Меню
Кошик

Профнастил стіновий в Рівне

Для стін, облицювання фасадів пропонуємо стіновий профнастил: металевий лист з трапецієподібним профілем, висотою хвилі від 8 до 18 мм, товщиною металу - від 0,35 до 0,8 мм. За індивідуальним замовленням виготовляємо лист довжиною до 6 м.


Види стінового профнастилу

Профнастил стіновий Рівне

Т7

Профнастил стіновий ціна Рівне

Т12

Профнастил стіновий купити Рівне

Т18


Листи з однієї або обох сторін можуть бути додатково захищені багатошаровим полімерним покриттям з поліестеру, пурала, пластизола, пуретана або інших складів. Крім майже 300 варіантів кольору RAL покупець може вибрати профіль з імітацією деревини або каменю.


Особливості, застосування, переваги стінового профнастилу

Особливість профлиста - невелика висота профілю, тому він не стійкий до навантажень при горизонтальному монтажі, але в вертикальних конструкціях надійно витримує сніг, вітер.


Сфера застосування стінових профілів

  • облицювання фасадів;
  • перегородок холодних будівель;
  • в якості армуючого шару в монолітних діафрагмах жорсткості і перекриттях,
  • стіновий профлист використовують для дахів з нахилом більше 30°.

 

Переваги використання стінових профілів

  1. Економічність - мала товщина листа знижує загальну вагу конструкцій, навантаження на футдамент, зменшує витрати на транспортування.
  2. Довговічність - цинкування основи і полімерне покриття забезпечує стійкість кольору до впливу ультрафіолету, гарантує антикорозійну стійкість.
  3. Простота монтажу, невимогливість у догляді - профлист кріплять до каркаса на саморізи, пил і бруд легко змити водою.
  4. Привабливий зовнішній вигляд - система кольорів RAL та імітації природних матеріалів дозволяють вибрати профлист під будь-якого кольру для фасаду.


Доставка

Доставка в Здолбунів, Дубно, Вараш, Костопіль, Сарни, Володимирець, Клевань, Острог, Гоща, Дубровиця, Рокитне.


Перейти в розділ "Профнастил" і подивитися всі доступні види

Related Tags: Профнастил металопрофіль Дубно, Профнастил металопрофіль Вараш, Профнастил металопрофіль Здолбунів, Профнастил металопрофіль Костопіль, Профнастил металопрофіль Сарни, Профнастил металопрофіль Володимирець, Профнастил металопрофіль Клевань, Профнастил металопрофіль Кременець, Профнастил металопрофіль Дубровиця, Рокитне, Профнастил металопрофіль Гоща, Профнастил металопрофіль Славута, Нетішин, Острог, Профнастил металопрофіль Шепетівка, Ізяслав, Профнастил на гараж, Металопрофіль для паркану, Профнастил для ангара, Металопрофіль для даху, Металопрофіль на альтанку, Металопрофіль для підшивки даху, Металопрофіль Т7, Металопрофіль Т12, Металопрофіль Т18, Покрівельні роботи в Сарнах, Покрівельні роботи в Здолбунів, Покрівельні роботи Дубно, Покрівельні роботи Вараш, Покрівельні роботи Костопіль, Покрівельні роботи Володимирець, Покрівельні роботи Клевань, Покрівельні роботи Дубровиця, Рокитне, Покрівельні роботи Почаїв, Радивилів, Броди, Покрівельні роботи Кременець, Покрівельні роботи Гоща, Профнастил металопрофіль Почаїв, Радивилів, Броди, Металопрофіль Т15