Меню
Кошик

ROCKWOOL Луцьк

Купити продукцію ROCKWOOL в Луцьку
MULTIROCK ROLL (Мультирок Рол)
Ціна за: рулон Код: 000049
MULTIROCK ROLL (Мультирок Рол) - легкі мати для теплоізоляції, зроблені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Застосування MULTIROCK ROLLМати MULTIROCK ROLL застосовують як негорючий утеплення вентильованих покриттів і горищ, дерев'яних перекриттів і підлог на лагах, підвісних стель..
По запиту
ROCKMIN
Ціна за: рулон Код: 000051
ROCKMIN - легкі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід.Застосування ROCKMINПлити ROCKMIN застосовують як ненавантажуваного теплоізоляційного шару в конструкціях покриттів по профільованому настилу з покрівлею з профільованого листа мансардних п..
По запиту
ROCKTON (Роктон)
Ціна за: уп. Код: 000053
ROCKTON (Роктон) - звукопоглинальні плити, зроблені з кам'яної вати ROCKWOOL.Оптимальна щільність матеріалу (50 кг / м3), хаотичне розташування волокон і однорідна структура плити, як наслідок унікальної технології виробництва, забезпечують відмінні звукопоглинаючі властивості (що підтверджено теста..
По запиту
STEPROCK HD
Ціна за: уп. Код: 000059
STEPROCK HD - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі габро-базальтових порід.Плити STEPROCK HD призначені для пристрою акустичних плаваючих підлог під стяжку або OSB-плити, а також для теплової ізоляції підлог. Мають динамічними характеристиками, що відп..
По запиту
SUPERROCK (Суперрок)
Ціна за: уп. Код: 000063
SUPERROCK (Суперрок) - легкі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Застосування SUPERROCK Плити SUPERROCK (Суперрок) призначені для застосування в якості ненавантажуваних теплоізоляційного шару в конструкціях покриттів по профільова..
По запиту
WENTIROCK MAX (Вентирок Макс)
Ціна за: рулон Код: 000064
WENTIROCK MAX (Вентирок Макс) - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичній основі, зроблені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи.У плит комбінована структура і вони складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. ..
По запиту
WENTIROCK MAX F (Вентирок Макс Ф)
Ціна за: рулон Код: 000065
WENTIROCK MAX F (Вентирок Макс Ф) - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, зроблені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи c одностороннім покриттям стеклохолстом.У плит комбінована структура і вони складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього..
По запиту
Кам'яна базальтова вата FRONTROCK MAX E  (для утеплення стін)
Ціна за: уп. Код: 000017
FRONTROCK MAX E (Фронтрок Мах Е) - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, зроблені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи.У плит комбінована структура і вони складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього)..
590.00грн
Кам'яна базальтова вата ROCKMIN PLUS (для утеплення даху)
Ціна за: рулон Код: 000052
ROCKMIN PLUS - легкі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід.Застосування ROCKMIN PLUSПлити ROCKMIN PLUS застосовують як ненавантажуваного утеплювального шару в конструкціях покриттів по профільованому настилу з покрівлею з профільованого листа ..
580.00грн
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ