Меню
Кошик

Металопрофіль для паркану - Рівне

У компанії «Budtraffic» можна купити оптом чи вроздріб профнастил для паркану в листах виготовлений за індивідуальними параметрами на замовлення. Виготовлення за розмірами замовника - протягом 2-3 днів. 

Металопрофіль для огорожі - це профільований лист з оцинкованої сталі з полімерним покриттям для захисту від природних впливів і збільшення терміну служби, а також надання листам естетичного вигляду.


Види профнастилу для огорожі

Металопрофіль для паркану Рівне

Т7

Металопрофіль для паркану ціна Рівне

Т12

Металопрофіль для паркану купити Рівне

Т18


Ціни на металопрофіль для паркану в компанії «Budtraffic»

Компанія «Budtraffic» пропонує металопрофіль для забору за ціною від 103 грн./м.кв. Визначившись з видом продукції, розрахуйте ціну та необхідну кількість металопрофілю. Ціна профнастилу для забору за лист при оптовій закупівлі розраховується, враховуючи індивідуальні знижки.


Доставка профнастилу на паркан

При покупці профнастилу з добірними елементами (п-ланку для профнастилу, саморізи, парапет) на суму від 15 000 грн. - безкоштовна доставка по м. Рівне.

Доставка платна по Рівненській області (Здолбунів, Дубно, Вараш, Костопіль, Сарни, Володимирець, Клевань, Острог, Гоща, Дубровиця, Рокитне, Радивилів, Броди)


Перейти в розділ "Профнастил" і подивитися всі доступні види

Related Tags: Профнастил металопрофіль Дубно, Профнастил металопрофіль Здолбунів, Профнастил металопрофіль Вараш, Профнастил металопрофіль Костопіль, Профнастил металопрофіль Сарни, Профнастил металопрофіль Володимирець, Профнастил металопрофіль Клевань, Профнастил металопрофіль Кременець, Профнастил металопрофіль Дубровиця, Рокитне, Профнастил металопрофіль Гоща, Профнастил металопрофіль Славута, Нетішин, Острог, Профнастил металопрофіль Шепетівка, Ізяслав, Профнастил на гараж, Профнастил стіновий, Профнастил для ангара, Металопрофіль для даху, Металопрофіль на альтанку, Металопрофіль для підшивки даху, Металопрофіль Т7, Металопрофіль Т12, Металопрофіль Т18, Покрівельні роботи в Сарнах, Покрівельні роботи в Здолбунів, Покрівельні роботи Дубно, Покрівельні роботи Вараш, Покрівельні роботи Костопіль, Покрівельні роботи Володимирець, Покрівельні роботи Клевань, Покрівельні роботи Дубровиця, Рокитне, Покрівельні роботи Почаїв, Радивилів, Броди, Покрівельні роботи Кременець, Покрівельні роботи Гоща, Профнастил металопрофіль Почаїв, Радивилів, Броди, Металопрофіль Т15