратно, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна залежить від місцезнаходження.


Купити утеплювач для горища в Луцьку

Утеплювач для даху купити або отримати консультацію в інтернет-магазині "Budtraffic"

UA 43000 Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Глушець 60

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

Related Tags: Профнастил металопрофіль Горохів, Профнастил металопрофіль Нововолинськ, Профнастил металопрофіль Володимир-Волинський, Профнастил Рожище, Профнастил металопрофіль Ковель, Профнастил металопрофіль Маневичі, Профнастил металопрофіль Цумань, Олика, Профнастил металопрофіль Ківерці, Профнастил металопрофіль Любомль, Профнастил металопрофіль Ратне, Профнастил металопрофіль Камінь-Каширський, Профнастил металопрофіль Любешів, Профнастил для ангара, Профнастил на гараж, Профнастил стіновий, Металопрофіль на альтанку, Металопрофіль для паркану, Профнастил для балкона, Металопрофіль для підшивки даху, Металопрофіль Т12, Мінераловатні плити, Утеплювач для стін, Мінвата 100 мм, Утеплювач для зовнішніх стін, Базальтова вата, ціна мінвати 10, Базальтові плити, Утеплювач для внутрішніх стін, Профнастил 0.3мм, Скловата, Утеплювач для підлоги, Базальтова вата для утеплення даху, Мінеральна вата в рулонах, Акустична мінеральна вата, Скловата фасадна, Мінеральна вата 150 мм