Меню
Кошик

Edinger А6

Edinger А6
Збережіть зараз, щоб не шукати потім
Edinger А6

ціна

7260.00грн.
***Уточніть ціну безпосередньо в ДЕНЬ замовлення, тому що взавтра ціна може подорощати на Edinger А6

Edinger A6 - надійний побутовой електропривод для воріт

Автоматика Edinger A6 - це бюджетна за ціною, але багатофункціональна і надійна за якістю система для не надто великих воріт побутового призначення. Мотор на 200 Вт і металевий редуктор дозволяють техніці справлятися з воротами до 500-600 кг на воротах до 5 м з урахуванням нашого клімату. Проста в налаштуванні, зручна в експлуатації, довговічна, безвідмовна автоматика, придатна для самостійної установки.

Цей привід відноситься до рекомендованої нами автоматики, в якій ми повністю упевнені. Тому ми надаємо розширений сервіс з цією моделлю: 

 • Ви можете забрати техніку з нашого магазину в Луцьку або замовити доставку по Україні, а ми оперативно відправимо замовлення до зручного відділення компанії-вантажопервізника.
 • Оплата здійснюється при отриманні, так що є можливість переконатися в цілісності і повноті комплектації. 

 

Особливості мотор-редуктора моделі

Силова частина приводу представлена саме мотор-редуктором. Від них залежить, на які навантаження розрахований привід, з чим він в змозі впоратися, який режим роботи підтримує.

Двигун тут йде на 200 Вт, але це реальні цифри. Вимір на холостому ходу показав 197 Вт, під навантаженням потужність зросте. Це говорить про те, що вказані саме робочі дані, на які і можна розраховувати.

 

 
Edinger А6

 

Річ у тім, що нерідко вказують максимально досяжні цифри (теоретично, пікові), а на практиці замість 150-200 Вт можна виявити значно менше сотні. Такі движки підійдуть хіба що в теплих країнах на дуже легких воротах. З нашими великими стулками, зимовим обмерзанням і примерзанням їм не впоратися. А ось реальні 200 Вт – це вже потужність, гідна уваги.

По своїй будові цей мотор є асинхронним безщітковим двигуном. Простота і надійність, відсутність зайвого зносу. Тим більше що обмотки тут мідні, стійкіші до перевантажень в порівнянні з алюмінієвими сплавами. Додатково передбачена наявність термодатчика, який не допустить перегрівання двигуна.

 

Edinger А6Вал двигуна закінчується сталевим черв'яком.

 

 

Edinger А6 А ось внутрішня шестерня тут йде бронзова. Подібний вибір не випадковий: в парі сталь-бронза коефіцієнт тертя дуже низький, тобто знос також буде мінімально можливим.

 

 

Edinger А6

Так що металевий редуктор, і тим більше поєднання сталі з бронзою – це величезний плюс моделі Edinger A6. Вали виконані із сталі. Якісний підшипник дозволяє не втрачати обороти двигуна «по дорозі».

 

 

Edinger А6

Навіть резинометалічні сальники на вторинному валу передбачені, щоб захистити механізм від зайвих вологи і абразивних часток. А ось мастило поверхонь, що труться, підібране з розумом – силіконова низькотемпературна, яка взимку зберігає відмінні змащуючі властивості.

 

 

Зовнішня шестерня виконана із сталі – звичайна практика для відкатних моделей.

 

Edinger А6

 

 

Розміщується редуктор усередині корпусу, відлитого з якісного алюмінієвого сплаву. Для кожного елементу його посадочне місце ретельно підготовлене. Навіть з часом не очікується деформація, руйнування корозією і інші причини зміщення або ушкодження механізму.

 

Edinger А6До речі, порошкове покриття корпусу також є надійним і довговічним. А кришка виконана з міцного пластика. Дизайн в цілому привабливий, сучасний, в класичних сірих тонах.

 

Edinger А6

 

Результати тестування можливостей механізму

Звичайно, якщо порівнювати габарити вузлів у Edinger A6 і улюбленого нами Miller Technics 1000, то новинка явно програє в розмірах. Але і відноситься МТ 1000 до напівпромислової техніки, розрахованої на частіше відкривання і навантаження в 1,5-2 рази вище, що необхідно далеко не усім в приватних будинках. А тому і переплачувати за такі можливості всім і кожному зовсім не обов'язково. Невеликі легкі ворота на малій фурнітурі – цілком підійде Edinger A6, трохи важчі – можна розглянути Edinger A8 з більш високою потужністю.

Але все таки на початковому етапі у нас виникли сумніви з приводу витривалості моделі, оскільки до хорошого звикаєш швидко, а техніка Міллера Технікс і Ротеллі виглядає куди як солідніше. Так що було прийнято рішення підключити Едінгер до випробувального стенду. Приводу належало переміщати бетонний блок вагою майже тонна по спеціальних рейках. Запуск здійснюється з періодичністю разів в 100 секунд, так що в добу виходить 24 години * 60 хв. * 60 з / 100 з = 864 маневру. За місяць набігає 25920 маневрів.

Цей привід вже практично півроку працює в подібному режимі. І доки не вийшов з ладу, не проявляє ознак надмірного зносу і втоми.

 

 

Edinger А6

 

Якщо уявити, що автомобіль уранці виїжджає, увечері повертається, тобто витрачається 4 маневри в день, то кожен місяць на стенді в реальності буде як 25920 маневрів / 4 = 6480 діб / 365 днів = 17 років і 9 місяців. За півроку набігає відповідність століттю побутового застосування. І це дійсно вражає. Особливо з урахуванням того, що багато інших приводів навіть відомих виробників трималися в подібних умовах від декількох днів до декількох тижнів.

Так що витривалості цієї моделі можуть позаздрити більшість іменитих приводів. А для користувачів подібне випробування служить підтвердженням надійності і безвідмовності техніки.

 

Поліпшена система магнітних кінцевих вимикачів

Зупинка двигуна в приводах для відкатних воріт йде по команді від кінцевих вимикачів. Ця система складається з пари кронштейнів на зубчастій рейці, які в певний момент підходять до датчика в самому приводі і подають сигнал про кінець маневру. Кінцевики бувають механічними і магнітними.

У Edinger A6 використовується більш безвідмовна магнітна система, причому з поліпшеними кронштейнами. Розберемося, чому це служить аргументом на користь вибору цієї моделі.

Не секрет, що для нашого клімату приводи з механічними кінцевиками купувати нераціонально. Зимою кнопки з пружиною відігрівати доведеться і зубчасту рейку регулярно чистити, щоб сніг або лід на ній замість кронштейнів на датчик не натискали. Та і сама пружина з кнопками схильні до зносу і можуть зламатися.

 

Edinger А6

 

У магнітній системі зовнішні чинники вплинути на роботу не можуть, оскільки контакти поміщені в колбу з інертним газом і реагують тільки на магнітне поле кронштейнів. Так що привід точно знатиме місце зупинки і взимку, і літом без яких-небудь танців з бубном навколо нього.

 

 

Edinger А6

 

 

Особливої уваги вимагають самі магніти модельного ряду Едінгер. Є у них декілька корисних інновацій в порівнянні з аналогами.

Edinger А6

 

 • Магніти подовжені, що дозволяє краще контактувати з датчиком.
 • Магніти з кріпильним болтом і пластиковим корпусом виконані у вигляді єдиної деталі, що не допускає випадання елементу з основи.
 • Кронштейн кріплення виконаний із сталі 3 мм завтовшки, тому потрібно дуже постаратися, щоб збити його. Про випадкову поломку і падіння, як буває з пластиковими кріпленнями, взагалі не може бути мови.

 

Edinger А6

 

Є довгастий паз, що дозволяє регулювати магніт по горизонталі. Це дозволить без проблем прикрутити кінцевик навіть в районі кріплення бобышки самої зубчастої рейки : досить поставити кронштейн поруч і змістити магніт, щоб він виявився над бонкой.

Не варто лякатися відсутності вертикального регулювання. Можливість змінити висоту потрібна тільки для універсальних елементів, які використовуються для різних моделей. Там потрібно підлаштовувати положення кронштейна для взаємодії з кожним герконом. Тут же все вивірено і налагоджено для приводів Едінгер, зміни просто не знадобляться.

 

Розблокування

Черв'ячна передача – найбільш ефективна і надійна. Додатково вона забезпечує блокування приводу. Це означає, що працюючий привід рухає стулку, а непрацюючий служить своєрідним замком, що не дозволяє зрушити ворота вручну. За відсутності живлення привід переводиться в ручний режим за допомогою механізму розблокування.

У Edinger A6 застосовується традиційний механізм, коли підпружинений шток усередині валу редуктора підтискає зчеплення з черв'ячним колесом. Висунений шток робить зовнішню шестерню незалежною від двигуна, а значить вона дістає можливість обертатися при відключеному приводі. Стулку можна зрушувати вручну.

 

Edinger А6

 

Управляти механізмом розблокування максимально просто. На лицьовій стороні приводу є замочна щілина. У неї вставляється ключ з комплекту автоматики, обертається, після чого рукоять механізму можна висунути. Це нагадує відкриті дверці. У такому положенні привід якраз розблокований. Щоб повернути автоматичний режим, ручка засовується, замок закривається, а сама стулка трохи зрушується до спрацьовування зчеплення.

Edinger А6

 

 

Особливістю моделі Edinger A6 є те, що рукоять тут виконана не з пластика, а з алюмінію. Таке виконання набагато надійніше і довговічніше.

 

Особливості блоку управління

Управління усією системою йде завдяки електронній платі. У ній закладена програма дій, вона отримує і аналізує сигнали від усіх пристроїв, включає і відключає двигун і аксесуари, в ній можна задати персональні налаштування і активувати потрібні можливості. А ось скільки цих можливостей закладені – залежить від моделі автоматики.

 

Edinger А6

 

 

Є дуже «круті» дорогі моделі, але з явно зайвими функціями. Як правило, без фахівця їх не налаштуєш, помилитися в параметрах легко, а діагностика і ремонт виявляються складними і дорогими. Занадто спрощені з найнеобхіднішим мінімумом. Ну а у Edinger A6 якраз золота середина – оптимальні індивідуальні налаштування при дуже простій і надійній платі.

 

Планка Dip-перемикачів дозволяє включати такі можливості:

 • плавний старт;
 • уповільнення перед зупинкою;
 • вибір між миганням і світінням сигнальної лампи;
 • автоматичний режим роботи;
 • електрогальмо, причому окремо на відкривання і закривання;
 • активація фотоелементів;
 • включення кнопки «Стоп».

Налаштування зусилля приводу ведеться за допомогою резистора, дозволяючи виконувати плавне регулювання. Іншим резистором можна задати потрібну паузу перед автозакриванням при необхідності.

 

Edinger А6

 

Як бачимо, роботу системи дійсно можна налаштувати індивідуально. Плавний старт і уповільнення забезпечують більше щадний режим роботи. Але перемикач дозволяє легко замінити повільний розгін на різкий ривок на зиму, щоб зривати з місця ворота, що примерзнули. Електрогальмо діє у вигляді короткочасного реверсу після спрацьовування кінцевиків, зупиняючи стулку набагато точніше, без руху за інерцією. І дуже зручно управляти підключенням облаштувань безпеки за допомогою перемикання важеля, а не міняти дроти пристроїв на тимчасові перемички при будь-яких неполадках, діагностиці і тимчасовому відключенні.

Час роботи прописується автоматично при запуску тестового циклу спеціальною кнопкою. Це служить додатковою страховкою для приводу, щоб у разі форс-мажору двигун не працював занадто довго, а відключився за часом.

Якщо розглядати положення блоку управління в корпусі приводу, то застосовується оптимальна вертикальна установка. Це не дасть можливості конденсату потрапляти на плату, а також скупчуватися на її поверхні небезпечному шару пилу.

Edinger А6

 

 

 

Ще одним нововведенням є верхнє положення контактів підключення. Знімні клеми є і у інших моделей, але при нижньому розташуванні їх на платі складно розглянути, що ж куди точно потрібно підвести. При розміщенні згори і великих детальних підписах процес підключення значно спрощується.

 

Взагалі слід зауважити, що на платі елементи розташовані зручно, усі елементи налаштування і діагностики підписані. Передбачена наявність світлодіодів, по яких можна робити діагностику роботи. Так що з такою платою розібратися не складе труднощів, особливо за наявності детальних інструкцій.

 

Комплектація Edinger A6

Автоматична система має на увазі наявність декількох пристроїв, що забезпечують відкривання і закривання воріт по команді. Основою є привід, але одного його все ж недостатньо. Є ряд обов'язкових елементів, а також широкий вибір додаткових аксесуарів.

У мінімальній комплектації моделі Edinger A6 йдуть:

електропривод (блок управління вбудований);

 

Edinger А6

 

2 магнітні кінцевики;

 

Edinger А6

 

монтажна основа;

 

Edinger А6

 

 

 

кріпильні елементи;

3 ключі розблокування;

 

Edinger А6

 

1 пульт управління;

 

Edinger А6

 

4 м зубчастої рейки.

 

Edinger А6

 

Все окрім рейки запаковано у брендову коробку.

 

Edinger А6

 

Варто відмітити, що на проїзди ширше 3 м необхідно купувати додаткові ланки зубчастої рейки. Можна замовити більше пультів або ж додаткове облаштування управління – кнопку, ключ-кнопку, GSM- модуль як аксесуари до мінімального набору.

На практиці настійно рекомендується придбати ще сигнальну лампу і комплект фотоелементів, які забезпечують безпеку роботи системи. Лампа підвищує увагу оточення, попереджаючи про роботу механізму. Фотоелементи при закриванні стулки перевіряють, щоб хтось або щось не потрапило під удар воротами, у разі потреби міняють хід на зворотний щоб уникнути зіткнення.

Висновки

Привід Edinger A6 – побутова модель відкатної автоматики потужністю 200 Вт на стулки до 500-600 кг вагою на малій фурнітурі.

Відрізняється міцним продуманим механізмом з металевим редуктором, розблокуванням з алюмінієвою рукояттю, магнітною системою кінцевиків з вдосконаленими кронштейнами. Придатний для нашого клімату.

Блок управління забезпечує розширену, але не роздуту функціональність. Проста в налаштуванні, наочна і надійна плата.

Чесна ціна. Потужність двигуна і габарити редуктора поступаються провідним моделям, але міцність і надійність залишаються на високому рівні. У своєму ж класі така модель буде однією з кращих.

Відсутність ризиків. Передоплата відсутня. Сплатити замовлення і доставку можна в пункті отримання – зручному відділенні транспортної компанії. Доступне самовивезення із складу в Києві.

Модель придатна для установки своїми руками, забезпечена детальними інструкціями. Є можливість отримати консультацію нашого фахівця по телефону з питань монтажу, налаштування або експлуатації.

Обслуговування по гарантії, а також діагностика, ремонт, постачання запчастинами і додатковими аксесуарами і так далі ведеться нашим сервісним центром.

Інформація
Категорія Ворота відкатні
Підкатегорія Автоматика для відкатних воріт
Технічні характеристики
Інтенсивність роботи, % 30
Вага 11
Вага воріт, кг 600
Електроживлення, В 220
Потужність, Вт 200
Швидкість відкриття, м/хв 9
Виробник
Країна Китай

Варіанти доставки матеріалів:

 1. Нашим автотранспортом
  • Доставка бесплатна в м. Луцьк,
  • Доставка платна, якщо товар доставляється з другого регіону (товари під замовлення).
 2. Транспортні компанії
  • по тарифам компаній перевізників


Монтажні роботи:

Волинська область

Луцький район

Луцьк, Рокині, Торчин

Антонівка, Баїв, Баківці, Барвінок, Білосток, Боголюби, Богушівка, Боратин, Ботин, Брище, Буків, Буяни, Великий Омеляник, Вербаїв, Верхи, Верхівка, Веселе, Вигуричі, Вікторяни, Воротнів, Воютин, Всеволодівка, Гаразджа, Гать, Гірка Полонка, Голишів, Горзвин, Городище, Городище, Городок, Григоровичі, Дубичанське, Заболотці, Забороль, Зміїнець, Княгининок, Коршів, Коршовець, Кошів, Крупа, Лаврів, Липини, Лище, Лучиці, Мартинівка, Милушин, Милуші, Михайлівка, Моташівка, Мстишин, Несвіч, Новокотів, Новостав, Одеради, Оздів, Озеряни, Олександрівка, Охотин, Підгайці, Піддубці, Полонка, Промінь, Радомишль, Ратнів, Рованці, Романів, Романівка, Садів, Сарнівка, Сирники, Смолигів, Струмівка, Суховоля, Сьомаки, Тарасове, Тертки, Усичі, Усичівські Будки, Хорохорин, Цеперів, Чаруків, Чорний Ліс, Шепель


Володимир-Волинський район

Володимир-Волинський, Устилуг

Амбуків, Бегета, Березовичі, Білин, Бобичі, Бубнів, Верба, Володимирівка, Воля-Свійчівська, Ворчин, Вощатин, Галинівка, Гевин, Горичів, Дарницьке, Дігтів, Житані, Заболоття, Залужжя, Заріччя, Зимне, Зоря, Ізов, Кладнів, Когильне, Коритниця, Красностав, Ласків, Ліски, Лудин, Льотниче, Людмильпіль, Марія-Воля, Маркелівка, Маркостав, Микитичі, Микуличі, Міжлісся, Нехвороща, Новини, Новосілки, Овадне, Октавин, Орані, Острівок, Охнівка, Пархоменкове, Писарева Воля, Підгайці, Полум'яне, Поничів, П'ятидні, Рогожани, Рокитниця, Русів, Руснів, Свійчів, Селець, Селіски, Стенжаричі, Сусваль, Суходоли, Тростянка, Турівка, Фалемичі, Федорівка, Хворостів, Хмелів, Хмелівка, Хобултова, Хотячів, Хрипаличі, Черчичі, Чесний Хрест, Чорників, Шистів, Яковичі


Нововолинськ, Благодатне


Горохівський район

Берестечко, Горохів, Мар'янівка, Сенкевичівка

Антонівка, Бережанка, Бистровиця, Богунівка, Борисковичі, Борочиче, Брани, Бужани, Буркачі, Ватин, Ватинець, Вільхівка, Волиця-Дружкопільська, Волиця-Лобачівська, Галичани, Гектари, Горішнє, Гумнище, Десятина, Диковини, Діброва, Довгів, Дубова Корчма, Жабче, Жуковець, Журавники, Загаї, Звиняче, Зелене, Зеленолужне, Іванівка, Квасів, Ковбань, Козятин, Колмів, Колодеже, Красів, Крижова, Кумовище, Кутрів, Лемешів, Липа, Лобачівка, Марковичі, Маруся, Мерва, Мирків, Мирне, Мислині, Михлин, Наталин, Ниви-Губинські, Новий Зборишів, Новосілки, Новостав, Озерці, Охлопів, Ощів, Перемиль, Печихвости, Пильгани, Підбереззя, Пірванче, Полюхне, Пустомити, Рачин, Ржищів, Сергіївка, Сільце, Скабарівщина, Скірче, Скобелка, Скригове, Смолява, Софіївка, Старики, Старостав, Стрільче, Терешківці, Угринів, Уманці, Хмельницьке, Холонів, Цегів, Широке, Шклинь, Ярівка


Іваничівський район

Іваничі

Біличі, Бортнів, Будятичі, Бужанка, Бужковичі, Верхнів, Волиця, Волиця-Морозовицька, Грибовиця, Грушів, Гряди, Долинка, Древині, Жашковичі, Заболотці, Завидів, Заставне, Іванів, Іванівка, Клопочин, Колона, Космівка, Кречів, Кропивщина, Лежниця, Литовеж, Лугове, Луковичі, Менчичі, Милятин, Михалє, Мишів, Млинище, Мовники, Морозовичі, Низкиничі, Нова Лішня, Орищі, Осмиловичі, Павлівка, Переславичі, Петрове, Поромів, Радовичі, Риковичі, Романівка, Русовичі, Самоволя, Соснина, Стара Лішня, Старий Порицьк, Старосілля, Тишковичі, Топилище, Трубки, Хренів, Шахтарське, Щенятин


Ківерцівський район

Ківерці, Олика, Цумань

Башлики, Берестяне, Бодячів, Борохів, Веснянка, Вишнів, Гайове, Городище, Горянівка, Грем'яче, Дачне, Дерно, Діброва, Дідичі, Дідовичі, Домашів, Дубище, Жабка, Жидичин, Жорнище, Журавичі, Заброди, Завітне, Залісоче, Звірів, Звози, Знамирівка, Кадище, Карпилівка, Клепачів, Клубочин, Конопелька, Котів, Кульчин, Липляни, Липне, Личани, Лички, Метельне, Микове, Мощаниця, Муравище, Небіжка, Носовичі, Одеради, Озеро, Озерце, Олександрія, Омельне, Острів, Пальче, Покащів, Прилуцьке, Путилівка, Ромашківка, Сапогове, Сильне, Скреготівка, Славне, Словатичі, Сокиричі, Ставок, Суськ, Тростянець, Холоневичі, Хопнів, Хорлупи, Хром'яків, Чемерин, Човниця, Яківці, Яромель


Ковельський район

Ковель, Голоби, Люблинець

Арсеновичі, Байківці, Бахів, Битень, Білашів, Білин, Борщівка, Бруховичі, Будище, Великий Порськ, Велицьк, Вербка, Вівчицьк, Волошки, Воля-Ковельська, Воля-Любитівська, Ворона, Гішин, Гончий Брід, Городище, Гредьки, Грив'ятки, Грушівка, Гулівка, Дарівка, Діброва, Довгоноси, Доротище, Дроздні, Дубове, Жмудче, Заріччя, Заячівка, Зелена, Іванівка, Калинівка, Калиновник, Кашівка, Козлиничі, Колодниця, Колодяжне, Красноволя, Краснодуб'я, Кривлин, Кричевичі, Кругель, Кухарі, Лапні, Ломачанка, Луківка, Любитів, Любче, Майдан, Малий Порськ, Мельниця, Мирин, Мислина, Мощена, Новий Мосир, Нові Кошари, Нужель, Облапи, Озерне, Партизанське, Перковичі, Підліси, Підріжжя, Пісочне, Поворськ, Погіньки, Поповичі, Радошин, Рокитниця, Рудка-Миринська, Свидники, Світле, Ситовичі, Сільце, Скулин, Солотвин, Старий Мосир, Старі Кошари, Стеблі, Тойкут, Угли, Уховецьк, Черемошне, Черкаси, Шкурат


Локачинський район

Локачі

Бермешів, Білопіль, Бубнів, Великий Окорськ, Війниця, Вілька-Садівська, Войнин, Гранатів, Губин, Дорогиничі, Журавець, Залужне, Замличі, Запуст, Затурці, Защитів, Заячиці, Зубильне, Квасовиця, Кисилин, Козлів, Колпитів, Конюхи, Коритниця, Кремеш, Крухиничі, Кути, Линів, Малий Окорськ, Маньків, Марковичі, Михайлівка, Міжгір'я, Мовчанів, Низькі Цевеличі, Новий Загорів, Озютичі, Павловичі, Привітне, П'ятикори, Роговичі, Садівські Дубини, Семеринське, Сірнички, Старий Загорів, Твердині, Твориничі, Тумин, Холопичі, Хорів, Цевеличі, Шельвів, Юнівка


Маневицький район

Колки, Маневичі

Бережниця, Боровичі, Будки, Велика Ведмежка, Велика Осниця, Велика Яблунька, Вовчицьк, Галузія, Годомичі, Гораймівка, Городок, Граддя, Градиськ, Грузятин, Гута-Лісівська, Довжиця, Загорівка, Замостя, Заріччя, Калинівка, Кам'януха, Карасин, Козлиничі, Колодії, Комарове, Копилля, Костюхнівка, Красноволя, Криничне, Кукли, Куликовичі, Лишнівка, Лісове, Майдан, Майдан-Липненський, Мала Ведмежка, Мала Осниця, Мала Яблунька, Матейки, Набруска, Нічогівка, Нова Руда, Нові Підцаревичі, Новосілки, Новоукраїнка, Оконськ, Островки, Підгаття, Погулянка, Прилісне, Розничі, Рудка, Рудники, Северинівка, Семки, Серхів, Ситниця, Софіянівка, Старий Чорторийськ, Старосілля, Тельчі, Троянівка, Хряськ, Цміни, Череваха, Черськ, Четвертня, Чорниж


Любомльський район

Любомль, Головне

Бабаці, Бережці, Біличі, Бірки, Боремщина, Борове, Будники, Вербівка, Вигнанка, Вижгів, Високе, Висоцьк, Вишнів, Вишнівка, Вілька-Підгородненська, Глинянка, Городнє, Гороховище, Гуменці, Гупали, Гуща, Заболоття, Забужжя, Замлиння, Заозерне, Запілля, Застав'є, Зачернеччя, Згорани, Коцюри, Красноволя, Крушинець, Куснища, Ладинь, Лисняки, Локутки, Масловець, Машів, Миловань, Мосир, Мшанець, Новоугрузьке, Нудиже, Олеськ, Підгородне, Підлісся, Полапи, Почапи, Приріччя, Пустинка, Римачі, Рогові Смоляри, Руда, Сильне, Скиби, Скрипиця, Сокіл, Старовойтове, Столинські Смоляри, Терехи, Хворостів, Черемошна Воля, Чмикос, Чорноплеси, Штунь, Ясне


Рожищенський район

Рожище, Дубище

Башова, Берегове, Березолуки, Береськ, Бортяхівка, Валер'янівка, Вишеньки, Вітоніж, Вічині, Ворончин, Городині, Дмитрівка, Доросині, Духче, Єлизаветин, Забара, Залісці, Іванівка, Іванчиці, Квітневе, Кияж, Кобче, Копачівка, Корсині, Кременець, Крижівка, Кроватка, Линівка, Літогоща, Луків, Любче, Малинівка, Мильськ, Мирославка, Михайлин, Навіз, Незвір, Немир, Носачевичі, Озденіж, Олександрівка, Оленівка, Олешковичі, Ольганівка, Переспа, Підгірне, Підліски, Пожарки, Раймісто, Романів, Рудка-Козинська, Рудня, Студині, Тихотин, Топільне, Трилісці, Тристень, Тростянка, Ужова, Уляники, Щурин, Яблунівка, Ясенівка


Старовижівський район

Стара Вижівка

Борзова, Брідки, Брунетівка, Буцинь, Галина Воля, Глухи, Грабове, Дубечне, Журавлине, Залюття, Комарове, Кримне, Кукуріки, Лісняки, Любохини, Лютка, Мельники, Мизове, Мильці, Мокре, Ниці, Нова Вижва, Нова Воля, Паридуби, Підсинівка, Поліське, Рокита, Рудка, Рудня, Седлище, Секунь, Сереховичі, Синове, Смідин, Смолярі, Соколище, Солов'ї, Стара Гута, Сукачі, Сьомаки, Текля, Хотивель, Чевель, Черемшанка, Шкроби, Яревище


Турійський район

Луків, Турійськ

Блаженик, Бобли, Вербичне, Відути, Волиця, Гайки, Гаруша, Годовичі, Городилець, Дожва, Дольськ, Дуліби, Задиби, Залісці, Замости, Зілове, Клевецьк, Кличковичі, Клюськ, Комарів, Крать, Кульчин, Купичів, Кустичі, Липа, Літин, Ловища, Маковичі, Миляновичі, Мировичі, Мокрець, Молодівка, Мочалки, Нири, Новий Двір, Новосілки, Обенижі, Овлочин, Озеряни, Окунин, Оса, Осекрів, Осереби, Осьмиговичі, Охотники, Перевали, Перевісся, Пересіка, Поляна, Радовичі, Растів, Ревушки, Руда, Ружин, Свинарин, Селець, Серебряниця, Серкізів, Синявка, Соловичі, Сомин, Ставки, Ставок, Сушибаба, Тагачин, Торговище, Туличів, Тупали, Туричани, Турія, Туровичі, Туропин, Чорніїв, Ягідне


Камінь-Каширський район

Камінь-Каширський


Любешівський район

Любешів


Ратнівський район

Ратне


Шацький район

Шацьк

Відгуки
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Питання
Задати питання про цей товар
Я хотів би не публікувати питання