Меню
Кошик

ALUTECH Луцьк

Купити продукцію ALUTECH в Луцьку
Захисні ролети ALUTECH Classic для вікон і дверей Захисні ролети ALUTECH Classic для вікон і дверей
Код: 000095
Захисні ролети ALUTECH Classic (іншими словами - рольставні) встановлюються на дверні або вікна і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.Серед продукції, що виготовляється - екструдовані і пінозаповненні профілі, кінцеві профілі та направляючі шини, з..
По запиту
Захисні ролети ALUTECH Economy для вікон і дверей Захисні ролети ALUTECH Economy для вікон і дверей
Код: 000096
Захисні ролети ALUTECH Economy (іншими словами - рольставні) встановлюються на дверні або вікна і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.Серед продукції, що виготовляється - екструдовані і пінозаповненні профілі, кінцеві профілі та направляючі шини, з..
По запиту
Ролетні ворота ALUTECH
Код: 000282
Ролетні ворота ALUTECH призначені для установки на прорізи в торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях, а також гаражах. Завдяки компактній конструкції ролетні ворота ідеально підходять для прорізів, де вгорі розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка і ін.). Монтаж Р..
По запиту
Секційні гаражні ворота ALUTECH CLASSIC Секційні гаражні ворота ALUTECH CLASSIC
Код: 000288
Гаражні ворота серії ALUTECH Classic випускають з лакофарбовим покриттям кутових стійок, в нижній частині яких передбачили полімерне підставу для захисту від опадів, талих вод. Ворота Classic часто монтують в отвори більше замовленого розміру (в межах 100 мм по ширині і 50 мм по висоті): д..
По запиту
Секційні гаражні ворота ALUTECH TREND Секційні гаражні ворота ALUTECH TREND
Код: 000289
Гаражні ворота серії ALUTECH Trend випускають з лакофарбовим покриттям кутових стійок, в нижній частині яких передбачили полімерне підставу для захисту від опадів, талих вод. Ворота Trend часто монтують в отвори більше замовленого розміру (в межах 100 мм по ширині і 50 мм по висоті): досить висунути..
По запиту
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ