Меню
Кошик

Пвх мембрана

У даній категорії немає товарів.

Це черговий виток розвитку у створенні покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Використання передових технологій дозволило створити чудовий захист для покрівлі. Гідроізоляція ПВХ мембраною – це свого роду легка та високоякісна броня, здатна захистити від будь-якої негоди. Крім того, матеріал широко використовується у промисловому та приватному будівництві.


7 причин використовувати ПВХ мембрани

Міцне водозахисне покриття складається з двох шарів пластифікованого полівінілхлориду, між якими розташовується армуючий шар із поліестеру або склополотна. Так виходить унікальний геоматеріал із високими фізико-механічними властивостями, які сповна пояснюють його переваги.

  • 100% гідроізоляція, що забезпечує ПВХ мембрана для покрівлі. Ціна покриття нижча, ніж у ЕПДМ-мембран, а ефективність на висоті.
  • 30 років експлуатації – вагомий привід купити полівінілхлоридну гідроізоляцію. Пластифікуючі добавки підвищують міцність геополотна.
  • -500 С – допустиме значення для роботи з мембраною. Тепер у найекстремальніших умовах можна виконати монтаж покрівельної ізоляції.
  • До 1100 Н - саме таку міцність демонструє сучасна армоване ПВХ-покриття, ціна за м2 якого залишається найдоступнішою на нашому сайті.
  • Стійкість до УФ-променів та впливу атмосферних явищ, пояснює застосування ультрафіолетових фільтрів та ПВХ-компаунду у виробництві. Це збереже водозахисне покриття цілим довгі десятки років.
  • Паропроникність полімерного покриття дозволяє випаровуватися волозі з утеплювача, тому покрівельний пиріг працює на повну силу.
  • Одношарове рішення при монтажі, суттєво економить час та кошти на оплату робіт з облаштування, тому дешевше обійдеться покрівля загалом. Таке покриття найкраще допомагає вкластися в бюджеті.