Меню
Кошик

RUFLEX Рівне

Бітумна черепиця RUFLEX Dranka Бітумна черепиця RUFLEX Dranka
Ціна за: м² Код: 000063
Бітумна черепиця RUFLEX DrankaБітумна черепиця RUFLEX Dranka буде представлена в 3-х кольорах, підібраних дизайнерами компанії. Покриття з цієї колекції дають більше можливостей для реалізації архітекторських рішень і естетичного оформлення покрівель в етнічному стилі деяких регіонів України, Європи..
326.00грн
Бітумна черепиця RUFLEX Mint Бітумна черепиця RUFLEX Mint
Ціна за: м² Код: 000023
Бітумна черепиця RUFLEX MintБітумна черепиця RUFLEX Mint - гнучке покриття, яке на ринку покрівельних матеріалів називають революційним в сегменті стандарт.Характеристики бітумної черепиці RUFLEX MintОсноваЧерепиця RUFLEX тепер буде виготовлятись з використанням, в якості основи, стеклохолстів найві..
164.00грн
Бітумна черепиця RUFLEX Ornami Бітумна черепиця RUFLEX Ornami
Новинка
Ціна за: м² Код: 000382
Бітумна черепиця RUFLEX OrnamiБітумна черепиця RUFLEX Ornami - монументальність і шляхетна старовина на сучасній покрівліБажаєте відтворити на даху власного будинку вишуканий орнамент черепиці замків Старого Світу? Колекція покриттів Ornami - те, що вам потрібно. Плавні лінії пелюсток у поєднанні зі..
295.00грн
Бітумна черепиця RUFLEX Runa Бітумна черепиця RUFLEX Runa
Ціна за: м² Код: 000038
Бітумна черепиця RUFLEX Runa представлена новітніми зразками гнучкої черепиці, розроблені дизайнерами компанії. Покриття з цієї колекції надають більше можливостей для реалізації архітекторських рішень і естетичного оформлення покрівель. Черепиця прямокутної форми оригінально виглядає на даху, за зо..
245.00грн
Бітумна черепиця RUFLEX TAB Бітумна черепиця RUFLEX TAB
Ціна за: м² Код: 000025
Бітумна черепиця RUFLEX TABУніверсальною черепицею для сучасної покрівлі є плитка класичної прямокутної форми. Прямі лінії кожної кольорової цеглинки формують цілісне полотно для покрівлі.Характеристики бітумної черепиці RUFLEX TABВага упаковки33,5 кг +/- 1,5 кгКількість гонтів в упаковці21Площа пок..
295.00грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ