Меню
Кошик

ISOVER Рівне

Купити продукцію ISOVER в Рівне
ISOVER Cкатна покрівля
Ціна за: рулон Код: 000022
ISOVER Cкатна покрівля - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL, що володіють підвищеною вологостійкістю.Призначений для конструкцій зі складним вологісним режимом експлуатації - скатних покрівель і мансард.Техн..
По запиту
Isover Profi (Ізовер Профі)
Ціна за: рулон Код: 000023
Isover Profi (Ізовер Профі) - спеціальна тепло- і звукоізоляція c посиленою пружністю. Поєднує переваги двох типів матеріалу - рулону і плити. Завдяки підвищеній пружності він щільно стоїть в будь-якому вертикальному і похилому каркасі без додаткових кріплень, не сповзаючи і не випадаючи, а низька т..
По запиту
ISOVER ВентФасад Моно
Ціна за: рулон Код: 000024
ISOVER ВентФасад Моно - одношарове рішення для вентильованих фасадів.Застосовує в якості теплоізоляційного шару при одношарової теплоізоляції без обмежень. Можливо виробництво зі скловолокном.Переваги ISOVER ВентФасад Моно:Виключає можливість «повітряних кишень»Зниження кількості кріплення в 2 разиВ..
По запиту
ISOVER ВентФасад Оптима
Ціна за: рулон Код: 000025
ISOVER ВентФасад Оптима - одношарове рішення для вентильованих фасадів. Для будівель до 4-х поверхів.Матеріали на основі скловолокна ISOVER Вентфасади відповідають найвищим вимогам, які пред'являються до фасадних матеріалів:Низький коефіцієнт теплопровідності λ 10 = 0,032 Вт/(м•K) забезпечує максима..
По запиту
ISOVER Звуко Захист
Ціна за: рулон Код: 000036
Значно знижує рівень шуму в приміщенні: до 62 дБ.ISOVER Звуко Захист - легкі звукопоглинаючі плити з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Довгі тонкі волокна тісно сплетені один з одним і створюють однорідну відкриту струк..
По запиту
ISOVER Каркас-М40
Ціна за: рулон Код: 000037
ISOVER Каркас-М40 - оптимальне рішення для більшості будівель! Застосовують для тепло- і звукоізоляції перегородок, каркасних конструкцій, підлог по лагам, сендвіч-панелей поелементної збірки, в покрівельних покриттях з металевого профнастилу.Переваги ISOVER Каркас-М40:Встановлюється враспор без крі..
По запиту
ISOVER Класік Еко
Ціна за: рулон Код: 000038
Мінеральної вата ISOVER Класік Еко - полегшена тепло- і звукоізоляція. Легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією TEL. Полегшена тепло- і звукоізоляція для бюджетних рішень в приватному домобудівництві. Призначений для конструкцій, де ..
По запиту
ISOVER Сауна
Ціна за: рулон Код: 000039
ISOVER Сауна спеціально розроблений для саун і лазень. Теплоізоляція і паробар'єр в одному рулоні! З фольгою для пароізоляції. Легкі рулони з мінеральної вати на основі скловолокна вищої якості, вироблені за запатентованою технологією волокноутворення TEL, з покриттям з полірованої алюмінієвої фольг..
По запиту
ISOVER Штукатурний Фасад
Ціна за: рулон Код: 000026
ISOVER Штукатурний Фасад - теплоізоляція і основа для тонкого штукатурного шару в системах фасадної ізоляції. Жорсткий матеріал на основі скловолокна для фасадів з тонким штукатурним шаром.Завдяки невеликій вазі матеріалу і оптимальних розмірів плит значно полегшується процес монтажу теплоізоляції. ..
По запиту
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ