Меню
Кошик

Ruukki Рівне

Купити продукцію Ruukki в Рівне
Ruukki CLASSIC A Ruukki CLASSIC A
Ціна за: м² Код: 000054
Металочерепиця Ruukki CLASSIC ACLASSIC A - ГАРНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ Classic® A (Класик) – це фальцева покрівля має сучасний і стильний вигляд. Вона проста, зручна і має прекрасні зовнішні характеристики. Технічна інформаціяВисота фальца32 ммКорисна ширина475 ммЗагальна ширина505 ммМ..
По запиту
Ruukki CLASSIC B Ruukki CLASSIC B
Ціна за: м² Код: 000055
Металочерепиця Ruukki CLASSIC BRuukki CLASSIC B - Відмінна якість за доступною ціноюClassic B (Класик Б) – це фальцева покрівля має сучасний і стильний вигляд. Вона проста, зручна і має прекрасні зовнішні характеристики.Технічна інформаціяВисота фальца32 ммКорисна ширина475 ммЗагальна ширина505 ммМа..
По запиту
Ruukki CLASSIC C Ruukki CLASSIC C
Ціна за: м² Код: 000056
Металочерепиця Ruukki CLASSIC C CLASSIC C - неповторний стиль і продуманий дизайнRuukki Classic C - це високоякісна сталева покрівля, яка нагадує традиційну фальцевую покрівлю, але в теж час має сучасний і стильний вигляд. Поєднується з різними архітектурними стилями, підходить для покрівель з мали..
По запиту
Ruukki CLASSIC D Ruukki CLASSIC D
Ціна за: м² Код: 000057
Металочерепиця Ruukki CLASSIC DCLASSIC D - стійкий і красивий покрівельний профільClassic D - це високоякісна металева покрівля незвичайного виду. Її профіль нагадує традиційну фальцевую покрівлю, але в той же час він сучасний і стильний. Покрівля Classic чудово поєднується з різними архітектурними ..
По запиту
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ