Меню
Кошик

Металопрофіль для даху в Луцьку

Металопрофіль для даху (профнастил для даху) для даху в м. Луцьку та Волинській області - це найпопулярніший вид покрівельного покриття протягом останніх десятиліть. Купити профнастил покрівельний або подивитися зразки можна за адресою: Волиньска область, м. Луцьк, вул Глушець 60.


Ціна на металопрофіль для даху

Ціни на металопрофіль для покрівлі залежать від:

 • виробника металу,
 • виду профілю
 • типу покриття (глянець, мат).
 • бляха для покрівлі від 0.45-0.5мм


Види профнастилу для даху

Виробники металу


6 причин купити металопрофіль покрівельний в Budtraffic

Ми хочемо розповісти про 6-ти важливих моменти, які переконають Вас в тому, що купити профіль покрівельний потрібно саме в нашому інтернет магазині Budtraffic:


Дешева ціна на профнастил даховий

Ціна на металопрофіль це перевага нашого інтернет магазину. Ми намагаємося запропонувати покупцеві металопрофіль для криші вартість якого дешевше ринкової.


6 форм металопрофілю для даху

6 форм профлиста для даху які не залишать вас байдужими


45+ видів

Профнастил на дах представлений великим каталогом профнастилу більш як 40 різними видами та покриттям


Покриття металу

профнастил глянцевий

Глянець

профнастил матовий

Мат

профнастил

Crystal

профнастил оцинкований

Оцинковка

профнастил алюмоцинк

Алюмоцинк

профнастил під дерево

Під дерево


6+ виробників

Профлист покрівельний використовується як відомих європейських виробників металу: Arcelor Mittal(Польща), Arcelor Mittal(Німеччина), SSAB(Швеція), Arvedi(Італія), US Steel Kosice(Словаччина) так і азіатськими. Ми продаємо профіль металевий для даху від заводу виробника, тому коштує дешевше ринкової ціни.

Профнастил Arcelor Mittal

Профнастил SSAB

Профнастил US Steel Kosice

Профнастил ArvediДоставка

Доставка по Луцьку та Волинській області

Металопрофіль на дах доставляється в усі регіони Волинсьської області, перевірені часом якісне покриття даху металопрофілем з кращих на сьогоднішній день матеріалів.  Компанія Budtraffic пропонує вигідні умови на покрівельний профнастил для приватного, дачного будинку безпосередньо від виробника.

Доставка платна по Волинській області(Рожище, Горохів, Радехів, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Ковель, Маневичі, Цумань, Олика, Ківерці, Камінь-Каширський, Ратно, Любомль, Любешів, Іваничі, Локачі, Торчин). Ціна залежить від місцезнаходження.


Дахи з металопрофілю - вигідне за ціною і надійне рішення при виборі покрівельного матеріалу. Покрівельна бляха виробляється різних видів по товщині сталевої основи, висоті профілю, товщині цинкового, полімерного покриття. Профнастил для покрівлі підходить для облаштування покрівель з кутом нахилу від 12 °.


Особливості матеріалу

Профіль на дах відрізняється наявністю капілярної канавки, однак це не закономірність, так як для укриття дахів нерідко застосовуються листи з меншою висотою хвилі. Профнастил для покрівлі підходить для облаштування покрівель різних форм - одно-, двосхилих, шатрових, вальмових.

У будівництві пріоритетним вибором є дах з металопрофілю, крім його доступності, продиктований наступними властивостями матеріалу:

 • надійний;
 • міцний;
 • довговічний;
 • екологічний;
 • багатофункціональний;
 • стійкий до корозії;
 • простий і швидкий в монтажі.


Купити профнастил для даху в Луцьку

Купити профнастил для даху по телефону і консультацій по інтернет-магазину "Budtraffic"

☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

Перейти в розділ "Профнастил" і подивитися всі доступні види

Фото металопрофіль для даху

Металопрофіль для даху ціна Металопрофіль для даху купити Металопрофіль для даху фото Металопрофіль для даху Металопрофіль для даху Металопрофіль для даху Металопрофіль для даху Металопрофіль для даху

Related Tags: Профнастил металопрофіль Горохів, Профнастил металопрофіль Нововолинськ, Профнастил металопрофіль Володимир-Волинський, Профнастил металопрофіль Ковель, Профнастил металопрофіль Маневичі, Профнастил металопрофіль Цумань, Олика, Профнастил металопрофіль Ківерці, Профнастил металопрофіль Любомль, Профнастил металопрофіль Ратне, Профнастил металопрофіль Камінь-Каширський, Профнастил металопрофіль Любешів, Профнастил Рожище, Профнастил для ангара, Профнастил на гараж, Профнастил стіновий, Металопрофіль на альтанку, Металопрофіль для паркану, Профнастил для балкона, Металопрофіль 0.45мм, Профнастил 0.5мм, Профнастил металопрофіль Іваничі, Локачі, Торчин, Металопрофіль для підшивки даху, Металопрофіль Т12, Металопрофіль Т18, Несучий профнастил, Профнастил для опалубки, Металопрофіль Т35, Покрівельні роботи в Ковелі, Покрівельні роботи в Рожище, Покрівельні роботи Горохів, Радехів, Покрівельні роботи Нововолинськ, Покрівельні роботи Володимир-Волинський, Покрівельні роботи Маневичі, Покрівельні роботи Цумань, Олика, Покрівельні роботи Любомль, Покрівельні роботи Іваничі, Локачі, Торчин, Покрівельні роботи Ківерці, Покрівельні роботи Ратне, Профнастил 0.3мм, Профнастил 0.4мм, Металопрофіль Т15, Металопрофіль Т45, Профнастил 0.35мм