Меню
Кошик

OMAN Луцьк

Купити продукцію OMAN в Луцьку
Драбина на горище  OMAN MINI MAXI (Оман Міні Максі)
Ціна за: шт. Код: 000136
OMAN MINI MAXI (Оман Міні Максі) - драбина на горище чотирьохсекційна, комбінована: направляючі виготовлені з металу, сходи - дерев'яні, з сосни. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 56 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.По контуру короба встанов..
По запиту
Драбина на горище MINI TERMO OMAN (Міні Термо Оман) Драбина на горище MINI TERMO OMAN (Міні Термо Оман)
Ціна за: шт. Код: 000132
MINI TERMO OMAN - сходи на горище складна, чотирьохсекційна, комбінована: направляючі виготовлені з металу, сходи - дерев'яні, з сосни. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 26 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.По контуру короба встановлений ущіл..
По запиту
Драбина на горище OMAN LONG EXTRA (Оман Лонг Екстра)
Ціна за: шт. Код: 000133
OMAN LONG EXTRA (Оман Лонг Екстра) - драбина на горище складна, чотирьохсекційна, дерев'яна, виготовлена з сосни. Призначена для приміщень з максимальною висотою 335 см.Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 46 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору. В..
По запиту
Драбина на горище OMAN LONG TERMO S (Оман Лонг термо С) Драбина на горище OMAN LONG TERMO S (Оман Лонг термо С)
Ціна за: шт. Код: 000134
OMAN LONG TERMO S - драбина на горище, чотирьохсекційна, дерев'яна, виготовлена з сосни. Призначена для приміщень з максимальною висотою 335 см.Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 26 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору. Всі металеві елементи сход..
По запиту
Драбина на горище Oman MINI EXTRA (Оман Міні Екстра)
Ціна за: шт. Код: 000135
Oman MINI EXTRA (Оман Міні Екстра) - драбина на горище чотирьохсекційна, комбінована: направляючі виготовлені з металу, сходи - дерев'яні, з сосни. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 46 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.По контуру короба встан..
По запиту
Драбина на горище Oman MINI POLAR (Оман Міні Полар)
Ціна за: шт. Код: 000137
Oman MINI POLAR (Оман Міні Полар) - драбина на горище чотирьохсекційна, комбінована: направляючі виготовлені з металу, сходи - дерев'яні, з сосни. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 86 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.По контуру короба встано..
По запиту
Драбина на горище OMAN POLAR (Оман Полар) Драбина на горище OMAN POLAR (Оман Полар)
Ціна за: шт. Код: 000138
OMAN POLAR (Оман Полар) - краще рішення для холодних горищ та інших верхніх приміщень з максимально утепленим люком.Має найменшу, в порівнянні з усіма іншими сходами, величину теплопровідності (Q = 0,36 Вт / м2К).Технічні характеристики OMAN POLAR (Оман Полар):Енергозберігаючі горищні сходи, складні..
По запиту
Драбина на горище OMAN SOLID EXTRA (Оман Солід Екстра) Драбина на горище OMAN SOLID EXTRA (Оман Солід Екстра)
Ціна за: шт. Код: 000139
OMAN SOLID EXTRA (Оман Солид Екстра) - драбина на горище складна, трисекційні. Робоча поверхня повністю виконана з металу і пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 46 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору...
По запиту
Драбина на горище OMAN SOLID MAXI (Оман Солід Максі) Драбина на горище OMAN SOLID MAXI (Оман Солід Максі)
Ціна за: шт. Код: 000140
OMAN SOLID MAXI (Оман Солід Максі) - драбина на горище складна, трисекційні. Робоча поверхня повністю виконана з металу і пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 56 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.По..
По запиту
Драбина на горище OMAN SOLID POLAR (Оман Солід Полар) Драбина на горище OMAN SOLID POLAR (Оман Солід Полар)
Ціна за: шт. Код: 000141
OMAN SOLID POLAR (Оман Солид Полар) - драбина на горище складна, трисекційні. Робоча поверхня повністю виконана з металу і пофарбована порошковою фарбою чорного кольору. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 86 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.П..
По запиту
Драбина на горище OMAN TERMO S/PS (Оман Термо С/ПС) Драбина на горище OMAN TERMO S/PS (Оман Термо С/ПС)
Ціна за: шт. Код: 000142
OMAN TERMO S/PS (Оман Термо С/ПС) - сходи складна на горище, трисекційні, дерев'яна, виготовлена ​​з сосни. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 26 мм утеплена всередині пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.Всі металеві елементи сходів покриті порошковою фарбо..
По запиту
Драбина на горище STALLUX TERMO OMAN (Сталюкс Термо Оман) Драбина на горище STALLUX TERMO OMAN (Сталюкс Термо Оман)
Ціна за: шт. Код: 000144
STALLUX TERMO OMAN (Сталюкс Термо Оман) - сходи на горище складна, трисекційні, комбінована: направляючі виготовлені з металу, сходи - дерев'яні, з сосни. Термоизоляционная кришка типу «сендвіч» завтовшки 26 мм утеплена пінополістиролом і облицьована з двох сторін ДВП білого кольору.По контуру короб..
По запиту
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ