Меню
Кошик

ROCKWOOL Луцьк

Купити продукцію ROCKWOOL в Луцьку
CONLIT 150 P
Ціна за: уп. Код: 000006
CONLIT 150 P - жорсткі теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Можуть випускатися з покриттям стеклосеткой з одного боку для зручності подальшої декоративної обробки або з одностороннім покриттям алюмінієвою фольгою.Застосування CONLIT 150 PВироби CONLIT 150 P..
По запиту
DACHROCK MAX
Ціна за: уп. Код: 000012
DACHROCK MAX - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполученні, зроблені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи.У плит комбінована структура і вони складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьом..
По запиту
DACHROCK PROF (Дахрок Проф)
Ціна за: уп. Код: 000013
DACHROCK PROF - дуже жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід.Застосування DACHROCK PROFПлити з кам'яної вати DACHROCK PROF використовують в якості верхнього теплозвукоізоляційного шару в багатошарових або одношарових конструкціях покритт..
По запиту
FASROCK (Фасрок)
Ціна за: рулон Код: 000014
FASROCK - жорсткі і щільні теплоізоляційні плити, стійкі до деформацій. Виготовляють з кам'яної вати на основі базальтових порід. При виробництві плити піддають подвійному випалу, завдяки чому повністю виключається можливість появи плям на фасаді.Застосування FASROCKПлити з кам'яної вати FASROCK вик..
По запиту
FASROCK LL (Фасрок ЛЛ)
Ціна за: рулон Код: 000015
FASROCK LL - ламельні плити з кам'яної вати відповідної щільності і застосовуються при розташуванні волокон перпендикулярно поверхні, що ізолюється.Застосування FASROCK LLПлити FASROCK LL призначені для використання в якості теплоізоляційного шару вфасадних системах з обробкою штукатурним шаром або ..
По запиту
FIREROCK
Ціна за: уп. Код: 000016
FIREROCK - жорсткі теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Випускаються з одностороннім покриттям алюмінієвою фольгою.застосуванняПлити FIREROCK використовують для теплової ізоляції плоских поверхонь камінів, печей, високотемпературного обладнання.Технічні хар..
По запиту
MONROCK MAX (Монрок Макс)
Ціна за: уп. Код: 000048
MONROCK MAX (Монрок Макс) - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, зроблені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи.У плит комбінована структура і вони складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів...
По запиту
MULTIROCK ROLL (Мультирок Рол)
Ціна за: рулон Код: 000049
MULTIROCK ROLL (Мультирок Рол) - легкі мати для теплоізоляції, зроблені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Застосування MULTIROCK ROLLМати MULTIROCK ROLL застосовують як негорючий утеплення вентильованих покриттів і горищ, дерев'яних перекриттів і підлог на лагах, підвісних стель..
По запиту
PROROX WM 950
Ціна за: рулон Код: 000050
PROROX WM 950 - високотемпературні рулонні мати з кам'яної вати на основі базальтових порід, посилені гальванізованою або нержавіючої сіткою (SW) з'єднаної з шаром мінеральної вати сталевий оцинкованої або нержавіючої (S) ниткою. Крім того, вироби можуть випускатися з одностороннім покриттям алюміні..
По запиту
ROCKMIN
Ціна за: рулон Код: 000051
ROCKMIN - легкі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід.Застосування ROCKMINПлити ROCKMIN застосовують як ненавантажуваного теплоізоляційного шару в конструкціях покриттів по профільованому настилу з покрівлею з профільованого листа мансардних п..
По запиту
ROCKTON (Роктон)
Ціна за: уп. Код: 000053
ROCKTON (Роктон) - звукопоглинальні плити, зроблені з кам'яної вати ROCKWOOL.Оптимальна щільність матеріалу (50 кг / м3), хаотичне розташування волокон і однорідна структура плити, як наслідок унікальної технології виробництва, забезпечують відмінні звукопоглинаючі властивості (що підтверджено теста..
По запиту
SPODROCK (Сподрок)
Ціна за: уп. Код: 000058
SPODROCK - жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному сполучному, зроблені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи.Застосування SPODROCKПлити з кам'яної вати SPODROCK використовують в якості нижнього теплозвукоізоляційного шару в багатошарових покрівельних покри..
По запиту
Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ