Меню
Кошик

Edinger E4

Edinger E4
Новинка
Збережіть зараз, щоб не шукати потім
Edinger E4

ціна

8381.59грн
***У звязку з нестабільністю гривні, може змінитися ціна на Edinger E4
Ціна на товар може змінитися в залежності від обраного варіанту.

Ви можете Edinger E4 купити в телефонному режимі. ☎ +8(066) 291-19-52 ☎+8(068) 339-73-76

Цей мінімальний комплект вже дозволить системі працювати в автоматичному режимі. За бажання можна замовити необхідну кількість додаткових пультів, фотоелементи, сигнальну лампу, GSM- модуль, тобто ті аксесуари, які зроблять роботу системи зручніше і, що ще більше важливо, безпечніше.


Edinger E4


Розберемося, що є Edinger E4 і на що здатний. Ця техніка доки ще новинка, але має декілька тузів в рукаві, що дозволяє сміливо говорити про конкурентоспроможність її на ринку автоматики для воріт.

Якщо двома словами, то це надійний потужний телескопічний привід з повністю металевим редуктором, який можна встановлювати навіть з широкими стовпами. При цьому він не дорогий. І встановити автоматику цього бренду цілком під силу самостійно, що дає ще одну статтю економії.


Двигун і хід штока

Привід Edinger E4 розрахований працювати із стулками до 3 м шириною, хоча на практиці краще встановлювати при довжині не більше 2,5 м. Потужності двигуна в 350 Вт без проблем вистачило б і на більше, але краще врахувати кліматичні особливості і любов наших співвітчизників до великих глухих стулок. Такі ворота не йдуть ні в яке порівняння з метровими у висоту гратчастими створочками. Вони самі по собі важчі, а високий вітровий тиск додасть ще як мінімум по 50-60 кг на кожен квадратний метр полотна воріт. Сніг взимку постарається забитися в кожну щілину і налипнути на кожен виступ і декоративний елемент. Полотно взагалі обледеніти може при перепадах температур. Чи примерзнути. Так що запас потужності реально корисний.

Edinger E4Варто відмітити, що такий же двигун стоїть і на інших приводах лінійки Edinger, розрахованих на більші стулки. Справлятися з підвищеними навантаженнями там допомагає збільшений шток. Якщо в моделі Edinger E4 він складає 400 мм, то у старших моделей це вже 500-600 мм, тобто вони докладають зусиль далі від ворітних петель, долаючи тим самим підвищене навантаження від збільшених розмірів.

З іншого боку, на ринку досить приводів, де хід штока складає усього лише 300 мм. Часто це моделі ползункового типу. Ставити їх можна на вужчі ворота, а в цегляних або кам'яних стовпах взагалі ніші виконувати.

Edinger E4 значно перевершує подібну техніку в ефективності і за рахунок мотора, і за рахунок конструкції і довжини штока.

Конструктивні особливості

Металевий редуктор

Черв'ячний редуктор надійніший за планетарний. Так що вибір виробником саме цієї конструкції – вже плюс. Але що ще важливіше, так це повна відсутність пластика в механізмі.


Edinger E4


Зверніть увагу, черв'як нарізаний на валу двигуна – сталевий. А черв'ячне колесо редуктора виконане з бронзи.


Edinger E4


Вважається, що саме подібне поєднання матеріалів є найбільш надійним і довговічним. Обидва елементи сталеві – підвищений знос черв'яка. Шестерня полімерна – прискорено сточуватимуться її зубці.


Edinger E4


Плюс пластик чутливий до температури, так що вихід за межі -20°З або 55°З для нього вартий поломкою або деформацією. У країнах з м'яким кліматом і дрібними стулками використання техніки з дешевшими пластиковими шестернями виправдана, але не у нас.


Edinger E4


Мастило використовується силіконове, а з урахуванням кліматичних умов – ще і низькотемпературне. Редуктор змащений рясно, щоб ще більше продовжити життя черв'ячній парі.


Ходовий гвинт і шток

Ще однією чеснотою Edinger E4 є бронзова каретка, яка переміщається по ходовому гвинту і рухає шток. У переважній більшості випадків в аналогах цей елемент виконаний з пластика, і тільки дуже дорогі і деякі промислові моделі можуть похвалитися подібним виконанням. Тим приємніше виявити таку продуману деталь у бюджетному приводі.


Edinger E4


Сам гвинт виконаний теж на совість. Пятизаходная трапецеїдальне різьблення, товщина – 16 мм. Для порівняння – у більшості моделей-аналогів габарити скромніші, всього 12-14 мм.


Edinger E4


Шток виконаний з нержавіючої сталі. Товщина матеріалу складає 2 мм. Це також говорить про міцність і довговічність. Ходова каретка укручена в шток 12-у витками різьблення, зафіксована різьбовим герметиком і додатковим кернінням в двох точках.


Edinger E4


Корпус

Корпус мотор-редуктора литий з алюмінію, причому вухо кріплення до стовпа є його невід'ємною частиною. Товщина стінок – 5 мм і більше. Друге вухо з того ж матеріалу надійно прикріплене до штока.


Edinger E4


З алюмінієвої труби завтовшки 3 мм і діаметром 45 мм виконаний ствол приводу. Причому угвинчується він в основний корпус 12-у витками різьблення з додатковою фіксацією різьбовим герметиком. Виходить дуже міцна конструкція, схожа на цілісну. І вже точно міцніше за будь-яке з'єднання за допомогою хомутів або шурупів.


Edinger E4


Згори алюмінієві частини корпусу покриті молоткастою фарбою, яка тримається міцніше і довше за емалі.

На стику корпусу з штоком передбачені не лише наконечник кріплення з фіксувальною гайкою, але і додатковий сальник. Завдяки цьому пил, бруд і зайва волога не проникнуть всередину механізму.


Edinger E4


Блок управління

Особливої похвали гідний блок управління моделі Edinger E4.

На платі – нічого зайвого. У наявності принцип відмови від зайвих функцій: вони тільки ускладнюють налаштування, роблять електроніку дорожче, додають місця потенційних збоїв, заплутують діагностику і роблять ремонт складним. Але це не означає, що відсутня нормальна функціональність.


Edinger E4


Навпаки, все дійсно необхідне є присутнім і настроюється елементарно:

 • За допомогою знімних клем на контакти плати легко підключаються самі приводи і різні аксесуари, включаючи фотоелементи, сигнальну лампу, антену і кнопку Стоп.
 • Для запису кодів пультів використовується одна лише кнопка – KEY. Для управління автоматикою в комплекті є один пульт ДУ. Він 4-х канальний, тому їм можна управляти не лише цією автоматикою, але ще і іншими автоматичними системами.


Edinger E4


 • DIP- перемикачами можна перейти з покрокового режиму на автозакривання, активувати облаштування безпеки, настроїти мигання або світіння лампи, а також підключити уповільнення.
 • Плавне регулювання за допомогою резисторів дозволяє задати оптимальний час роботи кожного мотора для відкриття на потрібний кут, скоректувати зусилля двигунів, налаштувати час затримки однієї стулки по відношенню до іншої і зробити зручним час автозакривання.
 • Контролювати хід налаштування і роботи можна за допомогою сигналів світлодіодів.


Edinger E4


Абсолютно усі ці засоби налаштування забезпечені підписами – чіткими, великими, розбірливими. Враховуючи, що є детальні інструкції на додаток до такої інтуїтивно зрозумілої плати, налаштування не викликає зайвих питань. Це устаткування цілком під силу ввести в експлуатацію самостійно.


Підсумки

Як бачимо, модель Edinger E4 для відносно невеликих воріт буде дуже вдалим вибором. Надійність кожного вузла і грамотне складання, повністю металевий редуктор, бронзова каретка, надійний корпус, дуже потужний мотор і висувний шток з ходом 400 мм гарантують довгу і ефективну роботу устаткування. Проста, але в той же час багатофункціональна плата дозволить виконати індивідуальні налаштування, причому своїми силами. Простота, потужність і надійність за розумну ціну – це саме те, що краще всього підходить до наших воріт.

При необхідності комплект можна розширити фотоелементами, сигнальною лампою, додатковими пультами і/або GSM-модулем, завдяки яким система стає безпечнішою і зручнішою в експлуатації.

Устаткування можна забрати із складу в Києві. При необхідності комплект вирушає компаниями-грузоперевозчиками у будь-який куточок України.

Варіанти доставки матеріалів:

 1. Нашим автотранспортом
  • Доставка бесплатна в м. Луцьк,
  • Доставка платна, якщо товар доставляється з другого регіону (товари під замовлення).
 2. Транспортні компанії
  • по тарифам компаній перевізників


Монтажні роботи:

Волинська область

Луцький район

Луцьк, Рокині, Торчин

Антонівка, Баїв, Баківці, Барвінок, Білосток, Боголюби, Богушівка, Боратин, Ботин, Брище, Буків, Буяни, Великий Омеляник, Вербаїв, Верхи, Верхівка, Веселе, Вигуричі, Вікторяни, Воротнів, Воютин, Всеволодівка, Гаразджа, Гать, Гірка Полонка, Голишів, Горзвин, Городище, Городище, Городок, Григоровичі, Дубичанське, Заболотці, Забороль, Зміїнець, Княгининок, Коршів, Коршовець, Кошів, Крупа, Лаврів, Липини, Лище, Лучиці, Мартинівка, Милушин, Милуші, Михайлівка, Моташівка, Мстишин, Несвіч, Новокотів, Новостав, Одеради, Оздів, Озеряни, Олександрівка, Охотин, Підгайці, Піддубці, Полонка, Промінь, Радомишль, Ратнів, Рованці, Романів, Романівка, Садів, Сарнівка, Сирники, Смолигів, Струмівка, Суховоля, Сьомаки, Тарасове, Тертки, Усичі, Усичівські Будки, Хорохорин, Цеперів, Чаруків, Чорний Ліс, Шепель


Володимир-Волинський район

Володимир-Волинський, Устилуг

Амбуків, Бегета, Березовичі, Білин, Бобичі, Бубнів, Верба, Володимирівка, Воля-Свійчівська, Ворчин, Вощатин, Галинівка, Гевин, Горичів, Дарницьке, Дігтів, Житані, Заболоття, Залужжя, Заріччя, Зимне, Зоря, Ізов, Кладнів, Когильне, Коритниця, Красностав, Ласків, Ліски, Лудин, Льотниче, Людмильпіль, Марія-Воля, Маркелівка, Маркостав, Микитичі, Микуличі, Міжлісся, Нехвороща, Новини, Новосілки, Овадне, Октавин, Орані, Острівок, Охнівка, Пархоменкове, Писарева Воля, Підгайці, Полум'яне, Поничів, П'ятидні, Рогожани, Рокитниця, Русів, Руснів, Свійчів, Селець, Селіски, Стенжаричі, Сусваль, Суходоли, Тростянка, Турівка, Фалемичі, Федорівка, Хворостів, Хмелів, Хмелівка, Хобултова, Хотячів, Хрипаличі, Черчичі, Чесний Хрест, Чорників, Шистів, Яковичі


Нововолинськ, Благодатне


Горохівський район

Берестечко, Горохів, Мар'янівка, Сенкевичівка

Антонівка, Бережанка, Бистровиця, Богунівка, Борисковичі, Борочиче, Брани, Бужани, Буркачі, Ватин, Ватинець, Вільхівка, Волиця-Дружкопільська, Волиця-Лобачівська, Галичани, Гектари, Горішнє, Гумнище, Десятина, Диковини, Діброва, Довгів, Дубова Корчма, Жабче, Жуковець, Журавники, Загаї, Звиняче, Зелене, Зеленолужне, Іванівка, Квасів, Ковбань, Козятин, Колмів, Колодеже, Красів, Крижова, Кумовище, Кутрів, Лемешів, Липа, Лобачівка, Марковичі, Маруся, Мерва, Мирків, Мирне, Мислині, Михлин, Наталин, Ниви-Губинські, Новий Зборишів, Новосілки, Новостав, Озерці, Охлопів, Ощів, Перемиль, Печихвости, Пильгани, Підбереззя, Пірванче, Полюхне, Пустомити, Рачин, Ржищів, Сергіївка, Сільце, Скабарівщина, Скірче, Скобелка, Скригове, Смолява, Софіївка, Старики, Старостав, Стрільче, Терешківці, Угринів, Уманці, Хмельницьке, Холонів, Цегів, Широке, Шклинь, Ярівка


Іваничівський район

Іваничі

Біличі, Бортнів, Будятичі, Бужанка, Бужковичі, Верхнів, Волиця, Волиця-Морозовицька, Грибовиця, Грушів, Гряди, Долинка, Древині, Жашковичі, Заболотці, Завидів, Заставне, Іванів, Іванівка, Клопочин, Колона, Космівка, Кречів, Кропивщина, Лежниця, Литовеж, Лугове, Луковичі, Менчичі, Милятин, Михалє, Мишів, Млинище, Мовники, Морозовичі, Низкиничі, Нова Лішня, Орищі, Осмиловичі, Павлівка, Переславичі, Петрове, Поромів, Радовичі, Риковичі, Романівка, Русовичі, Самоволя, Соснина, Стара Лішня, Старий Порицьк, Старосілля, Тишковичі, Топилище, Трубки, Хренів, Шахтарське, Щенятин


Ківерцівський район

Ківерці, Олика, Цумань

Башлики, Берестяне, Бодячів, Борохів, Веснянка, Вишнів, Гайове, Городище, Горянівка, Грем'яче, Дачне, Дерно, Діброва, Дідичі, Дідовичі, Домашів, Дубище, Жабка, Жидичин, Жорнище, Журавичі, Заброди, Завітне, Залісоче, Звірів, Звози, Знамирівка, Кадище, Карпилівка, Клепачів, Клубочин, Конопелька, Котів, Кульчин, Липляни, Липне, Личани, Лички, Метельне, Микове, Мощаниця, Муравище, Небіжка, Носовичі, Одеради, Озеро, Озерце, Олександрія, Омельне, Острів, Пальче, Покащів, Прилуцьке, Путилівка, Ромашківка, Сапогове, Сильне, Скреготівка, Славне, Словатичі, Сокиричі, Ставок, Суськ, Тростянець, Холоневичі, Хопнів, Хорлупи, Хром'яків, Чемерин, Човниця, Яківці, Яромель


Ковельський район

Ковель, Голоби, Люблинець

Арсеновичі, Байківці, Бахів, Битень, Білашів, Білин, Борщівка, Бруховичі, Будище, Великий Порськ, Велицьк, Вербка, Вівчицьк, Волошки, Воля-Ковельська, Воля-Любитівська, Ворона, Гішин, Гончий Брід, Городище, Гредьки, Грив'ятки, Грушівка, Гулівка, Дарівка, Діброва, Довгоноси, Доротище, Дроздні, Дубове, Жмудче, Заріччя, Заячівка, Зелена, Іванівка, Калинівка, Калиновник, Кашівка, Козлиничі, Колодниця, Колодяжне, Красноволя, Краснодуб'я, Кривлин, Кричевичі, Кругель, Кухарі, Лапні, Ломачанка, Луківка, Любитів, Любче, Майдан, Малий Порськ, Мельниця, Мирин, Мислина, Мощена, Новий Мосир, Нові Кошари, Нужель, Облапи, Озерне, Партизанське, Перковичі, Підліси, Підріжжя, Пісочне, Поворськ, Погіньки, Поповичі, Радошин, Рокитниця, Рудка-Миринська, Свидники, Світле, Ситовичі, Сільце, Скулин, Солотвин, Старий Мосир, Старі Кошари, Стеблі, Тойкут, Угли, Уховецьк, Черемошне, Черкаси, Шкурат


Локачинський район

Локачі

Бермешів, Білопіль, Бубнів, Великий Окорськ, Війниця, Вілька-Садівська, Войнин, Гранатів, Губин, Дорогиничі, Журавець, Залужне, Замличі, Запуст, Затурці, Защитів, Заячиці, Зубильне, Квасовиця, Кисилин, Козлів, Колпитів, Конюхи, Коритниця, Кремеш, Крухиничі, Кути, Линів, Малий Окорськ, Маньків, Марковичі, Михайлівка, Міжгір'я, Мовчанів, Низькі Цевеличі, Новий Загорів, Озютичі, Павловичі, Привітне, П'ятикори, Роговичі, Садівські Дубини, Семеринське, Сірнички, Старий Загорів, Твердині, Твориничі, Тумин, Холопичі, Хорів, Цевеличі, Шельвів, Юнівка


Маневицький район

Колки, Маневичі

Бережниця, Боровичі, Будки, Велика Ведмежка, Велика Осниця, Велика Яблунька, Вовчицьк, Галузія, Годомичі, Гораймівка, Городок, Граддя, Градиськ, Грузятин, Гута-Лісівська, Довжиця, Загорівка, Замостя, Заріччя, Калинівка, Кам'януха, Карасин, Козлиничі, Колодії, Комарове, Копилля, Костюхнівка, Красноволя, Криничне, Кукли, Куликовичі, Лишнівка, Лісове, Майдан, Майдан-Липненський, Мала Ведмежка, Мала Осниця, Мала Яблунька, Матейки, Набруска, Нічогівка, Нова Руда, Нові Підцаревичі, Новосілки, Новоукраїнка, Оконськ, Островки, Підгаття, Погулянка, Прилісне, Розничі, Рудка, Рудники, Северинівка, Семки, Серхів, Ситниця, Софіянівка, Старий Чорторийськ, Старосілля, Тельчі, Троянівка, Хряськ, Цміни, Череваха, Черськ, Четвертня, Чорниж


Любомльський район

Любомль, Головне

Бабаці, Бережці, Біличі, Бірки, Боремщина, Борове, Будники, Вербівка, Вигнанка, Вижгів, Високе, Висоцьк, Вишнів, Вишнівка, Вілька-Підгородненська, Глинянка, Городнє, Гороховище, Гуменці, Гупали, Гуща, Заболоття, Забужжя, Замлиння, Заозерне, Запілля, Застав'є, Зачернеччя, Згорани, Коцюри, Красноволя, Крушинець, Куснища, Ладинь, Лисняки, Локутки, Масловець, Машів, Миловань, Мосир, Мшанець, Новоугрузьке, Нудиже, Олеськ, Підгородне, Підлісся, Полапи, Почапи, Приріччя, Пустинка, Римачі, Рогові Смоляри, Руда, Сильне, Скиби, Скрипиця, Сокіл, Старовойтове, Столинські Смоляри, Терехи, Хворостів, Черемошна Воля, Чмикос, Чорноплеси, Штунь, Ясне


Рожищенський район

Рожище, Дубище

Башова, Берегове, Березолуки, Береськ, Бортяхівка, Валер'янівка, Вишеньки, Вітоніж, Вічині, Ворончин, Городині, Дмитрівка, Доросині, Духче, Єлизаветин, Забара, Залісці, Іванівка, Іванчиці, Квітневе, Кияж, Кобче, Копачівка, Корсині, Кременець, Крижівка, Кроватка, Линівка, Літогоща, Луків, Любче, Малинівка, Мильськ, Мирославка, Михайлин, Навіз, Незвір, Немир, Носачевичі, Озденіж, Олександрівка, Оленівка, Олешковичі, Ольганівка, Переспа, Підгірне, Підліски, Пожарки, Раймісто, Романів, Рудка-Козинська, Рудня, Студині, Тихотин, Топільне, Трилісці, Тристень, Тростянка, Ужова, Уляники, Щурин, Яблунівка, Ясенівка


Старовижівський район

Стара Вижівка

Борзова, Брідки, Брунетівка, Буцинь, Галина Воля, Глухи, Грабове, Дубечне, Журавлине, Залюття, Комарове, Кримне, Кукуріки, Лісняки, Любохини, Лютка, Мельники, Мизове, Мильці, Мокре, Ниці, Нова Вижва, Нова Воля, Паридуби, Підсинівка, Поліське, Рокита, Рудка, Рудня, Седлище, Секунь, Сереховичі, Синове, Смідин, Смолярі, Соколище, Солов'ї, Стара Гута, Сукачі, Сьомаки, Текля, Хотивель, Чевель, Черемшанка, Шкроби, Яревище


Турійський район

Луків, Турійськ

Блаженик, Бобли, Вербичне, Відути, Волиця, Гайки, Гаруша, Годовичі, Городилець, Дожва, Дольськ, Дуліби, Задиби, Залісці, Замости, Зілове, Клевецьк, Кличковичі, Клюськ, Комарів, Крать, Кульчин, Купичів, Кустичі, Липа, Літин, Ловища, Маковичі, Миляновичі, Мировичі, Мокрець, Молодівка, Мочалки, Нири, Новий Двір, Новосілки, Обенижі, Овлочин, Озеряни, Окунин, Оса, Осекрів, Осереби, Осьмиговичі, Охотники, Перевали, Перевісся, Пересіка, Поляна, Радовичі, Растів, Ревушки, Руда, Ружин, Свинарин, Селець, Серебряниця, Серкізів, Синявка, Соловичі, Сомин, Ставки, Ставок, Сушибаба, Тагачин, Торговище, Туличів, Тупали, Туричани, Турія, Туровичі, Туропин, Чорніїв, Ягідне


Камінь-Каширський район

Камінь-Каширський


Любешівський район

Любешів


Ратнівський район

Ратне


Шацький район

Шацьк

Відгуки

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Питання

Задати питання про цей товар
Я хотів би не публікувати питання