Меню
Кошик

Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг

Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг
Новинка
Збережіть зараз, щоб не шукати потім
Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг

ціна

0.00грн
***У звязку з нестабільністю гривні, може змінитися ціна на Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг
Ціна на товар може змінитися в залежності від обраного варіанту.

Ви можете Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг купити в телефонному режимі. ☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

При виготовленні рейки виробник застосовує конструкційну високовуглецеву сталь українського виробництва. Такий метал необхідний, щоб виріб під навантаженням пружинив і не втрачав форму. Профіль виготовлений саме з травленої сталі, а не з чорної.


Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг


На базі свого сервісного центру ми зробили замір товщини металу, який виявився 3 мм. При огляді рейки по довжині можна зробити висновок, що вона повністю рівна і забезпечить плавне кочення воріт. На поверхні немає раковин і окалин, які можуть стати причиною стрибків стулки і підклинювань.


Фурнітура для відкатних воріт до 400 кгВажливим є зазор між рейкою і роликового опрою, який в даному випадку становить 2 мм. Коли він занадто малий, ворота клинять, а коли великий, стулка клює і не потрапляє в уловлювачі при закриванні.


картинка


У комплект Rolling Expert 400 включені дві роликові опори, по яких переміщається напрямна рейка. Між ними утворюється защемлення, за рахунок якого ворота є консоллю, і в направляючої в проїзді немає необхідності.

Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг


Самі ролики зроблені з металу, тому вони здатні працювати тривалий час на відміну від фурнітури, у якій ці елементи зроблені з полімерів. Полімери не зовсім підходять для роботи в наших кліматичних умовах, так як при низьких температурах вони стають крихкими, а в спеку пластичними і, працюючи під навантаженням, втрачають форму. Кожна опора Rolling Expert 400 має по вісім кулькових підшипників розмірністю 6301.  Кожен підшипник захищений металлорезиновими пильниками з обох сторін, а не звичайними металевими. Металеві пильники, контактуючи з вологою схильні до корозії, в результаті чого у підшипників тугий хід з підклинюванням. Застосовувані підшипники у Rolling Expert 400 мають плавне кочення без труднощів.


Дистанційні втулки пластикові, мають точну геометрію і рівномірно встановлені.

Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг


Між плаваючою частиною і основою оптимальний люфт, який дозволяє плавно переміщатися стулці.

Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг


Кожна опора захищена від корозії спеціальним покриттям, нанесеним товстим шаром, про що свідчить відсутність темних плям, що вказують на «просідання» шару. 


картинка


Даний елемент потрібен в якості направляючої верхньої межі воріт, а також для її утримання. У пластини П-подібна форма, і в ній зроблені збільшені отвори, щоб можна було точно підігнати відстань між роликами, відповідно товщині стулки. Ми зробили заміри товщини сталі, вона виявилася більше 3 мм і такий результат не поступається аналогічним моделям інших виробників.У пластини є два ролика, призначені для утримування стулки. Кожен ролик зроблений з втулки з різьбленням, покритим гумовою оболонкою, яка при контакті з воротами не дряпає їх полотно


Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг


Нижній кільцевий ролик

Складається з П-подібного профілю, пластини з болтами кріплення і диска. Ролик необхідний, щоб стулка плавно накочувалась на нижній уловлювач і для часткового зняття навантаження з роликових опор, коли ворота знаходяться в закритому положенні.

Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг


Утримує нижню частину стулки, коли вона знаходиться в закритому положенні. Нижня полиця приймає на себе ролик, знижуючи в деякій мірі навантаження з роликових опор.


Фурнітура для відкатних воріт до 400 кг


Уловлювач зроблений з металу товщиною не менше 4 мм, і його практично неможливо зігнути. На цьому елементі виробник не став економити і виготовляє товщиною 4 мм, щоб під впливом стулки він не зігнувся. Верхній уловлювач служить утримуючим елементом вільного верхнього краю стулки, коли вона закрита.


Гумові заглушки

Призначені для закриття торців направляючої рейки, щоб в неї не набивалися сміття, бруд і сніг. Матеріалом заглушок є гума, яка на жарі не розсихається, а взимку не дубіє. Гофрована частина призначена для щільного утримування в рейці. 

Рівне

Вартість доставки по м. Рівне 200 грн.

При сумі замовлення більше 10 000 грн, вартість доставки по м. Рівне та Рівненському районі становить 0 грн.

 

Рівненська область

Березне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Острог, Радивилів, Рокитне, Сарни, Клевань, Вараш, Рафалівка, Гоща, Сокаль

Відгуки

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Питання

Задати питання про цей товар
Я хотів би не публікувати питання