Меню
Кошик

FAKRO Рівне

Купити продукцію FAKRO в Рівне
Мансардні вікна FAKRO FPP-V preSelect Мансардні вікна FAKRO FPP-V preSelect
Ціна за: за шт. Код: 000151
Мансардні вікна FAKRO FPP-V preSelect поєднують в собі всі переваги вікон для даху: хороший огляд, можливість безперешкодно виглядати з вікна, багатофункціональність, зручність експлуатації, довговічність і безпеку. Модель preSelect поєднує два способи відкривання: середньо (дозволяє обертати в..
По запиту
Мансардні вікна FAKRO FPU-V preSelect
Ціна за: шт. Код: 000152
Мансардні вікна FAKRO FPU-V preSelect поєднують в собі всі переваги вікон для даху: хороший огляд, можливість безперешкодно виглядати з вікна, багатофункціональність, зручність експлуатації, довговічність і безпеку. Модель preSelect поєднує два способи відкривання: середньо (дозволяє оберт..
По запиту
Мансардні вікна FAKRO FTS
Ціна за: шт. Код: 000153
Мансардне вікно FAKRO FTS з механізмом відкриванням по середині FAKRO - найпопулярніша конструкція вікна для даху. Завдяки фрикційним петлям, розташованим в її центральній частині, стулку можна залишати в позиції нахилу, а також повертати навколо осі на 180 °, що значно полегшує миття зовнішнього ск..
По запиту
Мансардні вікна FAKRO FTS-V
Ціна за: шт. Код: 000154
Мансардне вікно FAKRO FTS-V з механізмом відкриванням по середині FAKRO - найпопулярніша конструкція вікна для даху. Завдяки фрикційним петлям, розташованим в її центральній частині, стулку можна залишати в позиції нахилу, а також повертати навколо осі на 180 °, що значно полегшує миття зовнішнього ..
По запиту
Мансардні вікна FAKRO PPP-V preSelect
Ціна за: шт. Код: 000155
Мансардні вікна FAKRO PPP-V preSelect поєднують в собі всі переваги вікон для даху: хороший огляд, можливість безперешкодно виглядати з вікна, багатофункціональність, зручність експлуатації, довговічність і безпеку. Модель preSelect поєднує два способи відкривання: середньо (дозволяє оберт..
По запиту
Металеві сходи на горище FAKRO LMK Komfort
Ціна за: шт. Код: 000158
Металлическая чердачная лестница FAKRO LMK Komfort – это удобный и безопасный доступ на чердак. Модели лестниц с раскладной системой открывания – это дополнительная экономия свободного места, а благодаря прочности конструкции вы можете переносить на чердак тяжелые вещи.Преимущества FAKRO LMK Komfort..
По запиту
Ножичні сходи на горищне FAKRO LST
Ціна за: шт. Код: 000215
Ножичні сходи на горищне FAKRO LST оснащенs ущільнювачем по поверхні короба, який обмежує теплові втрати і якісно герметизирует конструкцію.З боків сходи йдуть S-образні елементи, одночасно виступають в якості поручнів.Оптимальна висота установки сходи - 260-280 см. При необхідності її можна збільши..
По запиту
Сходи на горище FAKRO LTK Thermo
Ціна за: шт. Код: 000315
Сходи на горище FAKRO LTK ThermoСходи з люком на горище LTK Thermo, розроблена інженерами компанії FAKRO, - це практичне і ефективне рішення для приватних котеджів і будинків, де значна різниця температур між поверхами. В основі конструкції лежить використання деревини сосни вищої якості. Кришка люк..
По запиту
Сходи на горище FAKRO LWK Plus
Ціна за: шт. Код: 000316
Сходи на горище FAKRO LWK PlusМансарди заміських будинків і дач часто виконують функцію комор. Щоб доступ до цього приміщення був максимально зручним і безпечним, знадобиться надійна і міцна конструкція. Складні або розсувні дерев'яні сходи на горище FAKRO ... володіють усіма необхідними характерист..
По запиту
Сходи на горище FAKRO LWS Plus
Ціна за: шт. Код: 000317
Сходи на горище FAKRO LWS PlusМансарди заміських будинків і дач часто виконують функцію комор. Щоб доступ до цього приміщення був максимально зручним і безпечним, знадобиться надійна і міцна конструкція. Складні або розсувні дерев'яні сходи на горище FAKRO LWS Plus володіють усіма необхідними характ..
По запиту
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення кращої роботи сайту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ