Меню
Кошик

SSAB Рівне

Купити продукцію SSAB в Рівне
Металочерепиця Diament SSAB (Швеція) Металочерепиця Diament SSAB (Швеція)
Ціна за: м² Код: 000179
Металочерепиця Diament SSAB (Швеція)Шведская металочерепиця Diament (Діамант) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 275 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю Diament до преміум класу, так як щільність цинкового покр..
190.00грн
Металочерепиця JASPIS SSAB (Швеція) Металочерепиця JASPIS SSAB (Швеція)
Ціна за: м² Код: 000171
Металочерепиця JASPIS SSAB (Швеція)Шведская металочерепиця JASPIS (Яспіс) виготовляється з полімерного листа товщиною 0,5 мм, і покровом цинку, який коливається в межах 275 гр на один квадратний метр. Це дозволяє зарахувати металочерепицю JASPIS до преміум класу, так як щільність цинкового покриву є..
192.00грн
Металочерепиця POLA SSAB (Швеція) Металочерепиця POLA SSAB (Швеція)
Ціна за: м² Код: 000188
Металочерепиця POLA SSAB (Швеція)Особливістю металочерепиці POLA SSAB (Швеція) - є додаткові поглиблення (ребра), які забезпечують підвищену жорсткість листа. Коштувати також відзначити збільшену корисну ширину, що дозволяє їй бути більш економічною. Виразний зовнішній вигляд не залишить нікого байд..
189.00грн
Металочерепиця Альпіна SSAB (Швеція) Металочерепиця Альпіна SSAB (Швеція)
Ціна за: м² Код: 000195
Металочерепиця Альпіна SSAB (Швеция)Металочерепиця Альпіна виробляється з високоякісного металу з підвищеною жорсткістю. Сировиною для продукції є високоякісний метал з вмістом цинку 275гр /м2 європейського виробника стали SSAB (Швеція). Це підвищує опір покрівлі вітровим, сніговим і температурних н..
204.00грн
Модульна металочерепиця POLA SSAB (Швеція) Модульна металочерепиця POLA SSAB (Швеція)
Ціна за: модуль Код: 000206
Модульна металочерепиця POLA SSAB (Швеція)Особливістю модульної металочерепиці POLA SSAB - є додаткові поглиблення (ребра), які забезпечують підвищену жорсткість листа. Коштувати також відзначити збільшену корисну ширину, що дозволяє їй бути більш економічною. Виразний зовнішній вигляд не залишить н..
205.00грн
Модульна металочерепиця Альпіна Z-lock SSAB (Швеція) Модульна металочерепиця Альпіна Z-lock SSAB (Швеція)
Ціна за: модуль Код: 000210
Модульна металочерепиця Альпіна Z-lock SSAB (Швеція)Шведська модульна металочерепиця Альпіна Z-lock (прихований замок) поєднала в собі тільки найкращі якості металочерепиці. Вона стійка до морозу, міцна і екологічно чиста. Таким чином, як і черепицю, її просто поєднувати з метою різних типів покріве..
205.00грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ