Меню
Кошик

Металочерепиця Цумань, Олика

 UA Україна, Волинська область, Цумань, Олика

На сторінці зібрані доступні товари і ціни за запитом: Металочерепиця Цумань, Олика

Купить по тел.☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76


Металочерепиця Цумань, Олика — фото та відеоогляд популярних видів

Консультація

Розрахунок

Виробництво

МонтажКаталог товарів "Металочерепиця Цумань, Олика"


Металочерепиця Cиметрія US Steel Kosice (Словаччина)
Металочерепиця Cиметрія US Steel Kosice (Словаччина)Словацька металочерепиця Cиметрія – сучасний симетричний профіль металочерепиці. Завдяки класичній геометрії та 3D різу кромки металочерепиця Симетрія максимально імітує натуральну черепицю. Металочерепиця Cиметрія виготовляється на cучасному облад..
128.16грн 133.45грн
Металочерепиця Diament ArcelorMittal (Німеччина)
Металочерепиця Diament ArcelorMittal (Німеччина)Німецька металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 250 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щільність ци..
141.37грн 151.94грн
Металочерепиця Diament ArcelorMittal (Польща)
Металочерепиця Diament ArcelorMittal (Польща)Польська металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щільність цинко..
134.77грн 147.98грн
Металочерепиця Diament Arvedi (Італія)
Металочерепиця Diament Arvedi (Італія)Італійська металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,45 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щільність цинкового..
117.49грн 127.28грн
Металочерепиця Diament Crystal (Корея)
Металочерепиця Diament Crystal (Корея)Корейська металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 225 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щільність цинкового п..
144.02грн 157.23грн
Металочерепиця Diament iceCrystal ThyssenKrupp (Німеччина)
Металочерепиця Diament iceCrystal ThyssenKrupp (Німеччина)Німецька металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 275 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щі..
169.12грн 184.97грн
Металочерепиця Egeria (Егерія) Польща
Металочерепиця EgeriaМеталочерепиця Egeria (Егерія) Польща - це суворий вигляд північнонімецької рейнської черепиці на даху Вашого будинку.Egeria - металочерепиця, для найвимогливіших домовласників!Компанія DACHPOL виробляє модуль Egeria з листової сталі відомого світового лідера ArcelorMittal (Поль..
146.87грн 156.66грн
Металочерепиця Femida (Німеччина)
Металочерепиця FemidaМеталочерепиця Femida (Німеччина) була розроблена з урахуванням сучасної конструкції. Авангардна форма черепиці створює дах з унікальним візуальним ефектом. Металочерепия Феміда має гарний вигляд як на простих, так і в архітектурно складних дахах. Покрівля, побудована з неї..
155.43грн
Металочерепиця Femida (Польща)
Металочерепиця FemidaМеталочерепиця Femida (Польща) була розроблена з урахуванням сучасної конструкції. Авангардна форма черепиці створює дах з унікальним візуальним ефектом. Металочерепия Феміда має гарний вигляд як на простих, так і в архітектурно складних дахах. Покрівля, побудована з неї, д..
146.87грн
Металочерепиця Germania Simetric (Німеччина)
Металочерепиця Germania SimetricМеталочерепиця Germania Simetric (Німеччина) - це суворий вигляд північнонімецької рейнської черепиці на даху Вашого будинку.Germania Simetric - металочерепиця, для найвимогливіших домовласників!Виробляється Germania Simetric з листової сталі відомого світового лідера..
155.43грн 165.22грн
Металочерепиця JASPIS (Україна)
Металочерепиця Яспис (Jaspis) – новий вид металочерепиці з особливим вигином хвилі, моделюючий справжню черепицю. Вона відмінно підкреслює неповторність Вашого споруди. Металочерепиця Яспис відрізняється більш високою хвилею, що придає об'ємності вашій покрівлі.Металочерепиця JASPIS виробляеться в У..
110.15грн 117.49грн
Металочерепиця JASPIS ArcelorMittal (Німеччина)
Металочерепиця JASPIS ArcelorMittal (Німеччина)Німецька металочерепиця JASPIS (Яспіс) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 250 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю JASPIS до преміум класу, так як щільність цинково..
149.31грн 156.66грн
Показано з 1 по 12 із 45 (4 сторінок)

Купити Металочерепицю в Цумань, Олика

Лінія обробки замовлень по телефону і консультацій по інтернет-магазину "Budtraffic" ☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

Задати питання

Перейти в розділ "Металочерепиця" і подивитися всі доступні види

Related Tags: Металочерепиця Рожище, Металочерепиця Горохів, Радехів, Металочерепиця Нововолинськ, Металочерепиця Володимир-Волинський, Металочерепиця Ковель, Металочерепиця Маневичі, Металочерепиця Ківерці, Металочерепиця Любомль, Металочерепиця Ратне, Металочерепиця Камінь-Каширський, Металочерепиця Любешів, Металочерепиця Іваничі, Локачі, Торчин

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ