Меню
Кошик

Гідроізоляція - Рівне

Гідроізоляція Strotex 110 PP
Ціна за: рулон Код: 000079
..
663.26грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Гідроізоляція даху

Вірно встановлений дах будинку – це його захист на тривалий час. Строки експлуатації даху залежать не тільки від черепиці, але і від того, як правильно встановлена гідроізоляційна плівка. З плином часу дах може втратити власні характеристики, із-за цього частина води має можливість просочитися в утеплювач і інші системи. Гідроізоляційна плівка допоможе виключити ці проблеми і істотно заощадити на ремонті даху. Головні функції гідроізоляції покрівлі це захист від атмосферних опадів в будь-яку пору року. Щоб не протікала покрівля, гідроізоляція зобов'язана закривати всю її область, включаючи карнизи і фронтони. Нижня основа матеріалу має вилазити за межі карнизів і в той же час бути встановлено внахлестку. Якщо на покрівлі є труби і стіни, то гідроізоляційна плівка зобов'язана межувати до них впритул. За такої технічної укладанні покрівля відслужить довго, а в оселі постійно буде тепло і сухо!

Купити гідроізоляцію даху по дешевій ціні

Якщо ви хочете купити гідроізоляцію за найнижчою ціною - відповідь проста! Компанія «Budtraffic» продає якісну і недорогу гідроізоляцію даху.

  1. Купити гідроізоляцію даху в нашому онлайн магазині.
  2. Купити гідроізоляцію даху телефонному режимі


Доставка по м. Рівне

Вартість доставки по м. Рівне 100грн. При сумі замовлення більше 5 000 грн, вартість доставки по м. Рівне складає 0 грн.